logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Jauninantis veido masažas

Jauninantis veido masažas: Kaip atjauninti veido odą per 4 dienas!

-Pastebėjote, kad jūsų veido oda atrodo pavargusi, nebeelastinga ir praradusi skaistumą? Taip pat pastebėjote odoje atsispindinčius streso padarinius ir galvojate, kad yra susilpnėjęs imunitetas?

– O grožio salonais ir jų procedūromis (tokiomis kaip injekcijos, cheminiai pilingai, lazerinės technologijos) esate nusivilusi?

– Ieškote efektyvių ir ekologiškų būdų, kurie padės jums atrodyti jaunai ir turėti sveiką veido odą?
Tuomet siūlau jums unikalią metodiką – Youngface. Tai gydantis ir jauninantis masažas. Jau po 4 seansų jūs aktivuosite paslėptus jūsų organizmo rezervus iš vidaus ir sustabdisite senėjimo procesą. Tokį efektą suteikia jūsų odoje atsistatantys procesai. Šis metodas yra biologiškai švarus ir atveriantis kelią grožiui natūraliu būdu, pasiekiant balansą tarp išorinio ir vidinio žmogaus pasaulių.

Jauninantis masažas „JAUNAS VEIDAS” – patentuotas kosmetologės Žanos metodas. Patentas Nr. 2455969, išduotas: РОСПАТЕНТ, Maskva.

Kodėl JAUNAS VEIDAS masažas yra efektingas ir po jo veido oda tampa sveikesnė ir jaunesnė?

Jokios mistikos ar stebuklų! Šį fenomeną paaiškina organizme po masažo prasidedantys biocheminiai procesai.  Veido masažas šalina priežastis, dėl kurių vyksta priešlaikinis veido odos senėjimas, ir pažadina vidines organizmo regeneracijos galias. Dėl pabudusio gamtinio resurso ir masažo metu pašėlusiai suaktyvėjusios medžiagų apykaitos oda pradeda labai efektyviai funkcionuoti.

Reikia tik 4 procedūrų, kad vidiniai Jūsų veido odos regeneracijos procesai „pabustų“:

Atsiliepimai apie jauninantį veido masažą

Diana

Šį masažą pirmą kartą išbandžiau prieš 2 metus, nuo to laiko jau kartojau pati ir rekomendavau ne vienam žmogui. Galiu drąsiai teigti, kad po masažo laikrodis pradeda suktis į kitą pusę, pokyčiai nėra mechaniniai, o giluminiai ir ilgalaikiai. Ta pastebiu pati, pastebi ir draugės. Taip pat Žana dosniai dalinasi grožio patarimais, kurie formuoja visai kitokius odos priežiūros įpročius, ir tos „smulkmenos“ duoda nuostabius vaisius. Rekomenduoju!

Gitana

Noriu pasidžiaugti, kad atradau ir išmėginau Žanos metodą. Rezultatas viršino mano lūkesčius! Po procedūrų mano oda tapo stangresnė, sveikesnė, o svarbiausia jaunesnė.
Esu natūralaus grožio puoselėtoja, todėl šis metodas kaip tik man:-) Pasikeitė ir mano požiūris į odos valymo priemones, būdus, mažiau pilingų, serumų, o ir kremą lengvai pasirenku pati.
Gitana 46 m.

Svetlana

Visiems geros dienos. Prieš savaitę lankiau Žanos masažo kursą. Pojūčiai – nuostabūs. Visiems labai rekomenduoju palepinti save ir savo mielą veiduką tokiu pritrenkiančiu desertu kaip šitas neįprastas masažas.
Po pirmo seanso labai gerai matėsi, kaip pasitempė veido forma, pastebimai pradingo pagurklys. Antras ir trečias seansas davė jausmą, kad veidas pradėjo švytėti. Visi pažįstami pastebėjo, kad labai gerai ir šviežiai atrodau. Na, o baigiamasis ketvirtas seansas viršijo visus mano lūkesčius, pajaunėjau mažiausiai dešimčia metų. Be to, noriu pabrėžti, kad pusantros valandos masažo procedūra – pritrenkiantis relaksas. Būtinai planuoju grįžti pas Žaną naujam masažo kursui.

Jana

Jeigu ruošiatės į seansą pirmą kartą, greičiausiai abejojate. „Technologijų“ amžiuje tikime, kad įmanoma pratęsti jaunystę. Bet tai chirurgų, aparatinės kosmetologijos ar injekcijų nuopelnas. Nuo pirmo susitikimo Žana išsklaidys abejones ir privers patikėti neįmanomu. Meistro rankos sukurs stebuklą su Jūsų veidu, nuotaika, saviverte ir pasaulio suvokimu.
Žana – geriausia savo metodikos reklama: graži, besišypsanti, žavi. Ji dosniai pasidalins vidinės ramybės ir pasitikėjimo jausmu, padovanos antrą jaunystę. Nereikia rūpintis dėl rezultatų – tai praneš aplinkiniai. Ruoškitės atsakinėti į klausimus, pasidarėte plastinę operaciją, įsimylėjote ar sužinojote Makropuloso receptą.

Ekaterina

Norėčiau išreikšti didelę padėką aukštos klasės specialistei profesionalei Žanai. Aš visiškai atsitiktinai sužinojau apie šį unikalų masažo metodą ir nusprendžiau jį išbandyti. Buvau labai maloniai nustebinta ir priblokšta nuostabiais rezultatais po šių procedūrų. Be to, efektą pastebėjo ir aplinkiniai. Oda tiesiog pražydo, pajaunėjo ir pradėjo švytėti. Aš labai patenkinta rezultatu ir būtinai kartosiu šias procedūras. Labai rekomenduoju visoms bet kurio amžiaus moterims.

Kiek kainuoja 1 JAUNAS VEIDAS seansas?

1 veido masažo seansas trunka 1 valandą 20 minučių. Seanso kaina 70 Eur.
Visas masažo kursas – 4 procedūros iš eilės (kiekvieną dieną).
Patartina kursą atlikti vieną ar du kartus per metus.

Norint užsakyti JAUNAS VEIDAS veido masažą užpildykite šią formą:

  Valomi toksinai ir šlakai
  Šis veido masažas visų pirma sureguliuoja veninio kraujo cirkuliaciją ir suaktyvina limfos sistemą, todėl toksinai ir šlakai pašalinami iš giliausių odos sluoksnių, kas leidžia odai gerai vykdyti savo funkcijas. Vaizdžiai šnekant, “išnešamos” tiek metų kauptos šiukšlės. Besikaupiantys šlakai – bene pagrindinė priežastis, kodėl veido oda sensta pirma laiko.

  Dėl JAUNAS VEIDAS masažo specifikos veido raumenys ypatingai atsipalaiduoja
  Taikant šią masažo techniką valandą laiko stimuliuojamos nervų galūnėlės, dėl to pašalinama veido raumenyse susikaupusi įtampa, atsipalaiduoja mimikos raukšlės. Būtent didelė veido raumenų įtampa (spazmas arba hiperįtampa) ir yra tai, ką supaprastintai galime pavadinti raukšlėmis veide. Metodas padeda atkurti dvasinę ir fizinę pusiausvyrą, subalansuoja viso organizmo energiją.

  Padidėja odos elastingumas ir stangrumas
  JAUNAS VEIDAS metodas stiprina visus veido raumenis, lygina raukšles prie nosies ir burnos, gerokai pagražina veido kontūrą, mažina raukšleles apie akis. Šis masažas suteikia ilgalaikį liftingo efektą be injekcijų ar chirurginio įsikišimo. Masažuojant taip pat pašalinamos negyvos odos ląstelės, pagerėja odos būklė, ji tampa lygi ir glotni.

  „Švytinčio veido“ efektas
  JAUNAS VEIDAS aktyvina visus odos regeneracinius ir medžiagų apykaitos procesus, įskaitant pačių ląstelių medžiagų apykaitą. Dėl pagerėjusios kraujotakos pagerėja deguonies ir maisto medžiagų įsisavinimas, oda pradeda kvėpuoti. Veido spalva pašviesėja 1–2 tonais.

  Apie autorę

  „Pirmą kartą JAUNAS VEIDAS masažą man padarė kai buvau 29-erių.
  Šiandien man 49-eri. Ir niekas netiki mano amžiumi!“

  Žana  – kosmetologė, veido odos natūralaus atjauninimo specialistė dirbanti šioje srityje jau 20 metų. Baigė fizikos ir medicinos mokslus.

  Susipažinusi su meistru, gydančiu pagal senovės Altajaus medicinos tradiciją, Žana  sumanė šiuos lobynus panaudoti kosmetologijoje. Altajaus kraštas (kaip ir Tibetas) nuo seno garsėjo savo unikaliais gebėjimais išlaikyti jaunatvę. Kosmetologė mokėsi pas šį meistrą keletą metų.

  Suderinus gautas žinias su šiuolaikinio mokslo informacija apie žmogaus organizmą Žanai pavyko sukurti greitą ir efektyvų gamtinį atjauninimo metodą – veido odos masažą, iš pradžių pavadintą „tonizuojančiu plakimu“.

  Sukūrusi šį metodą, meistrė atidarė savo Natūralaus odos atjauninimo mokyklą Taškente (Uzbekistanas). Paskatinta sėkmės ir populiarumo ji persikėlė į Maskvą, kur bedradarbiavo su tokiais prestižiniais salonais kaip „Solyaris“, „Salon na Kutuzovskoy“, „Beauty Center of Margarita Korolyova“, „Persona“, „Chronotop Creative Center“ ir kt.

  2011 m. Žana apsigyvena Prahoje (Čekija). 2016 m. persikelia į Vilnių. Ji yra vienintelė JAUNAS VEIDAS metodo specialistė Europoje.

  Berlynas, Nica, Maskva, Sankt Peterburgas, Kijevas, Odesa – tik keletas pasaulio miestų, į kur 4 dienų veido masažo seansams kviečiama Žana.