logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Individuali makiažo pamoka

m

Individuali makiažo pamoka: greičiausias būdas atjaunėti

„Žmoguje viskas turi būti gražu: ir veidas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys…“ (A. Čechovas).

Su makiažu ir drabužiais viskas žymiai paprasčiau – reikia atrodyti taip, kad tavo vidinis ir išorinis pasaulis būtų harmoningas. Mintimis ir siela turtingas žmogus turi būti gražus ir išorėje, kitaip reikės daug laiko ir pastangų tam,  kad jį pažintų ir įvertintų kaip protingą, įdomią asmenybę.

 Mielos moterys, ar norėtumėte išmokti savo vidinį grožį akcentuoti naudojant makiažą, išmokti  pasidaryti makiažą lengvai ir profesionaliai?

Jeigu taip, tai su malonumu kviečiu jus į individualią makiažo pamoką, kurios metų kartu kursime savo išvaizdos „revoliucinį perversmą“.

Šią pamoką vesti pakviečiau profesionalią grimo ir vizažo meistrę, kuri išmokys:

  • pasirinkti pagal jūsų išvaizdos tipą tinkamą kosmetiką,
  • teisingai įvertinti  veido privalumus ir trukumus,
  • atlikti sau gražų, ilgai išliekantį, kasdienį ar šventinį makiažą.

Po pamokos jūs įvaldysite greito makiažo darymo techniką (10 – 15 min.), ir galėsite ją taikyti be vizažisto pagalbos.

Individuali makiažo pamoka susideda iš praktinių užsiėmimų, iš kurių 1 valanda skirta naujų makiažo technikų mokymuisi, o likusios – šių technikų praktiniam pritaikymui, darantis makiažą asmeniškai prižiūrint makiažo meistrei.

Būtina išankstinė registracija

Pamokos privalumai:

  • pamokos metų, jeigu atsinešite savo dekoratyvinę kosmetiką, vizažo stilistė nustatys kokių priemonių trūksta iki tobulo makiažo.
  • nebūtina įsigyti viso vizažisto „arsenalo“, galėsite patobulinti savo makiažo darymo įgūdžius su savo kosmetika ir taip racionaliau pasielgti su savo grožiui skirtu biudžetu.
  • galėsite išbandyti profesionalią ir liukso klasės kosmetiką: „Make Up For Ever“, „Dior“, „Chanel“, „Lancome“, „Givenchy“.

Kiek kainuoja individuali makiažo pamoka?

Makiažo pamokos (laikas neribojamas)  kaina – 80 Eur+PVM.

Norint užsakyti makiažo pamoką užpildykite šią formą: