logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Aprangos stilisto ir dizainerio paslaugos – tai ženkliai tikslesnis ir greitesnis savo išvaizdos kūrimas.

Aprangos stilisto ir dizainerio paslaugos: Kaip, 36 metų, standartinės figūros, aukšto ūgio, dirbanti vadovaujantį darbą vilnietė, metai iš metų pirko sau aprangą daug neplanuodama, tiesiog kartais užeidama į aprangos parduotuves ir įsigydama kokį patikusį drabužį. Taip savo spintoje sukaupė panašaus kirpimo, beveik vien tamsių spalvų drabužius ir juos dėvėdama darbe, atrodė vienodai nuobodžiai ir nepatraukliai.

Bet po 2 valandų aprangos stilisto ir dizainerio paslaugos, ir po 5 valandų bendro apsipirkimo, jos spintoje atsirado 6 parduotuvėse nupirkti ir 2 jai asmeniškai pasiūti nauji, idealiai jai tinkantys, įvairių spalvų ir kirpimų, išskirtinai skoningi ir madingi drabužiai, kurie tarpusavyje lengvai suderinami į 20 skirtingų komplektų. Dabar šiuos komplektus dėvint darbe, iš bendradarbių ji dažnai girdi komplimentus ir jaučia, kad ją supantys žmonės jos nuomonę vertiną labiau.

Dabar ji jau savarankiškai lengvai suranda ir suderina tik madingus, atitinkančius jos skonį ir stilių, įvairių kirpimų ir spalvų drabužius, todėl dabar jos išvaizda visuomet išskirtinai patraukli ir skoninga.

Sužinok plačiau apie stilisto paslaugas skambindama Nr. +370 648 94299,

rašydama el. paštu,  info@natalijastun.com

Teikiamos aprangos stilisto ir dizainerio paslaugos

Apie specialistą

aprangos stilisto ir dizainerio, stiliaus, įvaizdžio kūrimo paslaugos

“Aprangos stiliaus ir dizaino kūrimas mane lydi visą gyvenimą”

Natalija Stunžėnienė (Stun) – aprangos dizainerė, stilistė dirbanti šioje sferoje daugiau nei 20 metų. Baigė aprangos dizaino kūrimo ir technologijų studijas.

Dar nebaigusi mokslų, dvejus metus dirbo su aprangos parduotuvių tinklo „E5 Mode“ trimis parduotuvėmis ir buvo atsakinga už šių parduotuvių asortimento formavimą. Tuo metu, iš „E5 mode“ siūlomo aprangos asortimento Lietuvai, pasirinkdavo aktualiausius aprangos modelius, trims savo parduotuvėms. Kai tinklas „E5 mode“ baigė savo veiklą Lietuvoje, pradėjo individualią drabužių kūrėjos veiklą.

Baigdama mokslus sukūrė ir pagamino savo pirmą moteriškų drabužių kolekciją ir atidarė siuvimo ateljė.

Tokia veikla, natūraliai paskatino imtis ir individualios moterų aprangos stilistės darbo. 2012 metais pradėjo gyventi ir dirbti Vilniuje,  pilnai susikoncentravo į stilisto profesiją. Rado profesionaliausius šios profesijos mokytojus ir išstudijavo garderobo ir kapsulės formavimo taisykles. Tuomet išanalizavo visų Vilniaus aprangos parduotuvių asortimentą, stilistiką ir pradėjo dirbti su individualiais klientais. Tęsdama savo sėkmingą stilistės -dizainerės veiklą ir siekdama kuo didesniam moterų ir vyrų kiekiui padėti tapti išskirtinai stilingais ir patraukliais, 2014 metais pradėjo vesti seminarus tiems, kurie savarankiškai stengiasi sau kurti stilingą išvaizdą. 2016 metais tapo prekinio ženklo N/A dizainere.

Norint užsakyti aprangos stilisto ir dizainerio paslaugą užpildyk šią formą:

  Aprangos stilisto ir dizainerio paslaugos atsiliepimai

  Jūratė

  apsipirkimo paslauga Laba diena,

  Vakarykštis apsipirkimas buvo tikrai labai puikus, įsigijau daug rūbų ir dab bus užduotis juos derinti ir visad būti pasitempusiai 🙂
  Kai viską pademonstravau vyrui spėk kurios basutės jam labiau patiko? Žinoma, tavosios :))) tad teks antrąsias gražinti :))))))))))))
  Ilgai juokiausi.
  Pasirinkdama stilistę pasiklioviau daugybe atsiliepimų, kurie pateikti tavo svetainėje ir matau, kad neapsirikau. Apsipirkimas buvo tikrai labai produktyvus, patys rūbai efektingi ir išskirtiniai. Taip pat atsirado ir nauja avalynė. Man šito pasikeitimo labai reikėjo todėl dar kartą dėkoju.
  Susivedžiau balansą, tai nauji rūbai, aksesuarai bei stilisto paslaugos kainavo apie 1500 Eur, bet pakeista beveik visas spintos turinys. Sąmoningai tuos senus rūbus, kuriuos pasilikau (gal kažko buvo gaila išmesti) atidėjau į kitą kambarį, gal nematysių, nereiks ir taip išvalysiu viską. Tai tikrai yra puiki investicija ir vietoje problemos – „neturiu ką apsirengti“ iškilo nauja – „ką iš naujų rūbų apsirengti šįkart“ 🙂
  Tokie mano įspūdžiai. Geros dienos ir smagių darbų.

  Aušra

  apsipirkimas, sopingasLaba diena, Jau seniai stebiu naujienas Natalijos internetiniame puslapyje, bet vis niekaip nesiryžau kreiptis konsultacijos. Vis galvojau, kad stiliaus konsultacijos skirtos „žvaigždėms“ arba bent jau toms, kurios mano esančios žvaigždės.Visgi nutariau pabandyti. Galvojau – kaip bus taip bus. Pirmiausia kartu su Natalija neskubėdamos atlikome spintos revizija. Padėdama Natalijos ryžtingai išmečiau netinkančius ir nedėvimus drabužius bei gavau vertingų patarimų kaip galėčiau sukurti derinius iš turimų rūbų. Viskas vyko labai patogiu būdu – Skype pagalba. Po to kartu su Natalija aptarėme mano figūros ypatumus, gavau patarimų dėl rūbų parinkimo – kokie modeliai tinka, ką akcentuoti, ką turėčiau slėpti, kokios medžiagos ir raštai tinka, kaip sudaryti komplektus ir t. t. Dabar jaučiu didelį palengvėjimą. Eidama apsipirkti žinau, kad pusę darbo už mane atliko Natalija. Norėsiu tęsti bendravimą su jumis tiesioginiu arba netiesioginiu būdu. Taigi neatsisveikinu visam laikui, o tariu jums iki kito pasimatymo 🙂 Labai Jums ačiū!

  Veronika

  vestuvinės suknelės siuvimasPirmiausia didelis ačiū, jog likus mėnesiui iki šventės sutikai padėti. Taip pat ačiū už patarimus bei skirtą laiką, parenkant modelį, perkant audinį bei įvairias detales, kurios ne ką mažiau svarbios. Suknelė pasiūta idealiai, modelis atitiko audinį, šventę, ir tuo pačiu sukūrė gerą nuotaiką. Suknelė atitiko mano charakterį bei šventės vietą. Pasikartosiu, jog nenuplyšo jokia detalė ir audinys atlaikė visą šventę tobulai.

  Ačiū.

  Kristina

  garderobo revizijos paslauga ir atsiliepimasMano priešgimtadieninis noras – profesionali asmeninė stilisto konsultacija, padėsianti man pasitikrinti save stiliaus srityje. Paieškos internete, ir aš jau registruojuosi pas Nataliją. Džiaugiuosi pažintimi su šia puikia moterimi! Dėkinga Natalijai už naudingus patarimus, suteiktą informaciją ir pasidalintais kontaktais. Jei ne Natalija, mano spintoje gal dar būtų tas kostiumėlis 🙂 , kurio vis neišmesdavau n-metų. Po jos revizijos, man atsiradęs įkvėpimas žymiai atlaisvino vietos spintoje, gal net ir mano galvoje :-). Niekada nepamiršiu jos patarimo, kad pirma reikia turėti rūbą, o tik tada rinktis batus!!! Mes dar susitiksime, iki pasimatymo 🙂 !

  Ieva

  atsiliepimas apie stilisto paslaugąPrieš susitikimą su Natalija labai jaudinausi 🙂 Juk tiek daug norėjau paklausti, sužinoti 🙂

  Tiek daug klaustukų kirbėjo galvoje 🙂 Palengva, palengva…..

  Natalija išklausė manęs…..Žiūrėjo rudomis, šiltomis akimis….ir klausė. Aptarėm mano dabartinį stilių, jei taip galima pavadinti….Parinko spalvas, kurios man tinka. Spalvos labai gražios. Apkalbėjom kas man tinka. Sutarėm, kad būtinai keliausim apsipirkti kartu. Labai labai labai laukiu kada eisiu kartu su Natalija apsipirkti.

  Vilma

  atsiliepimas apie stiliaus konsultacijaNatalija, nespėjau Jums padėkoti už susitikimą, ačiū už patarimus dėl man tinkančių modelių ir kokiose parduotuvėse ieškoti rūbų bei už spalvų paletę.

  Jau savaitgali pradėjau kitaip žiūrėti į mados pasaulio nuotraukas, pastebėjau, kad atrandu dalykus kurie man patinka.

  Ačiū dar karta 🙂

  Svetlana

  atsiliepimas apie stilisto paslaugaDar nuo vaikystės mama bandė pripratinti prie komplektukų. Vakare prieš mokyklą sudėdavo man viską tvarkingai ant kėdutės, ir rytas visad būdavo puikus. Savo vaikams aš lyg tą patį dabar darau, viską sudedu ir ryte visiems gerai. Perku vaikams taip, kad drabužiai būtų sukomplektuoti ir suderinti. Bet kažkodėl pati, kiekvieną rytą, ilgai stovėdavau ir žiūrėdavau į drabužius, tuomet pradėdavau rengtis ir kelis kartus persirengus vis vien suvokdavau, kad kažkas negerai. Tuomet išsirinkdavau vieną iš tų visų nevykusių variantų ir lėkte lėkdavau darban. Vakare vakarinė rutina, ir rytas vėl nevykęs. Taip tęsėsi iki vieno ryto kai likau namuose ir pradėjau googlinti bandydama rasti kažką, nežinojau ką. Mintyse sukosi vienos dailios, sutiktos parduotuvėje, moters žodžiai: „ oj, pas mane viskas komplektais sukabinta, nes dažnai skraidau, tai tik lagaminą pradarau ir sudedu komplektukus“. Tuomet kai juos išgirdau, pagalvojau kad ir aš norėčiau komplektukų, bet įvykdyti taip ir nesugebėjau. Taip benaršydama interneto platybėse radau Natalijos tinklapį. Truputi paskaičius susidomėjau ir paskambinau. Pirmas susitikimas įvyko labai greit. Aptarėm ko man reikia, stilių, spalvas (gavau man tinkančių spalvų palėtę) ir susitarėm po kelių dienų susitikti parduotuvėje. Nors apsipirkinėti nemėgstu, bet šį kartą viskas buvo kitaip, dalis rūbų buvo jau paruošta, prie jų derinom kitką, viskas buvo nešama, reikėjo tik matuotis J. Netinka – išnešam, ir matuojuosi sekantį. Baigi šioje parduotuvėje, eini į kitą, kurią Nataliją numačius iš anksto.  Taip mano spinta pasipildė man tinkančiais ir patinkančiais drabužiais. Kito susitikimo metu matuotis teko dar daugiau, nes derinome jau esančius drabužius ir naujai nupirktus, prie jų derinome batus ir papuošalus. Su Natalijos pagalba sudarėme nemažai komplektukų, viskas buvo užfiksuota, nuotraukas aš gavau paštu. Dabar reikia tik į jas pažiūrėti ir išsirinkti ko širdelė geidžia. Spintoje tvarka! Tiesa, nors reviziją buvau padarius, derinant dar palengvinom spintą J. Kai kam neradom tinkamų derinių, tad po kelių dienų gavau sąrašiuką su spalvomis, paaiškinimais su kuom derinti ir prioritetais kas būtina, o kas gali palaukti, kad sukomplektuoti iki galo. Besimatuojant gavau daug patarimų, kurie, manau, man padės renkantis drabužius. Natalija, dar kartą noriu padėkoti už pagalbą, patarimus, paaiškinimus, nuotraukas, gerą nuotaiką ir šiltą bendravimą. Labai džiaugiuosi, kad netyčia radau šį tinklapį ir su jumis susipažinau.

  Viktorija

  asmeninio stilisto konsultacijaPirmiausia, labai noriu padėkoti už profesionaliai suteiktą apsipirkimo paslaugą! Taip efektyviai ir greitai dar nesu apsipirkusi 🙂 Kai susitikome sutartoje parduotuvėje, Natalija jau buvo paruošusi man 2-3 aprangos komlektus, beliko tik matuotis ir rinktis! Buvo tikrai smagu ir gera jausti moterišką palaikymą ir išgirsti profesionalo nuomonę bei patarimus. Juk apsiperkant taip reikalinga ne tik savo pačios nuomonė! Dar stiliaus konsultacijos metu su Natalija labai šiltai pasikalbėjome, ji bandė kuo daugiau sužinoti apie mane ir mano būdą, kad galėtų susidaryti nuomonę apie mano stilių. Ir jai tas puikiai pavyko! Tikrai rekomenduoju šią moterį stiliaus klausimais. Ji savo srities profesionalė, labai charizmatiška ir stilinga moteris!!! Dar kartą dėkui jai už viską!

  Stanislava

  garderobo kūrimasBrangioji Natalija,  per kelias dienas bendravimo mes labai susidraugavome. Esu nustebinta Jūsų sugebėjimu taip tiksliai nujausti žmogaus stilių. Aš labai esu patenkinta drabužių deriniais kuriuos Jūs išrinkote man. Didžiulis malonumas buvo su Jumis praleistas laikas, pradėjus nuo šilto  bendravimo vėliau spintos revizija, kur tikrai negaila nei vieno išmesto drabužio. Paskui apsipirkimas kartu, stiliaus kūrimas, kur galėjau džiaugtis kiekvienu kruopščiai apgalvotu ir priderintu drabužiu. Pati maloniausia dalis buvo esamų ir naujai įsigytų drabužių derinimas. Esu patenkinta kiekvienu komplektu kurį Natalija suderino. Jaučiasi, kai žmogus dirba darbą, kuris jam patinka, nes tik tada  gimsta tikri meno kūriniai.Iš visos širdies noriu palinkėti Jums sėkmės, kad Jūsų svajonės išsipildytų. Manau mes dar ne vieną kartą susitiksime  ir suderinsime ne vieną drabužių komplektą .:)

  Vida

  ivaizdzio kurimo paslaugosLaba diena, Natalija ! Per savaitę visko prisikaupė ir sunkoka nuosekliai viską aprašyti. Pirmiausia norėčiau labai padėkoti už perduotas žinias. Jums man labai daug davėte, turbūt net neįsivaizduojate 🙂 Man tai didžiulis pasikeitimas ir atradimas, nors to „ant“ manęs kol kas nesimato, bet galvoje jau pradeda „virti“ įvairiausios idėjos. Eidama gatve pradėjau pastebėti jei ne kiekvieną, tai bent jau tą žmogų, į kurį tyčia ar netyčia nukrypsta žvilgsnis. Ir iš karto matosi, ar skoningai suderinta, kokios spalvos, kiek jų dominuojančių ir t.t. Ir kaip tai įdomu ir viskas aišku !! 🙂 Na, dėl aiškumo, tai gal tik dabar, bet ant kitų geriau matosi, nei ant savęs 🙂 Sėkmingai gavau Jūsų siustą spalvų paletę. Labai ačiū ! Savaitgali buvau Lione ir turėjau nemažai laiko pasidairyti po parduotuves. Kaip Jus ir sakėte, pirmiausia atkreipiau dėmesį į  spalvas ir kad daugumoje parduotuvių daug kas iš karto sudėliota komplektais. Tiesa, pastebėjau ir tai, kad kai kuriose daug chaoso ir neįmanoma arba labai sunku surasti, susiderinti komplektą. Tuomet ten praleidi daug laiko ir  susinervinęs bei nieko nepešęs išeini 🙂 Taip man nutiko Camille parduotuvėje. Viena buvo miesto centre, o kita tokia pati prekybos centre. Užėjusi į miesto centre esančią parduotuvę radau nemažai gražių spalvų derinių (palaidine ir sijonas/ kelnes ir megztukas ir t.t). Pasimatavau keletą variantų. Kaip ir minėjote, man reikėtu paslėpti klubus, tad nesirinkti aptemtų megztukų…, tad taip ir padariau. Apšvietimas prastas, tačiau tas pasirinkimas man visai patiko. Aptemptos, siauros kelnės ir laisva palaidinė. Nepatiko tik kaklas, nes jaučiu, kad jis per daug man uždaras ir tai netinka. Nepirkau šio derinio, bet jis man visa diena sukosi galvoje 🙂 Vakare nuėjau į prekybos centre esančią tokią pat parduotuvę, tačiau ten buvo viskas taip chaotiškai išdėstyta, kad radau tik kelnes ir pačiai teko ieškoti ir derinti palaidines, bet tokios pat arba neberadau arba jau nebebuvo. Tad nieko nepešusi išėjau vis tik su gera mintim, kad atėjo suvokimas, kaip derinti, ieškoti drabužių. Tai vat tokie mano pastebėjimai ir komentarai. Linkėjimai !

  Sigutė

  įvaizdžio kūrimo paslaugaStilisto paslaugomis pasinaudojau pavasari. Esu nerealiai patenkinta. Nebūčiau pati tokiu rūbų, avalynės, aksesuarų pasirinkusi, nebūčiau to padariusi taip greit.. užtrukčiau amžinybę.

  Tikiuosi, dar susitiksime rudeni.

  Iki malonaus!

  Angelika

  atsiliepimas apie stilisto darbaLabai dėkinga Natalijai už pagalbą ir naudingus patarimus atliekant „reviziją“ spintoje. Tikrai gavau labai naudingų, profesionalių patarimų. Natalija parinko drabužių komplektus ir jų derinius. Dar gavau man tinkančių spalvų bei atspalvių paletę, tad žinosiu, ko ieškoti parduotuvėse, kad nebepirkti netinkančių daiktų. Kurį laiką pasidžiaugsiu gerokai aptuštėjusiu spintos turiniu (dėl ko jaučiuosiu  puikiai) ir naujais drabužių deriniais, vėliau prašysiu Natalijos profesionalios pagalbos apsiperkant. Patiko, kad Natalija žino parduotuvių asortimentą, kur rasti tinkančią avalynę ar viršutinius rūbus ir mielai tuo dalijasi. Kaip iš to filmo: „Ir kaip ji viską suspėja?“
     Mūsų susitikimas buvo planuotas kokiom keturiom valandom, o užtruko visas penkias. Natalija kantriai atsakinėjo į mano klausimus ir vis komplektavo man derinius. Gerbiamos moterys, labai rekomenduoju, jei norite gerai atrodyti, patikti sau ir gerai jaustis, tikrai kreipkitės patarimo. Nuoširdžiausiai dėkoju Natalijai.

  Skirmantė

  spintos revizija atsiliepimasTurėjau gimtadienio norą – asmeninė stilisto konsultacija. Nataliją radau internete ir paskaičiusi kelis sakinius iš jos puslapio labai greitai apsisprendžiau, kad noriu konsultuotis ir pirktis su ja 🙂 Intuicija neapgavo. Labai džiaugiuosi ir esu dėkinga Natalijai, kad padėjo atsikratyti tos „naštos“ drabužinėje, kur atrodo rūbų yra, bet kaip ir nėra, nes kažkas ne taip, nesikomplektuoja, nesižiūri, kad padėjo suprasti kokios spalvos man tinka, kad padėjo susivokti koks mano stilius, kad išmokė kaip reikia apsipirkinėti. Mano nuostabai Natalija iš keleto drabužių gali sukurti „n“ stilingų komplektų! Labai vertinu jos racionalumą!  Labai tikiuosi susitikti su Natalija ir rudenį. Iki pasimatymo 🙂

  Odeta

  apipirkejo paslaugaApie Natalija pirmą kartą perskaičiau internete. Atsiliepimai buvo tokie įspūdingai šilti, jog pati nedelsdama paskambinau užsirašyti į „eilę“. Atsiliepė malonus balsas, norintis pirmiausia pažinti mane. Susitarėme susitikti ir neapsirikau – mane pasitiko šiltos besišypsančios gilios akys. Ji visa spindėjo moteriškumu, o gyvas veidas domėjosi viskuo, ką kalbėjau. Patiko viskas nuo pradžios iki galo: klausimai apie mane, apie tai, ko aš noriu, o kadangi nežinojau, ko aš noriu, labiausiai patiko, kad pati atsargiai kalbėjo ir siūlė variantus stebėdama mano reakciją. Natalija tikrai labai empatiškas žmogus. Atsižvelgdama į biudžetą, į mano būdą, klausdama apie charakterį, ji iš tiesų jau kūrė man stilių savo mintyse. O apsipirkimas buvo apskritai nerealus malonumas ! Anksčiau apsipirkinėti niekada nemėgau, netgi kankindavausi vien nuo žinios, kad reikės važiuoti į parduotuvę. Natalija su manimi juokavo, sakydama, Odeta, tavo vienintelis darbas šiandien bus matuotis viską, ką atnešiu. Galėsi nepirkti, bet matuotis turėsi J. Ir žinote, kai aš vakare pamačiau rezultatą, aiktelėjau iš nuostabos. Stilius – jis buvo tikrai mano. Aš jaučiausi savimi nuo galvos iki kojų. Jaučiausi nauja aš, bet ta, kokia esu iš tiesų: pasitikinti, gyva, žavi jauna moteris. Ji atskleidė man mane. Tuo dabar ypatingai žavisi ir mano aplinka :-).

  Natalija, ačiū Tau už nuoširdžią, linksmą ir jaukią emociją, kurią išsinešiau su savimi. Odeta

  Viktorija

  atsiliepimas apie garderobo revizijos paslaugąSu Natalija susitikome taip vadinamai garderobo revizijai. Nes man to tikrai reikėjo. Ir likau labai patenkinta. Pirmiausia spintoje atsilaisvino nemažai vietos, nes daugelis iš ten esamų drabužių pasirodo yra netinkami dėvėti. Antra – į likusius drabužius pradėjau žiūrėti visiškai naujai, nes Natalija patarė juos derinti visai kitaip, negu kad man atrodė. Be to patarė stengtis išeiti iš juodos ir pilkos spalvų, paįvairinti spalvų paletę. Taip pat išaiškino kokias spalvas rinktis ir kaip jas derinti. Prie to pačio buvo paruoštas ir suderintas mano būsimų pirkinių sąrašas, kurį nusprendžiau bandyti įgyvendinti pati, bet greičiausiai dar kreipsiuosi pagalbos į Nataliją. Manau, kad didelis privalumas jog Natalija pati siuva ir modeliuoja rūbus. Kadangi sau Lietuvoje nerandu tinkamu dydžių, tai puiki galimybė kažką tinkamo ir norimo pasisiūti, kuria būtinai pasinaudosiu. Mano nuomone Natalija yra tikrai išmananti savo darbą profesionalė, rekomenduoju visoms moterims, nusprendusioms kreiptis į stilistą pasirinkti ją. P.S. Ilgą laiką galvojau apie susitikimą su asmeniniu stilistu ir nenusivyliau, dar daugiau – mano lūkesčiai visiškai pasiteisino. Todėl tikiuosi ateityje dar bendrausim su Natalija.

  Austė

  apsipirmimas ir garderobo kūrimasLabai dėkinga esu Tau ir kirpėjai už mano pokyčius. Penktadieni per vakarėlį gavau tiek komplimentų, kiek per visą gyvenimą nesu gavusi 🙂 ir už tai dėkinga jums…

  Šiandien taip pat gavau pagyrų iš kolegų…
  bet ne tai svarbiausia, svarbu kad aš labai gerai jaučiuosi pakeitusi stilių – man labai patinka 🙂 Ačiū. Gražių švenčių!!!

  Jolanta

  drabuziu siuvimasAčiū, Natalija, tau už pirmą man pamoką apie stilių, spalvas, garderobo sudėtį spintoje. Iki šiol rūbus parduotuvėse rinkausi labai chaotiškai, priklausomai nuo nuotaikos, dienos ar noro pirkti. Manau, kad kartais rasdavau rūbų, su kuriais jausdavausi gerai – pataikydavau spalvą, ar modelį. Bet tai buvo labiau intuityvus spėjimas. O dabar jaučiuosi lyg turėčiau suvokimą, į ką žiūrėti parduotuvėse, ko dairytis.

  Ir sukuosi nuo juodos spalvos 🙂 Manau, kad šia kryptimi judėsiu ir toliau. O sijonas siūtas pas Nataliją – man taip pat labai patinka. Linkėjimai ir sėkmės darbuose. Tikiuosi, dar susitiksim 🙂

  Marija

  drabužių dizainerio paslaugosTam, kad mūsų gyvenimas būtų pilnesnis, kiekvieną dieną būtina šypsotis ir pozityviai žiūrėti į pasaulį. Šypsotis man padėjo Natalija, kurią rekomendavo draugė. Savo darbą ji išmano profesionaliai, ji puikus žmogus ir gera patarėja. Jos siūlyti drabužiai tiko prie mano charakterio ir kūno linijų, jie spalvingi nevaržantys judesių, elegantiški. Konsultacijos metu ir apsiperkant pasijaučiau tiesiog ypatingai.

  Esu dėkinga Natalijai už puikius mokymus ir tikėjimą manimi, už entuziazmą ir bendrą darbą, o sau – už ryžtą. Visiems artimiesiems, kolegėms, bei draugams dėkinga už palaikymą. Natalija, ačiū tau, kad tu esi. Sėkmes kuriant moters įvaizdį.

  Laura

  drabužių stilisto paslaugosEsu moteris, kuriai nepatinka slampinėti po parduotuves ieškant sau tinkančių rūbų. Džiaugiuosi, kad yra tokia paslauga, kuri leido man pasijusti itin ypatingai. Įėjus į parduotuvę, iškart žingsniuodavau iki matavimosi kabinų, o ten jau buvo sukabinti rūbeliai, kuriuos ir matavausi. Natalija derino spalvas, modelius, komentavo: kas su kuo tinka, koks variantas praktiškesnis ir pan. Dar mane sužavėjo nuoširdus, profesionalus darbas, malonus bendravimas.

  Jaučiausi, kaip su drauge! Rekomenduoju Natalija visoms, kurios vertinate kokybę, rūpi grožis ir norite pasijusti išskirtinėmis.

  Inga

  įvaizdžio kūrėjo paslaugosKadangi jau buvau pasiskaičiusi atsiliepimus iš anksto ir pažįstama rekomendavo, žinojau ko tikėtis iš Natalijos paslaugų. Aprangos stilisto ir dizainerio paslaugos, tai nužvelgia ir aprengia:) Tik nesitikėjau, kad bus taip smulkiai ir atkakliai, kas man labai patiko.

  Naudodamasi Natalijos paslauga pamačiau,  kokie rūbai mano figūrai tinka, aplankiau parduotuves kurias praeidavau ir be reikalo, atradau naujų parduotuvių su man tinkamais dydžiais, išsimatavau daugybę rūbelių ir pajutau savo figūrą, spalvas, stilių. Supratau, kad man nebe 18-lika ir,  kad vyresnės moterys gali gražiai atrodyti rengiantis savo amžiaus rūbais, tereikia tinkamai suderinti ir pasirinkti.

  Prieš pradėdama bendradarbiauti su Natalija, tikėjausi, kad rezultate gausiu patarimų, ir dieną apsipirkimo kartu, o realiai rezultatas buvo kur kas geresnis, rūbelių paieškos užtruko trimis susitikimais, trečiasis buvo vos valandai. Susitikimai pasidalino į tris dienas dėl mano norų ir figūros. Negalėjom rasti palaidinės už man priimtiną kainą, tačiau rezultatą turiu pigesnę nei tikėjausi ir puikios kokybės. Ir dabar jaučiuosi kur kas geriau, daugiau šypsausi eidama gatve, labiau pasitikiu savimi darbe, galiu vaikščioti iškėlusi galvą ir su šypsena:) Jaučiuosi graži ir patraukli pagal savo amžių tiek darbe tiek namuose. Džiaugiuosi, kad kurį laiką nereikės grįžti į parduotuves, kurios man iki šiol visiškai nepatiko. Aišku po pasivaikščiojimu su Natalija manau išmokau tai atlikti greičiau ir su malonumu:)

  Būna reklamuojasi parduotuvės, kad užeik ir pardavėja padės išsirinkti, bet kol kas arba nesugeba padėti išsirinkti arba tiesiog kiša kad tik parduoti. Kaina manau nėra pigi, tačiau nesinori būti šykštuoliu ir mokėti du kartus:) Nataliją labai vertinu ir nesigailiu pasirinkusi jos siūlomą paslaugą, nes apsipirkimas praėjo maloniai, greitai ir maksimaliai tai ko man reikėjo, o konsultacija prieš apsipirkimą ir apsipirkimo metu leido geriau pajusti ko noriu, ko reikia, kas tinka ir kokybiška.

  Jurga

  apsipirkimo paslaugaDžiaugiuosi, turėjusi galimybę apsipirkti su Natalija, nes manau, kad galėsiu palaipsniui išsivaduoti iš juodos/baltos spalvų gniaužtų. Iki šiol mano spintoj vyravo daugiausiai šios, na dar viena kita įsimaišiusios, spalvos. Jeigu nusipirkdavau kažkokį gražesnį ir spalvingesnį daiktą, dažnai jį nešiodavau atskirai (pvz suknelę ar kostiumėlį). Kadangi esu linkus geriau turėti mažiau, bet geresnių drabužių, todėl renkuosi juos kiek galima universalesnius, santūresnius, ilgai tarnaujančius drabužius – taip ir susirinkau savo vienodų rūbų kolekciją.Kelis metus auginau namie vaikučius, todėl pirkau mažai naujų drabužių ir šiuo metu buvo laikas atsinaujinti visą garderobą iš pagrindų. Mano bėda, kad nuėjus į parduotuvę vis pagaunu save žiūrint į panašius drabužius, kokius jau turiu… O nuo pasirinkimo gausos galiausiai pavargstu ir dažnai nusprendžiu, kad man visai nieko nereikia…Labai patiko, kad su Natalijos pagalba įsigijau įvairesnių spalvų ir modelių drabužių. Pati kai kurių iš jų nebūčiau išsirinkusi (o gal net ir „aptikusi“ parduotuvėse), o dabar džiaugiuosi, kad juos turiu ir atrodau įdomiau, gyviau ir spalvingiau. Vieną stilingą megztuką Natalija net turėjo gerokai pavargti, kol įtikino mane jį įsigyti (nes esu įpratus nešioti paprastus ir lakoniškus drabužius), o dabar jį prisijaukinau, sulaukiu dag komplimentų ir jis tapo mano garderobo ašis. Dėkoju už sukomplektuotą bazinį garderobą, kurį palaipsniui galėsiu pildyti naujais drabužiais, jau turėdama pagrindą. Taip pat dėkoju už patarimus stiliaus ir spalvų klausimais bei už greitą ir efektyvų apsipirkimą. Beje, neradus tinkamo dydžio ar netinkamo ilgio drabužius Natalija dar ir pataisė!

  Vaida

  apipirkėjo paslaugaAčiū, Natalija, už šiandienos geriausias iki šiol gautas stiliaus pamokas. Garderobo atnaujinimas puikiai pavyko, be Jūsų jis tikrai nebūtu buvęs toks tobulas (ir išsirinktas garderobas, ir pats apsipirkimas). Ačiū už tai, kad moteris moteriai negaili patarimu:). Jūsų darbas kuria grožį ir pasitikėjimą,

  kas moterims, iš tiesu labai svarbu 😉

  iki greito sekančio pasimatymo!

  Alina

  asmeninės drabužių kapsulės kūrimasVisada rinkausi laisvo stiliaus ir tos pačios spalvos (pilka, juoda)  drabužius, bet pabendravus su Natalija, sužinojau, kad man tinka visai kitos spalvos. Po gimdymo ir motinystes atostogų, grižus į darbą norėjosi ir vėl būti elegantiška, atrodyti moteriškai, tik šiek tiek pakitusios kūno formos trukdė užsidėti tuos pačius drabužius. Todėl ir kreipiausi į specialistą, kuris padėtų išrinkti tai, kas atitiktų mano poreikius ir tuo pačiu galėčiau atrodyti graži, visų pirmą sau. Prieš susitikimą su Natalija praleisdavau nemažai laiko ryte prie spintos galvodama „ką gi man apsirengti šiandien“. Šiandien galiu drąsiai sakyti, kad ši problema man nėra aktuali, nes turiu kelis drabužių komplektus, kuriuos galiu derinti tarpusavyje ir atrodyti puikiai. Esu graži sau, vyras irgi dažniau lepina komplimentais, kuriu dalis priklauso Natalijai, nes ji man padėjo atsiskleisti ir surasti save. Tikiuosi labai greitai susitikti dar kartą, kad ir vėl galėtume smagiai pasišnekučiuoti ir aptarti kito sezono mados tendencijas. Mano lūkeščiai pasiteisino 200 procentų. Didelis AČIŪ Natalijai už pastangas, profesionalūmą, kantrybę ir patarimus. Rekomenduoju visoms!

  Elvyra

  drabužių komplektavimas, derinimasDėkoju už vakarykštį susitikimą.  Rytas man prasidėjo ant kažkokios geros bangos, iškart pajaučiau savo stilių, kuriame man neįtikėtinai komfortiška  🙂 . Užėjau į tinklalapį vogue.ru ir štai, aš suprantu ko man reikia, persiunčiu kas man labai, labai patiko. Tiesa ten yra ir trumpi šortai 🙂 Tinklalapyje žiūrėdama į patikusią kolekciją, sulyginau ją su savo paletės spalvomis, kurią gavau per pirmą konsultaciją ir pagalvojau, kad šviesiai žalios spalvos aprangą, pakeisčiau į šviesiai violetinę, žydrą ir rožinę. Tarp kitko, tinklalapyje man patikusios kolekcijos stilius tikriausiai ne romantinis. Moteriškas? Nežinau, bet laaaaaabai man patinka! Kai tik pervešiu savo garderobą, prašysiu dar vieno susitikimo, kad jį peržiūrėti ir pakomplektuoti ir jei ko truks, nupirkti. Ačiū!

  Aušra

  vestuvinės suknelės siuvimas ir kūrimasJei norite kažko gražaus ypatingai progai, kreipkitės į Natalija Stunžėnienė!! Ji tikrai puiki kūrėja, sukūrusi man vestuvinę ir pamergės sukneles, likau patenkinta jos darbais, o aplinkiniai gyrė, jog puikiai atrodau.

  Labai gaila, jog Natalija išvyko iš mūsų miesto, nes siūčiausi pas ją kiekvienai progai, kadangi ji puiki patarėja, kruopšti kūrėja, ieškanti naujovių ir išskirtinumo.

  Sėkmės Tau Natalija.

  Agnė

  spalvų parinkimas, sezonų metodikaDrabužių kasdieniam garderobui pirkimas man visad buvo daugiau vargas, nei džiaugsmas. Ir turbūt jūs jau galite numanyti, kad iki susitikimo su Natalija, pusė mano garderobo buvo juodo, ketvirtis balto ir dar pora netyčia pakliuvusių spalvų, kurios, šiaip jau, nelabai į temą. Sijono neturėjau, bet užtai juodų kelnių – trejas. Na, žodžiu, gan standartiškas, dažnai pasitaikantis vaizdas. Beieškodama, kas galėtų pataisyti mano turimą drabužį ir pasiūti naują, atradau Natalijos svetainę. Ir štai aš sužinau, kad stilisto paslaugos gali būti kur kas daugiau, nei suknelės parinkimas oficialiam renginiui. Ji gali padėti man susitarti su mano turimais drabužiais ir pasikviesti į savo spintą naujų spalvų. Tobula! Būtent tai, ko man reikia. Rezultate, mano spintos turinys sumažėjo mažiausiai dvigubai ir atsirado pilnas funkcionalumas – viskas pritaikoma, daugybė galimų derinių ir visad turiu ką apsirengti. Laiko prie spintos rytais sumažėjo perpus, o komplimentų gaunu keliskart daugiau . 🙂 Be to, žinau, kokios spalvos, modeliai man tinka, o ko neverta įsigyti. Natalija pasirūpina ne tik suformuoti garderobą, bet ir paaiškina, kaip tai daryti pačiai, kaip derinti spalvas ir fasonus. Tai apsaugo nuo daugybės bereikalingų pirkinių. Mano figūroje netrūksta įlinkių ir išlinkių, tad dažnai naujas drabužis būna kažkur per siauras, o kažkur per platus, tad Natalijos meistriškumas siuvimo ir modeliavimo srity – tikras išsigelbėjimas! Įsigytus drabužius ji pataiso ir pritaiko būtent mano ūgiui ir figūrai. Ir prie viso to, man dar ir nereikia gaišti kelių dienų visų parduotuvių apėjimui, paieškai, matavimuisi.. Natalija būna susipažinusi su visų pagrindinių parduotuvių asortimentu, iš anksto parenka tinkančius modelius ir formuoja pirkinių krepšelį taip, kad viskas būtų tarpusavyje lengvai derinama. Man belieka pasimatuoti ir išsirinkti. Trys valandos shopping’o ir sezonui pasiruošta. Ar būna geriau? 😉

  Justina

  stiliaus, spalvų konsultacijaKuris laikas ieškojau kas man padėtų mažai puoselėtame kelyje į unikalų stilių. Pagaliau reikėjo žmogaus, kuris iš didžiulės aprangos pasiūlos padėtų atsirinkti tik tai kas pabrėžtų mano individualumą. Pažintis su Natalija ir nuoseklus darbas kartu, galiu sakyti – pakeitė ir išlaisvino mano požiūrį į aprangą.   Kiek daug beviltiškumo esu išgyvenusi, žvelgdama į savo spintoje kabančius rūbus ir susitaikydama su mintimi kad dar vieną savo brangaus gyvenimo dieną rengsiuos taip kaip dauguma… Natalija įkvėpė man drąsos į tai ką turiu, žvelgti kūrybiškai, o parduotuvėse – laikytis nuoseklios krypties renkantis pagal tai ką drąsiai galiu pabrėžti. Sužinojau, kad juoda spalva man visai netinka ir dabar, turėdama visą paletę atradau subtiliai spalvingą aprangos pasaulį. Dar taip neseniai buvau ištirpusi kasdienybės pilkume, o dabar, dėvėdama iki detalių suderintą garderobą, jaučiu tiesiog pasimėgavimą savimi bei atsiskleidžiantį moteriškumą. Ir net daugiau – matau susižavėjusius artimųjų žvilgsnius, išgirstu vis daugiau komplimentų, ir vis dažniau praeinu pro džentelmeniškai atidaromas duris.

  Natalijos kūrybiškumas, jautrumas kito žmogaus asmenybei, šiek tiek avantiūros, bei didelis dėmesys detalėms, kartu su giliu savo srities išmanymu žada nuostabius rezultatus. Ji pralenkia visus lūkesčius. Kiek leis mano galimybės, norėsiu ir toliau kartu ieškoti savitos stilistikos, besikeičiant metų sezonams. Jaučiu, kad galiu ja pasitikėti šimtu procentų ir be galo džiaugiuosi pažinodama nuoširdžią, mylinčią savo darbą, talentingą stilistę. Natalija, Iš visos širdies dėkoju tau! Justina R.

  Virginija

  apsipirkimas, drabužių komplektavimasNuoširdžiausiai dėkoju už pagalbą apsiperkant. Grįždama pustrečios valandos turėjau laiko viską apmąstyti. Sekmadienį viską dar pasimatavau, ir tikrai padariau išvadą, kad vienai nelabai būtų pasisekę taip šauniai parinkti visą komplektą rūbų. Ačiū ir už inspiraciją peržiūrėti visą savo drabužių spintą. Vadovaudamasi Jūsų patarimais radau keletą palaidinukių, kurios visai neblogai tinka prie naujo apdaro.

  Tiesa, nusipirkau Jūsų rekomenduotą sagę, ji tikrai daug kur pritiks. Štai šiandien užsivilkau mėlyną sijoną ir Julijos Janus palaidinukę. Dar kartą labai, labai ačiū už skirtą laiką ir kantrybę. Sėkmės Jums kuriant moterų laimę.

   Aurelija

  drabužių siuvimasPažintis su Natalija prasidėjo taip, kaip aš pati nesitikėjau… Atrodo, kad norėjau paprasčiausiai pasisiūti kelnes, bet gavau ne tik kelnes… Natalija supažindino su spalvų palete, kuri tinka mano tipui  ir į kurias anksčiau neatkreipdavau dėmesio ir pati nustebau, kad jos man tinka ir patinka 🙂 Taip pat sužinojau daug naudingos informacijos apie garderobo formavimą, kokie siluetai man tinka. Visas siuvimo procesas vyko kitaip, nei teko susidurti anksčiau. Ji atsiuntė spalvų derinius ir tinkamus modelius elektroniniu paštu, kas padėjo geriau įsivaizduoti galutinį rezultatą, kartu rinkom medžiagas. Mūsų pažintis tuom nesibaigė. Vėliau pasisiuvau dar keletą rūbelių. Natalija ne tik siuva, bet galvoja apie klientą daug plačiau: gavau patarimų kur ir kokių aksesuarų, kuriuos ji jau buvo apžiūrėjusi parduotuvėse, ieškoti prie siuvamų rūbų. Ačiū, Natalija, už spalvingesnį ir gražesnį pasaulį 🙂

  Lina

  skype įvaizdžio konsultacijos Kol nepažinojau ir nebendravau su Natalija, visada stilistai man asocijavosi su prabanga ar populiarumu, su žmonėmis kurie turi visiškai savotiškus ir įdomius stilius,  kaip Laidy Gaga – ji turi savo šokiruojanti stilių. Arba kaip Kylie Minogue jos stilius labai švelnus ir natūralus. Galiu pasakyti tik tai, kad tikrai nesuvokiau koks yra tikrasis stilisto vaidmuo žmonių gyvenime. Žinių iš Natalijos laukdavau su nekantrumu, kad būdavo sunku ir pačiai patikėti! Su ja bendraudama visu pirma jaučiuosi laisva …ji viską išklauso ir paragina ir pataria …žodžiu padarys taip, kad jus kita ryta po pokalbio su ja jau žinosite, ko ir kaip siekti gyvenime, ko iki šiol nepasiekėte. Susipažinus su  Natalija ne tik pasikeitė mano apranga ….bet ir aš pati!!! Mano norai, siekiai, poreikiai ir net bendravimas su aplinkiniais. Ji man padėjo nustatyti ne tik mano spalvas, koloritus ir t.t. bet ir paversti mano gyvenimą spalvingesniu ne tokiu nuobodžiu. Dabar gan retai apsirengiu rūbais, kuriu spalvos juoda ar balta!!! Ir aš to nesuvokiau, kol mes nepadarėme mano spintos revizijos, kurios rezultatai mane pribloškė!!! Tikriausia, kad net 70% mano garderobo buvo juoda ir balta. Aš esu iš tų žmonių, kuriems patinka leisti laiką parduotuvėse. Bet po pokalbių su Natalija, išgirstų jos patarimų, aš jau nuėjusį į parduotuves randu tik pora sau tinkančių rūbų, o prieš tai pirkdavau viską kas tik patraukdavo mano akis. Dabar esu labai laiminga, pasikeičiau aš, pasikeitė mano gyvenimas! Ir už visa tai tikrai dėkoju Natalija tau!  Ačiū Su pagarba ir šilčiausiais linkėjimais visiems 🙂  Lina Rutkauskienė

   Edita

  stiliaus konsultacijosPraėjus maždaug pusantrų metų po gimdymo nusprendžiau grįžti į darbą. Deja, ankstesni rūbai man vis dar netiko. O ir nepasakyčiau, kad ten kažkas gero buvo. Niekada nepatiko apsipirkinėti, nes esu stambi ir man drabužius rasti sudėtinga. O dabar, kai mažas vaikutis namie, ir laiko nebe labai apsipirkimams yra. Jau kelis pastaruosius metus pasvarstydavau, kad reikėtų kreiptis į stilistą, kuris padėtų susiformuoti savo garderobą. Šiuo metu susidariusi situacija pagaliau paskatino imtis permainų. Džiaugiuosi, kad teko susipažinti su Natalija. Pradžioje apsipirkimas nebuvo sklandus, nes man niekas netiko. Bet Natalija nenuleido rankų, ir mes radome tai, kas man puikiai tiko. Pasimatavau drabužius, kurių niekada nebūčiau pasimatavusi, nes iš žurnaluose skelbiamos informacijos buvau įsitikinusi, kad kai kurie kirpimai man tikrai netinka. O pasirodo, kad tinka. Dar labai gerai tai, kad Natalija ir siuva. Natalija pasiuvo kelias palaidines ir sijoną, kurių trūko stiliaus išbaigtumui. Taigi, per du pusdienius atnaujinau savo garderobą (drabužiai, paltas, avalynė, aksesuarai). Geriausias komplimentas iš vyro, kad tikrai buvo verta ryžtis šiam žingsniui. O ir darbe pasikeitimai neliko nepastebėti. Dabar jaučiuosi patraukliai, patogiai ir pasitikinčiai savimi. Tikiuosi, kad ir pavasarį galėsiu kreiptis į Nataliją garderobo/ stiliaus suformavimui.

  Ligita

  aprangos komplektų kūrimasPo susitikimo su Natalija supratau, kad mano garderobe yra labai daug vienodų rūbų. Po spintos revizijos pamačiau, kad galima turėti nedaug drabužių, bet iš jų suderinti ne vieną komplektą. Mano garderobe atsirado daugiau spalvų. Supratau aksesuarų svarbą ir pradėjau juos dažniau dėvėti. Aprangos stilisto ir dizainerio paslaugos padėjo išsiaiškinti koks yra mano stilius, kokios spalvos man labiausiai tinka. Man labai džiugu, kad per pažintį su Natalija ne tik atradau savo stilių, bet ir laiką praleidau nuostabiai. Ir dar likau įkvėpta.

  Vilma

  suknelių siuvimasKinas niekada neišnyks. Nes niekas nepakeis to jausmo, kai užgęsta šviesos ir prasideda filmas. Kaip ir niekas nepakeis to jausmo, kai apsirengi suknelę ir prasideda šventė. Būtent. Iki tol buvo lakstymas, rūpinimasis, pasiruošimas šventei… o tada… pasidažai, susišukuoji, apsiauni pėdkelnes, aukštakulnius batelius, apsivelki suknelę ir prasideda ŠVENTĖ. Šventė ne tik salėje, kavinėje, bažnyčioje, bet šventė  moters viduje, kuomet išvydus save veidrodyje jos akys suspindi, ir laimės, meilės bei pasitikėjimo savimi jausmas pakylėja moterį ant sparnų.

  Kai Natalija man kūrė suknelę, bendraudama su ja gavau ne tik puikią, patogią, labai gražią suknelę, bet ir daug pridėtinės vertės. Pavyzdžiui, kai rinkome medžiagą, buvau linkusi pasirinkti paprastutę medvilnę smulkiom gėlytėm, tačiau Natalija labai padrąsinančiai man kalbėjo „Aš matau tave daug gražesnę J. Taigi – atsikračiau iki tol man būdingo savęs suvokimo, kad esu neverta puošnios, mano individualybę pabrėžiančios suknelės. Matuojantis suknelę ji toliau man subtiliai padėjo matyti save gražią. Pvz,į mano skundą, kad po krikštynų neturėsiu daugiau progų apsivilkti tokios gražios suknelės, ji atsakė „Jei nėra progų, reikia rengtis kasdien“. Aš taip ir padariau! Pirmąją savaitę po krikštynų gražiąją, specialiai man sukurtą suknelę apsivilkau dar pora kartų –  susitikimą su Dalai Lama ir pas gydytoją. Aš tiesiog švytėjau J Taip pat gavau iš Natalijos daug smulkių patarimų dėl aprangos, apavo, spalvų. Didžiausia to nauda – ne tik platesnis supratimas apie aprangą, bet svarbiausia – pasitikėjimas savimi, noras save mylėti, pasipuošti, pasitempti, kurti, skleisti pozityvumą. Mylėti save! J

  Kažkada Natalijai išsikalbėjau, kad rengdama vaikus aš daug geriau įvertinu jų visą garderobą, parenku, kas jiems tinka, negailiu jų rengti gražiais drabužėliais kasdien, o save tarytum pamirštu, vis atrodo – „namie sunešiosiu prastesnius rūbus“, o paskui pastebi, kad taip ir nešioji kasdien prastesnius rūbus, o tų gražiųjų vis nerandi progos apsirengti, kol galiausiai pasikeičia kūno apimtys ir t.t.s Ir ji gerai pasakė: „Todėl, kad vaikus matai, o savęs nematai“. Pagalvojau – tikra tiesa, ir dabar labai gerai suprantu, kodėl reikalinga tokia stilisto paslauga – neabejotinai geriau yra eiti apsipirkti ne vienai, o kartu su „profesionale akim“, kad ši matytų mane iš šono. Super! Ačiū!

  Asta

  įvaizdžio paskaitosAčiū labai Natalija už tikrai įdomią paskaitą! Pati buvau maloniai nustebusi, kiek daug dar nežinojau, nors rodos ir etiketo paskaitas turėjau 🙂

  Labai visos džiaugiamės, kad radote laiko užsukti pas mus! Taip pat asmeniškai ačiū už kantrybę atsakinėjant į mūsų klausimus, pagaliau nebereikės sukti galvos, kaip kolektyvui gražiai pasakyti, kad sijonai per trumpi ar džinai per kasdieniški – tokiais atvejais juk visi tikime tik profesionalo komentarais, o ne kolegos subjektyvia nuomone. Būtinai perskaitysime visą atsiųstą medžiagą ir tikiuosi, kad mūsų bendradarbiavimas nepasibaigs, nes kolektyvas pas mus tradiciškai kas porą metų pasikeičia iš esmės, tad visada lauksime Jūsų svečiuose!

  Rugilė 

  vestuvinės suknelės kūrimasO iš tiesų, nors tokią dieną kaip vestuvės visi apsirengiame meilės rūbą, užsisagstome jo sagutes ir būname patys gražiausi, apsivilkusi Natalijos kurtą suknelę pasijutau kaip praėjusių amžių dvaro dama, kurios apdarais rūpindavosi visas pulkas. 🙂 Viskas originalu, siūta specialiai man, kiekvienas karoliukas rankomis pritaisytas, įvaizdis iki paskutinės detalės suderintas. Užsidėjus ant galvos gražiąją gėlę – šydą, apėmė jausmas, kad štai, aš, niekada tokios prabangios suknelės nedėvėjusi, savęs į gražuolių sąrašą neįtraukusi, per vestuves nesitikėjusi išplaukti į viešumą neišsipildžiusi gulbė, atrodau nepriekaištingai. Ir iš tiesu sulaukiau daugybės komplimentų, mane jais apliejo kaip bandelę šokoladu:) Visi gyrė suknelės siluetą, su ja, sakė, atrodau kaip coliukė, išskirtinį modelį, senoviška elegancija dvelkiantį stilių, akį „kabinančią“ nugaros puošybą, gražųjį šydą, pabrėžusį moteriškumą ir suteikusį elegancijos. Ne viena mergina ir vaikinas nuo suknelės neatitraukė akių ir ceremonijos metu, bent jau taip sakė. Ir visa tai rašydama, noriu ne pasigirti, o parodyti, kad toks kruopštus, išskirtinis tavo, Natalija, kūrinys puikiai tiko mano būsenai ir nustebino daugelį žmonių. Juk, atrodo, šiais laikais tokių suknelių jau nebesiuva:) Dar kartą labai ačiū, kad rūpinaisi manimi nuo pirmosios siūlės iki paskutinio karoliuko. Suknelė dabar kabo pas tėvus, mano kambaryje, garbingoje vietoje, ir pamažu tampa istorine vertybe:) O aš džiaugiuosi, kad kartu su suknele, rodos, įgijau ir nuoširdžią, talentingą draugę:) Va taip.

   Jūratė

  apsipirkimas, stilisto konsultacijosSupratau, kad atėjo laikas, kai man jau netiko įprastas drabužių pasirinkimo variantas: medžiagėlė kitokia, o modelis toks pat. Nuo tų pačių aprangos modelių, man jau daręsi bloga. Supratau, kad ilgiau tai nebegali tęstis. Norėjau kiekviena diena atrodyti elegantiškai ir gražiai, dėl to ir pasirinkau šią paslaugą. Su Natalijos pagalba išsirinkau tuos rūbus, kurių pati neišsirinkčiau. Pati bučiau išsirinkus paprastesnius, labiau naminius drabužius, o su stiliste išrinkome daug puošnesnius ir tinkančius išėjimui į darbą. Supratau, kad nežinojau daug elementarių dalykų. Aprangos stilisto ir dizainerio paslaugos labai patiko. Drabužius pirkau su mielu noru. Visi drabužiai, kuriuos man Natalija patarė pirkti, man labai patiko ir tiko. Anksčiau atidarau spinta, atrodo ten yra drabužių, o apsirengti nėra ką. Todėl dabar labai džiaugiuosi, nors drabužių mes įsigijome nedaug, bet aš juos derinu tarpusavyje ir kasdiena atrodau gražiai ir vis kitaip. Kai eini į parduotuvė su profesionaliu stilistu, su puikiai savo darbą išmanančiu žmogumi, atsiranda pasitikėjimas. Natalija man viską parodė, paaiškino, sudėliojo vaizdą. Supratau,  kad anksčiau pasirinkdavau ne tuos rūbus, ir tai dabar pamačiau. Esu labai patenkinta, kad Natalija man padėjo. Jeigu ne Natalija bučiau ir vėl nuvažiavusi į „Pakaitą“ ir pripirkus tas pačias trikotažines sukneles, kurias dėviu jau pora metų.

  Audronė

  asmeninė drabužių kapsulėĮ Nataliją kreipiausi pagalbos išsirenkant pavasario-vasaros garderobą, įskaitant avalynę ir papuošalus. Tai buvo pirmasis susidūrimas mano gyvenime su drabužių stilistu. Nežinojau nei ko laukti, nei kaip viskas vyksta. Daug abejojau ir daug nerimavau. Bet ir labai norėjau išbandyti nes aprangos srityje jaučiau beviltiškumą. Sutarėme dieną, vietą kur susitiksime, biudžetą ir maždaug kiek užtruksime (apsipirkimą padalinome į dvi dienas: pirmą dieną- drabužiai, antrą dieną- papuošalai ir avalynė). Sutartu laiku Natalija jau laukė  manęs parduotuvėje su pilna kabykla atrinktų drabužių, aš tik matavausi ir dariau sprendimus tinka-netinka. Užtrukome pora valandų, per kurias nusipirkau didžiausią dalį drabužių. Užėjome dar į kitą parduotuvę, kur manęs taip pat laukė Natalijos atrinkti rūbai, nusipirkau ko  dar trūko. Analogiškai vyko ir avalynės pirkimas. Per tas kelias valandas truputi pavargau, nors turėjau tik matuotis man paduodamas prekes. Natalija sukosi kaip įmanydama. Ir nors pradžioje abejojau, galutiniu rezultatu likau labai patenkinta, nemeluosiu nešioju visus nusipirktus rūbus ir labai lengvai juos derinu. Jaučiuosi pasipuošusi, stilinga, moteriška ir jaunatviška. Bet svarbiausia, kad jaučiuosi kitokia. Nežinau, ar pati bučiau išsirinkusi būtent tas spalvas ir modelius, kuriuos parinko Natalija. Be pačio apsipirkimo dar vyko nuolatinis dialogas su Natalija apie makijažą, šukuosenas, papuošalų paieška internetinėse parduotuvėse ir t.t. Apsipirkimą su stilistu dariau tik dėl savęs, man svarbiausia buvo pačiai jaustis laiminga, nieko verti  komplimentai kai apranga varžo ir nors aš labai džiaugiausi galutiniu rezultatu, man taip pat svarbus buvo momentas kai didžiausias mano kritikas- vyras iš pradžių įtartinai žiūrėjęs į mano avantiūrą, bet pamatęs rezultatą vienu žodžiu užtvirtino- vertėjo.

   Lucija

  stiliaus konsultacija, apsipirkimas, papuošalų parinkimasMan patiko tai, kad Natalija savo darbą dirbo nuoširdžiai.  Jaučiau ir rūpestį, ir susidomėjimą, ir pagalbą. Natalija stengėsi išklausyti mano nuomonę ir tuo pačiu priderinti ir suderinti perkamus drabužius, pagal pasirinktą stilių. Apsipirkimo metu su ja jaučiausi kaip su drauge. Iš tiesu, kai važiavau į pirmą konsultaciją,  galvojau – nu čia kažkas bus  tokio ypatingo. Buvo labai baisu ir nepatogu, todėl jaudinausi. O po konsultacijos ir apsipirkimo, jaučiausi drąsiau, nes gal būt jaučiau, kad ji tikrai nuoširdžiai stengiasi man padėti. Tikiuosi, kad tai ne paskutinis susitikimas ir dar kitą sezoną susitiksime ir pratesime pažintį su stiliumi.

  Iš tiesu, kai prieš metus ieškojau tokio žmogaus internetinėse svetainėse neradau… Manau kad stilisto darbas reikalingas… tikriausiai ne aš viena tokia pasimetusi drabužių jūroje, tikriausiai  yra daugiau … Man tiko kaina ir jeigu ji būtų kita – dvigubai ar trigubai didesne aš to negalėčiau sau leisti, todėl ir vėl sėdėčiau ir bučiau nusivylusi. Dabar aišku kažkiek teks kažko atsisakyti, bet manau, kad man stiliaus pasikeitimas ir žinios į naudą ir tikrai ne vienam kartui. Norisi tiesiog  neiškristi iš tos aplinkos su savo senamadiškais požiūriais. Ačiū tau Natalija.

  Giedrė

  garderobo revizijaSu Natalijos pagalba išrūšiavusi visą savo garderobą ir aksesuarus objektyviai pamačiau, kokių spalvų ir kokio stiliaus drabužių turiu daug ir labai daug, o kokių – visai trūksta. Taip pat surūšiavusi drabužius pagal mano veiklas ir palyginusi, kiek joms skiriu laiko, supratau, kad drabužių kiekis vienoms mano veikloms viršija poreikį, o kitoms – nepatenkina. Toks pamatymas padėjo geriau suvokti realius savo aprangos poreikius ir efektyviau planuoti pirkinius, neišleisti pinigų nereikalingiems drabužiams ir aksesuarams, ypač tokių pačių spalvų, kurių jau ir taip turiu.

  Natalija padėjo parinkti man tinkančias spalvas, sudarė spalvų paletę. Tai ypač  gelbsti renkantis naujus drabužius ir aksesuarus bei derinant visus juos tarpusavyje. Spalvų paletė – didžiulis palengvinimas apsiperkant, kadangi parduotuvėse nebereikia gaišti laiko apžiūrinėjant visą asortimentą ir matuojantis netinkančių drabužių. Tereikia pirmiausia pasirinkti tinkančias spalvas (o daugelyje parduotuvių drabužiai dabar yra surūšiuoti pagal spalvinius derinius, kas yra labai patogu) ir tik tada rinktis drabužio stilių, modelį ir t.t. Tai sutaupo begales laiko ir energijos, apsipirkimas darosi malonus, efektyvus ir teikiantis džiaugsmo.

  Natalija puikiai nustato, koks yra žmogaus stilius pagal jo gyvenimo būdą, manieras, kalbos žodyną, pomėgius, darbo pobūdį, todėl neperša savo nuomonės, o labai profesionaliai rekomenduoja tai, kas reikalinga konkrečiam žmogui. Ji atsižvegia į žmogaus gyvenimo būdą, stilių, pomėgius, finansines galimybes. Nors po susitikimo su stiliste mano spintoje atsirado daugiau erdvės (nes daug netinkančių drabužių tiesiog išmečiau/atidaviau) ir naujų drabužių prisidėjo tik keletas, tačiau dabar beveik nebūna atvejų, kad galvočiau, kad „neturiu ką apsirengti“. O kai pritrūksta fantazijos arba laiko kūrybai  – visada pasižiūriu į „špargalkes“ – drabužių spintos vidinėje durų pusėje pakabintas nuotraukas. Jas Natalija padarė stiliaus konsultacijos metu, kai matavausi skirtingus savo drabužių ir aksesuarų komplektus, kuriuos ji kruopščiai parinko ir suderino iš mano turimo garderobo. Taip apsirengusi visada jaučiuosi puikiai ir esu rami, kad viskas dera, nuo kojų ir galvos.

  Labai džiaugiuosi, kad Natalija pasidalina savo profesionaliomis žiniomis ir labai praktiškais patarimais, taktiškais pastebėjimais, į ką pati net nebūčiau atkreipusi dėmesio. Su stiliste vaikščiodama drabužių parduotuvėse, stebėdama atskiras kolekcijas, matuodamasi jos parinktus drabužius ir klausydamasi jos komentarų pastebėjau savo įsišaknijusias, gal ne neįsisąmonintas klaidingas nuostatas apie tai, kas gražu – negražu, kas man tinka, o kas – ne, savo pačios ir kitų sukurtus mitus ir stereotipus, automatinius įpročius, susijusius su drabužiais, spalva, modeliais, figūros, kūno sudėjimo, proporcijų vertinimu. Aprangos stilisto ir dizainerio paslaugos padėjo objektyviau ir racionaliau pažiūrėti į mados tendencijas, aprangos silius ir netgi sumažinti kritišką požiūrį. Na, prisipažinkim, kuri moteris nerastų priekaištų savo išvaizdai? Taigi, bendraudama su Natalija pajaučiau, kad mažėja mano savikritika, didėja priėmimas ir meilė sau, savo kūnui, gyvenimo būdui, didėja spalvų, stilių derinių supratimas, laisvėja požiūris ir kūrybingumas, gilėja intuicija, subtilėja grožio pajauta. Rekomenduoju pasinaudoti aprangos stilisto ir dizainerio paslaugomis kiekvienai moteriai, norinčiai atsinaujinti ar susikurti savo unikalų stilių bei pasikrauti teigiama energija.