logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Apkūnios įžymybės stilius. Adelė

Apkūnios įžymybės stilius. Adelė

Apkūnios įžymybės stilius. Adelė.

Prisipažinsiu, Adelės pop-džiazo/ soul stiliaus dainavimas, man labai patinka. Be abejonių ji labai talentinga, kadangi ne tik turi puikų balsą, bet ir pati rašo savo dainas. Adelė apkūni, bet jos apkūnumas jai netrukdo būti vienai iš populiariausių dainininkių pasaulyje.

Dainavimo ir dainų stilius atspindi Adelės aprangos stilių. Tai stipri, bet melancholiška retro moteris, ji kitokia… Adelė puikiai žino kaip pateikti save.

Per apdovanojimo ceremonijas, koncertus ji dėvi elegantiškas juodas retro arba klasikinio stiliaus sukneles. Adelės suknelės – paprasto kirpimo, šiek tiek platėjančios ir iš brangių audinių. Pažvelgus į Adelę, žvilgsnis sustoja ties jos veidu, jos putliomis raudonomis lupomis, gražiais plaukai ir pasakiškomis akimis. Dėmesį pritraukiantis Adelės veidas, kai kurias aprangos detales padaro sunkiai pastebimomis. Tarkim dažnai, jos dėvimos juodos neskaidrios pėdkelnės ir juodi bateliai, tiesiog nepastebimi. Taigi Adelė sumaniai išnaudoja savo gražų veidą, o kai jį paryškina atrodo tiesiog stulbinamai.

Kaip kasdieninę aprangą Adelė dažniausiai dėvi juodas timpas su plačiomis trikotažinėmis palaidinėmis, kurios jai leidžia jaustis nevaržomai. Ji mėgsta kantri-hipi stilių, kuriuo prisotintos ne tik jos paskutinės dainos bet ir jos apranga bei papuošalai. Jos aprangoje naudojami audiniai prisotinti įvairiausiais raštais. Kaklo papuošalų Adelė nedėvi, bet mėgsta auskarus-vinukus. Nagu daile akcentuoja savo gražias rankas. Ji renkasi batelius su neaukštu kulniukų arba balerinas.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

1Komentaras
  • Anonimas
    Atsakyti
    2015-02-21

    puikus jūsų sukurtas rūbas apkūnioms. Ačiū už patarimus, tik tokių rūbų niekas neveža, o gamybos senai pas mūsų nebėra.

Palikti komentarą: