logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Apsipirkimas su stilistu

Apsipirkimas su stilistu

Apsipirkimas su stilistu: greičiausias ir lengviausias būdas suformuoti sau naują įvaizdį !

Drabužių pirkimas vargina ir nebedžiugina? Sugaišote 1-2 valandas įsigyjant naują drabužį ir rezultate pinigai išleisti, o jūsų naujo įvaizdžio nieks nepastebėjo, ir vietos spintoje liko dar mažiau.

Jūs jau žinote, kad madingų žurnalų vartymas, stiliaus knygų skaitymas greitam įvaizdžio formavimui nepadeda, kadangi praktiškas šios informacijos pritaikymas reikalauja įsisąmonimo, o pirkimo įgūdžių formavimas užtrunka ne vienerius metus.

Mintis, kad vėl reikia eiti į parduotuvę sukelia apatiją, be to savo laisvalaikį norite praleisti užsiimant mėgstama veikla.

Paskutiniai  pirkiniai po pirkimo euforijos sukėlė nusivylimą – įsigijote jums netinkančią, sunkiai komplektuojamą aprangą.

Daugiau nebenorite bandyti, norite tiksliai ir greitai apsipirkti formuojant naują įvaizdį, kad jis jums  teiktų džiaugsmą ir įkvėptų aplinkinius.

Jeigu pritariate, tuomet paslauga „Apsipirkimas su stilistu” skirta būtent jums!

Atsiliepimai apie apsipirkimo paslaugą formuojant naują garderobo kapsulę

Laura

Esu moteris, kuriai nepatinka slampinėti po parduotuves ieškant sau tinkančių rūbų. Džiaugiuosi, kad yra tokia paslauga, kuri leido man pasijusti itin ypatingai. Įėjus į parduotuvę, iškart žingsniuodavau iki matavimosi kabinų, o ten jau buvo sukabinti rūbeliai, kuriuos ir matavausi. Natalija derino spalvas, modelius, komentavo: kas su kuo tinka, koks variantas praktiškesnis ir pan. Dar mane sužavėjo nuoširdus, profesionalus darbas, malonus bendravimas.

Jaučiausi, kaip su drauge!

Rekomenduoju Natalija visoms, kurios vertinate kokybę, rūpi grožis ir norite pasijusti išskirtinėmis.

Svetlana

Dar nuo vaikystės mama bandė pripratinti prie komplektukų. Vakare prieš mokyklą sudėdavo man viską tvarkingai ant kėdutės, ir rytas visad būdavo puikus. Savo vaikams aš lyg tą patį dabar darau, viską sudedu ir ryte visiems gerai. Perku vaikams taip, kad drabužiai būtų sukomplektuoti ir suderinti. Bet kažkodėl pati, kiekvieną rytą, ilgai stovėdavau ir žiūrėdavau į drabužius, tuomet pradėdavau rengtis ir kelis kartus persirengus vis vien suvokdavau, kad kažkas negerai. Tuomet išsirinkdavau vieną iš tų visų nevykusių variantų ir lėkte lėkdavau darban. Vakare vakarinė rutina, ir rytas vėl nevykęs. Taip tęsėsi iki vieno ryto kai likau namuose ir pradėjau googlinti bandydama rasti kažką, nežinojau ką. Mintyse sukosi vienos dailios, sutiktos parduotuvėje, moters žodžiai: „ oj, pas mane viskas komplektais sukabinta, nes dažnai skraidau, tai tik lagaminą pradarau ir sudedu komplektukus“. Tuomet kai juos išgirdau, pagalvojau kad ir aš norėčiau komplektukų, bet įvykdyti taip ir nesugebėjau. Taip benaršydama interneto platybėse radau Natalijos tinklapį. Truputi paskaičius susidomėjau ir paskambinau. Pirmas susitikimas įvyko labai greit. Aptarėm ko man reikia, stilių, spalvas (gavau man tinkančių spalvų palėtę) ir susitarėm po kelių dienų susitikti parduotuvėje. Nors apsipirkinėti nemėgstu, bet šį kartą viskas buvo kitaip, dalis rūbų buvo jau paruošta, prie jų derinom kitką, viskas buvo nešama, reikėjo tik matuotis J. Netinka – išnešam, ir matuojuosi sekantį. Baigi šioje parduotuvėje, eini į kitą, kurią Nataliją numačius iš anksto.  Taip mano spinta pasipildė man tinkančiais ir patinkančiais drabužiais. Kito susitikimo metu matuotis teko dar daugiau, nes derinome jau esančius drabužius ir naujai nupirktus, prie jų derinome batus ir papuošalus. Su Natalijos pagalba sudarėme nemažai komplektukų, viskas buvo užfiksuota, nuotraukas aš gavau paštu. Dabar reikia tik į jas pažiūrėti ir išsirinkti ko širdelė geidžia. Spintoje tvarka! Tiesa, nors reviziją buvau padarius, derinant dar palengvinom spintą J. Kai kam neradom tinkamų derinių, tad po kelių dienų gavau sąrašiuką su spalvomis, paaiškinimais su kuom derinti ir prioritetais kas būtina, o kas gali palaukti, kad sukomplektuoti iki galo. Besimatuojant gavau daug patarimų, kurie, manau, man padės renkantis drabužius. Natalija, dar kartą noriu padėkoti už pagalbą, patarimus, paaiškinimus, nuotraukas, gerą nuotaiką ir šiltą bendravimą. Labai džiaugiuosi, kad netyčia radau šį tinklapį ir su jumis susipažinau.

Odeta

Apie Natalija pirmą kartą perskaičiau internete. Atsiliepimai buvo tokie įspūdingai šilti, jog pati nedelsdama paskambinau užsirašyti į „eilę“. Atsiliepė malonus balsas, norintis pirmiausia pažinti mane. Susitarėme susitikti ir neapsirikau – mane pasitiko šiltos besišypsančios gilios akys. Ji visa spindėjo moteriškumu, o gyvas veidas domėjosi viskuo, ką kalbėjau. Patiko viskas nuo pradžios iki galo: klausimai apie mane, apie tai, ko aš noriu, o kadangi nežinojau, ko aš noriu, labiausiai patiko, kad pati atsargiai kalbėjo ir siūlė variantus stebėdama mano reakciją. Natalija tikrai labai empatiškas žmogus. Atsižvelgdama į biudžetą, į mano būdą, klausdama apie charakterį, ji iš tiesų jau kūrė man stilių savo mintyse. O apsipirkimas buvo apskritai nerealus malonumas ! Anksčiau apsipirkinėti niekada nemėgau, netgi kankindavausi vien nuo žinios, kad reikės važiuoti į parduotuvę. Natalija su manimi juokavo, sakydama, Odeta, tavo vienintelis darbas šiandien bus matuotis viską, ką atnešiu. Galėsi nepirkti, bet matuotis turėsi J. Ir žinote, kai aš vakare pamačiau rezultatą, aiktelėjau iš nuostabos. Stilius – jis buvo tikrai mano. Aš jaučiausi savimi nuo galvos iki kojų. Jaučiausi nauja aš, bet ta, kokia esu iš tiesų: pasitikinti, gyva, žavi jauna moteris. Ji atskleidė man mane. Tuo dabar ypatingai žavisi ir mano aplinka :-).

Natalija, ačiū Tau už nuoširdžią, linksmą ir jaukią emociją, kurią išsinešiau su savimi. Odeta

Agnė

Drabužių kasdieniam garderobui pirkimas man visad buvo daugiau vargas, nei džiaugsmas. Ir turbūt jūs jau galite numanyti, kad iki susitikimo su Natalija, pusė mano garderobo buvo juodo, ketvirtis balto ir dar pora netyčia pakliuvusių spalvų, kurios, šiaip jau, nelabai į temą. Sijono neturėjau, bet užtai juodų kelnių – trejas. Na, žodžiu, gan standartiškas, dažnai pasitaikantis vaizdas. Beieškodama, kas galėtų pataisyti mano turimą drabužį ir pasiūti naują, atradau Natalijos svetainę. Ir štai aš sužinau, kad stilisto paslaugos gali būti kur kas daugiau, nei suknelės parinkimas oficialiam renginiui. Ji gali padėti man susitarti su mano turimais drabužiais ir pasikviesti į savo spintą naujų spalvų. Tobula! Būtent tai, ko man reikia. Rezultate, mano spintos turinys sumažėjo mažiausiai dvigubai ir atsirado pilnas funkcionalumas – viskas pritaikoma, daugybė galimų derinių ir visad turiu ką apsirengti. Laiko prie spintos rytais sumažėjo perpus, o komplimentų gaunu keliskart daugiau . 🙂 Be to, žinau, kokios spalvos, modeliai man tinka, o ko neverta įsigyti. Natalija pasirūpina ne tik suformuoti garderobą, bet ir paaiškina, kaip tai daryti pačiai, kaip derinti spalvas ir fasonus. Tai apsaugo nuo daugybės bereikalingų pirkinių. Mano figūroje netrūksta įlinkių ir išlinkių, tad dažnai naujas drabužis būna kažkur per siauras, o kažkur per platus, tad Natalijos meistriškumas siuvimo ir modeliavimo srity – tikras išsigelbėjimas! Įsigytus drabužius ji pataiso ir pritaiko būtent mano ūgiui ir figūrai. Ir prie viso to, man dar ir nereikia gaišti kelių dienų visų parduotuvių apėjimui, paieškai, matavimuisi.. Natalija būna susipažinusi su visų pagrindinių parduotuvių asortimentu, iš anksto parenka tinkančius modelius ir formuoja pirkinių krepšelį taip, kad viskas būtų tarpusavyje lengvai derinama. Man belieka pasimatuoti ir išsirinkti. Trys valandos shopping’o ir sezonui pasiruošta. Ar būna geriau? 😉

Kiek kainuoja apsipirkimas su stilistu (stiliaus konsultacija su apsipirkimo paslauga)?

Stiliaus konsultacijos su pasiruošimu apsipirkimui ir apsipirkimo paslaugos kaina (neribojant laiko) 175 Eur+PVM.

1 val. apsipirkimo kaina – 40 Eur+PVM.

Norint užsakyti apsipirkimo paslaugą užpildykite šią formą:

  Apsipirmimo metu jūs:

  • įsigysite tik tuos drabužius ir aksesuarus, kurie kurs vientisą, estetišką ir idealiai jums tinkanti stilių;
  • sužinosite profesionalaus apsipirkimo ir drabužių parinkimo paslaptys, kurias ateityje galėsite panaudoti savarankiškai;
  • sužinosite kaip aprangos spalvos, modeliai ir faktūros derinami įvertinant jūsų gyvenimo būdą, charakterio savybes ir išvaizdos ypatumus;
  • įsigysite aprangą, kuri atspindės  aktualias mados tendencijas;
  • įsigysite harmoningai suderintus drabužius;
  • maksimaliai efektyviai panaudosite savo lėšas tik reikalingai aprangai;
  • sutaupysite savo pinigus, kadangi neišleisite jų nereikalingiems ir jums netinkantiems drabužiams;
  • tuščiai neeikvosite savo laiko abejonėms ir svarstymams, tai yra tradiciniams apsipirkimo palydovams;
  • eisite tik į tas parduotuves, kurios iš anksto bus parinktos, pagal Jums aktualius prekybinius ženklus ir dizainerius;
  • nesivadovausite abejotinais pardavėjų ir draugių patarimais, o ramiai pasikliausite aukščiausios kvalifikacijos eksperte, kuri profesionaliai atsakys į visus jūsų klausimus;
  • patirsite, kaip atrodo aukščiausios kokybės apsipirkimo procesas.

   

  Po apsipirkimo:

  – jūsų stilius taps ypatingai skoningas ir estetiškas;

  – jūsų atrodysite nepriekaištingai ir atitiksite naujausias pasaulio mados tendencijas;

  – jūs atrodysite jaunesnė;

  – jūsų išvaizda bus ženkliai patrauklesnė;

  – visi nauji jūsų aprangos komplektai idealiai derės prie jūsų individualaus spalvinio kolorito, todėl jūsų veido oda atrodys šviežesnė, skaistesnė, o žvilgsnis ryškesnis;

  – savo išvaizda ir savimi didžiuositės ir būdama pasaulio mados sostinėse;

  – moterys jums pavydės, o pažįstamos klausinės stiliaus kūrimo patarimų;

  – savo vyrui tapsite daug patrauklesnė;

  – jūsų išskirtinis ir patrauklus stilius, nuolatos trauks net aukščiausio lygio aprangos dizainerių dėmesį;

  – jūs turėsite lengvai tarpusavyje derinamus drabužius ir aksesuarus, todėl kasdien atrodysite ne tik stilingai bet ir kitaip;

  – jūs turėsite aprangą, su kuria ilgą laiką atrodysite madinga, šiuolaikiška bei puošni;

  – sukaupsite unikalių ir individualiai jums skirtų, profesionalaus stiliaus ir įvaizdžio kūrimo, žinių bagažą.

   

  Dėl paslaugos užsakymo „Apsipirkimas su stilistu” skambinkite telefonu 864894299

  arba rašykite į elektroninį paštą  info@natalijastun.com