logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kokie drabužiai sendina, o kokie suteikia jaunatviškumo

Kokie drabužiai sendina, o kokie suteikia jaunatviškumo

Kokie drabužiai sendina, o kokie suteikia jaunatviškumo:

Sendina bandymas keisti tai, kas neišvengiamai kinta, jaunina – amžiaus, kūno ir emocijų harmonija, savęs pripažinimas. Kai sakoma, kad moteris atrodo pasenusi, kalbama ne apie jos amžių, o apie nepatrauklumą. Kitaip tariant, norima pasakyti, kad dailiosios lyties atstovė yra nestilinga, negraži, atrodo kaip senutė, kuri nesirūpina savimi ir tiesiog plaukia pasroviui. Amžiumi matuojamas tik laikas, praleidžiamas šiame pasaulyje. Moterys, bandydamos savo amžių perdėtai sureikšminti, tiesiog švaisto savo laiką. Amžius neapibrėžia žmogaus vertės ir gebėjimų. Nereikia skubinti laiko, bet negalima ir užstrigti jame. Moterys, kurios beatodairiškai kovoja su savo amžiumi ir renkasi paaugliams tinkančius drabužius, atrodo dar vyresnės. Jeigu norisi atrodyti jaunatviškai, privalu taip ir jaustis. Nereikia stengtis su savimi nepadirbus ir dirbtinai pasitelkus paaugliams skirtą aprangą kurti jaunos moters įvaizdžio, nes tai atrodo juokingai. Taip pat moteris sendina tai, kai pačios to nesuvokdamos renkasi nuobodžius ir sendinančius drabužius. Taip tiesiog paspartinamas procesas ir neleidžiama pripažinti savo amžiaus bei oriai senti. Norisi atrodyti jaunai? Reikia tik atsipalaiduoti, pripažinti savo privalumus ir išmokti juos pabrėžti tinkama apranga. Taip pat būtina koncentruotis į šį tikslą ir parodyti, kokios esate nuostabios.

madinga pagyvenusi

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato.

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: