logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

kaledine-naujametine-dovanaDovanų kuponas:

Jei dar neišrinkote dovanos jums brangiam žmogui, siūlau pagalvoti apie dovanų kuponą aprangos stiliaus kūrimo paslaugoms. Ypač, jei jums brangus žmogus dažnai būna nepatenkintas savo išvaizda ir savarankiškais bandymais nusipirkti ir sukomplektuoti tinkamiausius drabužius ir aksesuarus. Įvaizdžio kūrimo dovanų kuponas – tai puiki galimybė padovanoti nepamirštamus įspūdžius toms, kurias mylite labiausiai.

Mano praktikoje, beveik visos moterys, kurios į manę kreipėsi turėdamos net mažiausiai kainuojančio asmeninės stiliaus konsultacijos dovanų kuponą, po konsultacijos nuoširdžiai dėkojo už labai aiškias ir praktikoje lengvai įgyvendinamas asmeninio stiliaus kūrimo instrukcijas. Be to dauguma jų būna labai nustebintos tuo, kad tiek daug nežinojo apie labai svarbius aprangos stiliaus formavimo aspektus. Dovaną supakavau į dėžutę papuoštą atlasiniu kaspinu, o prie kupono pridėjau originalų sveikinimą.

Dovanų kuponą galite įsigyti įvairioms mano paslaugoms. Jas ir jų kainas trumpai apibūdinsiu.

 

  • NatalijaStun dovanų kuponas galioja 1 metus nuo įsigijimo datos.
  • Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas ir negrąžinamas.
  • Dovanų kuponas galioja tik natalijastun.com portale esantiems pasiūlymams ir prekėms.

 

Jei norite apie paslaugą sužinoti daugiau, rašykite el. paštu info@natalijastun.com arba skambinkite telefonu 8 648 94299.

 

 

 

Kristinos atsiliepimas

"Po revizijos, man atsiradęs įkvėpimas atlaisvino vietos spintoje."

Mano priešgimtadieninis noras – profesionali asmeninė stilisto konsultacija, padėsianti man pasitikrinti save stiliaus srityje. Paieškos internete, ir aš jau registruojuosi pas Nataliją. Džiaugiuosi pažintimi su šia puikia moterimi! Dėkinga Natalijai už naudingus patarimus, suteiktą informaciją ir pasidalintais kontaktais. Jei ne Natalija, mano spintoje gal dar būtų tas kostiumėlis 🙂 , kurio vis neišmesdavau n-metų. Po jos revizijos, man atsiradęs įkvėpimas žymiai atlaisvino vietos spintoje, gal net ir mano galvoje :-). Niekada nepamiršiu jos patarimo, kad pirma reikia turėti rūbą, o tik tada rinktis batus!!! Mes dar susitiksime, iki pasimatymo 🙂 !

-Kristina

Stanislavos atsiliepimas

"Esu patenkinta kiekvienu komplektu kurį Natalija suderino."

Brangioji Natalija, per kelias dienas bendravimo mes labai susidraugavome. Esu nustebinta Jūsų sugebėjimu taip tiksliai nujausti žmogaus stilių. Aš labai esu patenkinta drabužių deriniais kuriuos Jūs išrinkote man. Didžiulis malonumas buvo su Jumis praleistas laikas, pradėjus nuo šilto bendravimo vėliau spintos revizija, kur tikrai negaila nei vieno išmesto drabužio. Paskui apsipirkimas kartu, stiliaus kūrimas, kur galėjau džiaugtis kiekvienu kruopščiai apgalvotu ir priderintu drabužiu. Pati maloniausia dalis buvo esamų ir naujai įsigytų drabužių derinimas. Esu patenkinta kiekvienu komplektu kurį Natalija suderino. Jaučiasi, kai žmogus dirba darbą, kuris jam patinka, nes tik tada gimsta tikri meno kūriniai.Iš visos širdies noriu palinkėti Jums sėkmės, kad Jūsų svajonės išsipildytų. Manau mes dar ne vieną kartą susitiksime ir suderinsime ne vieną drabužių komplektą .:)

-Stanislava

Skirmantės atsiliepimas

"Mano nuostabai Natalija iš keleto drabužių gali sukurti "n" stilingų komplektų!"

Turėjau gimtadienio norą - asmeninė stilisto konsultacija. Nataliją radau internete ir paskaičiusi kelis sakinius iš jos puslapio labai greitai apsisprendžiau, kad noriu konsultuotis ir pirktis su ja 🙂 Intuicija neapgavo. Labai džiaugiuosi ir esu dėkinga Natalijai, kad padėjo atsikratyti tos "naštos" drabužinėje, kur atrodo rūbų yra, bet kaip ir nėra, nes kažkas ne taip, nesikomplektuoja, nesižiūri, kad padėjo suprasti kokios spalvos man tinka, kad padėjo susivokti koks mano stilius, kad išmokė kaip reikia apsipirkinėti. Mano nuostabai Natalija iš keleto drabužių gali sukurti "n" stilingų komplektų! Labai vertinu jos racionalumą! Labai tikiuosi susitikti su Natalija ir rudenį. Iki pasimatymo.

-Skirmantė

Ligitos atsiliepimas

"Po spintos revizijos pamačiau, kad galima turėti nedaug drabužių, bet ..."

Po susitikimo su Natalija supratau, kad mano garderobe yra labai daug vienodų rūbų. Po spintos revizijos pamačiau, kad galima turėti nedaug drabužių, bet iš jų suderinti ne vieną komplektą. Mano garderobe atsirado daugiau spalvų. Supratau aksesuarų svarbą ir pradėjau juos dažniau dėvėti. Natalija padėjo išsiaiškinti koks yra mano stilius, kokios spalvos man labiausiai tinka. Man labai džiugu, kad per pažintį su Natalija ne tik atradau savo stilių, bet ir laiką praleidau nuostabiai. Ir dar likau įkvėpta kūrybai.

-Ligita

Audronės atsiliepimas

"Nešioju visus nusipirktus rūbus ir labai lengvai juos derinu."

Į Nataliją kreipiausi pagalbos išsirenkant pavasario-vasaros garderobą, įskaitant avalynę ir papuošalus. Tai buvo pirmasis susidūrimas mano gyvenime su drabužių stilistu. Nežinojau nei ko laukti, nei kaip viskas vyksta. Daug abejojau ir daug nerimavau. Bet ir labai norėjau išbandyti nes aprangos srityje jaučiau beviltiškumą. Sutarėme dieną, vietą kur susitiksime, biudžetą ir maždaug kiek užtruksime (apsipirkimą padalinome į dvi dienas: pirmą dieną- drabužiai, antrą dieną- papuošalai ir avalynė). Sutartu laiku Natalija jau laukė manęs parduotuvėje su pilna kabykla atrinktų drabužių, aš tik matavausi ir dariau sprendimus tinka-netinka. Užtrukome pora valandų, per kurias nusipirkau didžiausią dalį drabužių. Užėjome dar į kitą parduotuvę, kur manęs taip pat laukė Natalijos atrinkti rūbai, nusipirkau ko dar trūko. Analogiškai vyko ir avalynės pirkimas. Per tas kelias valandas truputi pavargau, nors turėjau tik matuotis man paduodamas prekes. Natalija sukosi kaip įmanydama. Ir nors pradžioje abejojau, galutiniu rezultatu likau labai patenkinta, nemeluosiu nešioju visus nusipirktus rūbus ir labai lengvai juos derinu. Jaučiuosi pasipuošusi, stilinga, moteriška ir jaunatviška. Bet svarbiausia, kad jaučiuosi kitokia. Nežinau, ar pati bučiau išsirinkusi būtent tas spalvas ir modelius, kuriuos parinko Natalija. Be pačio apsipirkimo dar vyko nuolatinis dialogas su Natalija apie makijažą, šukuosenas, papuošalų paieška internetinėse parduotuvėse ir t.t. Apsipirkimą su stilistu dariau tik dėl savęs, man svarbiausia buvo pačiai jaustis laiminga, nieko verti komplimentai kai apranga varžo ir nors aš labai džiaugiausi galutiniu rezultatu, man taip pat svarbus buvo momentas kai didžiausias mano kritikas- vyras iš pradžių įtartinai žiūrėjęs į mano avantiūrą, bet pamatęs rezultatą vienu žodžiu užtvirtino- vertėjo.

-Audronė