logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip prie drabužių derinti papuošalus

Kokie yra pagrindiniai principai, kuriu reikėtu laikytis, derinant papuošalus prie drabužių? Kaip prie drabužių derinti papuošalus?

Ieva

Ieva, prie stilizavimo aš visuomet pirmiausia prieinu iš jausmų pusės, o vėliau pasiremiu teorija ir principais. Jokie principai neveikia, jeigu mes stengiamės suvokti juos kaip taisykles ir jų laikytis. Pavyzdžiui stovint prie veidrodžio ir matuojant papuošalą labai svarbu pajausti, kad šis papuošalas yra būtent tavo, pajausti kad jis pabrėžia tavo išvaizdos linijas, spalvas, suteikia tavo įvaizdžiui energijos. Svarbu pajausti ar tinka tau papuošalas kadangi  moters intuicija ją niekada neapgaus, o protas ir logika gali pavesti.

Yra pagrindiniai 4 kriterijai pagal kuriuos parenkami papuošalai:

1. Pagal spalvą. Spalva priklauso nuo to kokią spalvinę kompoziciją norėtum sukurti. Apie spalvų derinimą rašiau šiame straipsnyje „Spalvos aprangoje“ .

2. Pagal formą. Forma paprastai derinama prie moters individualių bruožų, figūros ypatumų ir petinio drabužio apykaklės ar kaklo iškirptės. Kaip parinkti papuošalą pagal veido formą skaityk šiame straipsnyje „ Kaip parinkti papuošalą pagal veido formą“. O kaip parinkti papuošalą prie apykaklės arba kaklo iškirptės gali pamatyti šioje nuotraukoje.

priderinti_kaklo_papuošala Kaklo papuošalas turi švelniai atkartoti drabužio kaklo liniją.

3. Pagal stilių. Papuošalo stilius parenkamas atsižvelgiant į būsimo komplekto stilių. O komplekto stilius priklauso nuo gyvenimo būdo, vietos ir dienos laiko. Stilių pavyzdžiai: klasikinis, kūrybinis, romantinis, natūralus, eklektiškas, minimalistinis ir t.t.

eklektinis_stiliusEklektiškas stilius

 

kuribingas_stiliusKūrybingas stilius

 

romaniniai_papuosalaiRomantiškas stilius

 

4. Ar bus šis papuošalas komplekto akcentu? Komplekto akcentu gali būti tik vienas aprangos elementas, todėl kuriant komplektą, tam kad nebūtum persipuošusi ar atvirkščiai, labai svarbu atsižvelgti į šią komplekto kūrimo taisyklę. Jeigu pasirinktas papuošalas bus akcentu, tai jį parenkame intensyvesnės spalvos arba/ir  įmantresnės formos nei kitos komplekto dalys.

641_n

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: