logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Drabužių kūrimas ir siuvimas

m

Drabužio atkartojančio jūsų figūros linkius ir ilgius kūrimas ir siuvimas

Tikriausiai žinote kokį diskomfortą kelia apsipirkimai drabužių parduotuvėse jeigu figūra neatitinka standartų.

Esate kokybiškų ir natūralių audinių drabužių mėgėja, tačiau dėl mažos šių drabužių pasiūlos nesurandate tinkamo. Besimatuojant drabužius pastebit, kad jie negražiai guli ant jūsų kūno, paryškina figūros trūkumus, neatitinka drabužių ilgiai ir jie pagaminti iš pigių sintetinių audinių. Tai dažnos mintys, kurios lydi jus besimatuojant drabužius matavimosi kabinose.  To išvengti galima drabužį sukuriant ir pasiuvant jums individualiai.

Jei išbandėte individualų siuvimą ir įsitikinote, kad ne visos siuvėjos gali parinkti ir rekomenduoti tinkamų drabužių modelius, tuomet mes padėsime jums išspręsti šią problemą.

Iš viso Vilniaus asortimento Jums individualiai parinksime audinį ir pagaminsime jūsų figūrai pritaikytą drabužį, kuris padės paslėpti trūkumus ir akcentuos privalumus.

Atsiliepimai apie individualų siuvimą

Aurelija

Pažintis su Natalija prasidėjo taip, kaip aš pati nesitikėjau… Atrodo, kad norėjau paprasčiausiai pasisiūti kelnes, bet gavau ne tik kelnes…

Natalija supažindino su spalvų palete, kuri tinka mano tipui  ir į kurias anksčiau neatkreipdavau dėmesio ir pati nustebau, kad jos man tinka ir patinka 🙂 Taip pat sužinojau daug naudingos informacijos apie garderobo formavimą, kokie siluetai man tinka. Visas siuvimo procesas vyko kitaip, nei teko susidurti anksčiau. Ji atsiuntė spalvų derinius ir tinkamus modelius elektroniniu paštu, kas padėjo geriau įsivaizduoti galutinį rezultatą, kartu rinkom medžiagas.

Mūsų pažintis tuom nesibaigė. Vėliau pasisiuvau dar keletą rūbelių. Natalija ne tik siuva, bet galvoja apie klientą daug plačiau: gavau patarimų kur ir kokių aksesuarų, kuriuos ji jau buvo apžiūrėjusi parduotuvėse, ieškoti prie siuvamų rūbų.

Ačiū, Natalija, už spalvingesnį ir gražesnį pasaulį 🙂

Vilma

Kinas niekada neišnyks. Nes niekas nepakeis to jausmo, kai užgęsta šviesos ir prasideda filmas. Kaip ir niekas nepakeis to jausmo, kai apsirengi suknelę ir prasideda šventė. Būtent. Iki tol buvo lakstymas, rūpinimasis, pasiruošimas šventei… o tada… pasidažai, susišukuoji, apsiauni pėdkelnes, aukštakulnius batelius, apsivelki suknelę ir prasideda ŠVENTĖ. Šventė ne tik salėje, kavinėje, bažnyčioje, bet šventė  moters viduje, kuomet išvydus save veidrodyje jos akys suspindi, ir laimės, meilės bei pasitikėjimo savimi jausmas pakylėja moterį ant sparnų.

Kai Natalija man kūrė suknelę, bendraudama su ja gavau ne tik puikią, patogią, labai gražią suknelę, bet ir daug pridėtinės vertės. Pavyzdžiui, kai rinkome medžiagą, buvau linkusi pasirinkti paprastutę medvilnę smulkiom gėlytėm, tačiau Natalija labai padrąsinančiai man kalbėjo „Aš matau tave daug gražesnę J. Taigi – atsikračiau iki tol man būdingo savęs suvokimo, kad esu neverta puošnios, mano individualybę pabrėžiančios suknelės. Matuojantis suknelę ji toliau man subtiliai padėjo matyti save gražią. Pvz,į mano skundą, kad po krikštynų neturėsiu daugiau progų apsivilkti tokios gražios suknelės, ji atsakė „Jei nėra progų, reikia rengtis kasdien“. Aš taip ir padariau! Pirmąją savaitę po krikštynų gražiąją, specialiai man sukurtą suknelę apsivilkau dar pora kartų –  susitikimą su Dalai Lama ir pas gydytoją. Aš tiesiog švytėjau J Taip pat gavau iš Natalijos daug smulkių patarimų dėl aprangos, apavo, spalvų. Didžiausia to nauda – ne tik platesnis supratimas apie aprangą, bet svarbiausia – pasitikėjimas savimi, noras save mylėti, pasipuošti, pasitempti, kurti, skleisti pozityvumą. Mylėti save! J

Kažkada Natalijai išsikalbėjau, kad rengdama vaikus aš daug geriau įvertinu jų visą garderobą, parenku, kas jiems tinka, negailiu jų rengti gražiais drabužėliais kasdien, o save tarytum pamirštu, vis atrodo – „namie sunešiosiu prastesnius rūbus“, o paskui pastebi, kad taip ir nešioji kasdien prastesnius rūbus, o tų gražiųjų vis nerandi progos apsirengti, kol galiausiai pasikeičia kūno apimtys ir t.t.s Ir ji gerai pasakė: „Todėl, kad vaikus matai, o savęs nematai“. Pagalvojau – tikra tiesa, ir dabar labai gerai suprantu, kodėl reikalinga tokia stilisto paslauga – neabejotinai geriau yra eiti apsipirkti ne vienai, o kartu su „profesionale akim“, kad ši matytų mane iš šono. Super! Ačiū!

Rugilė

O iš tiesų, nors tokią dieną kaip vestuvės visi apsirengiame meilės rūbą, užsisagstome jo sagutes ir būname patys gražiausi, apsivilkusi Natalijos kurtą suknelę pasijutau kaip praėjusių amžių dvaro dama, kurios apdarais rūpindavosi visas pulkas. 🙂 Viskas originalu, siūta specialiai man, kiekvienas karoliukas rankomis pritaisytas, įvaizdis iki paskutinės detalės suderintas. Užsidėjus ant galvos gražiąją gėlę – šydą, apėmė jausmas, kad štai, aš, niekada tokios prabangios suknelės nedėvėjusi, savęs į gražuolių sąrašą neįtraukusi, per vestuves nesitikėjusi išplaukti į viešumą neišsipildžiusi gulbė, atrodau nepriekaištingai. Ir iš tiesu sulaukiau daugybės komplimentų, mane jais apliejo kaip bandelę šokoladu:) Visi gyrė suknelės siluetą, su ja, sakė, atrodau kaip coliukė, išskirtinį modelį, senoviška elegancija dvelkiantį stilių, akį „kabinančią“ nugaros puošybą, gražųjį šydą, pabrėžusį moteriškumą ir suteikusį elegancijos. Ne viena mergina ir vaikinas nuo suknelės neatitraukė akių ir ceremonijos metu, bent jau taip sakė. Ir visa tai rašydama, noriu ne pasigirti, o parodyti, kad toks kruopštus, išskirtinis tavo, Natalija, kūrinys puikiai tiko mano būsenai ir nustebino daugelį žmonių. Juk, atrodo, šiais laikais tokių suknelių jau nebesiuva:) Dar kartą labai ačiū, kad rūpinaisi manimi nuo pirmosios siūlės iki paskutinio karoliuko. Suknelė dabar kabo pas tėvus, mano kambaryje, garbingoje vietoje, ir pamažu tampa istorine vertybe:) O aš džiaugiuosi, kad kartu su suknele, rodos, įgijau ir nuoširdžią, talentingą draugę:) Va taip.

Veronika

Pirmiausia didelis ačiū, jog likus mėnesiui iki šventės sutikai padėti. Taip pat ačiū už patarimus bei skirtą laiką, parenkant modelį, perkant audinį bei įvairias detales, kurios ne ką mažiau svarbios.

Suknelė pasiūta idealiai, modelis atitiko audinį, šventę, ir tuo pačiu sukūrė gerą nuotaiką.

Suknelė atitiko mano charakterį bei šventės vietą. Pasikartosiu, jog nenuplyšo jokia detalė ir audinys atlaikė visą šventę tobulai. Ačiū.

Kiek kainuoja drabužio sukūrimo, audinio parinkimo ir pasiuvimo paslauga?

Drabužio modelio ir audinio parinkimas – 30 Eur.

Kasdieninės suknelės siuvimas –  nuo 60 Eur.

Vakarinės suknelės siuvimas – nuo 120 Eur.

Palaidinės siuvimas – nuo 50 Eur.

Liemenės su pamušalu siuvimas – nuo 50 Eur.

Švarko siuvimas – nuo 90 Eur.

Palto siuvimas – nuo 100 Eur.

Sijono siuvimas – nuo 40 Eur.

Kelnių siuvimas – nuo 40 Eur.

Norint užsakyti drabužio kūrimo ar siuvimo paslaugą užpildykite šią formą: