logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Apkūnios įžymybės stilius. Karalienė Latifa

karalienė Latifa

Apkūnios įžymybės stilius. Karalienė Latifa:

Pagalvojau, kai kurioms apkūnioms moterims, savo stiliaus paieškose, pravers žinios apie įžymybių stilių. Viena iš apkūnių įžymybių, kurių aprangos stilius gerai pritaikytas kūno formoms, yra Karalienė Latifa. Taigi trumpai apie jos stilių.

(Queen Latifa) Karalienė Latifa – populiari Hollywood‘o aktorė ir dainininkė. Jos slapyvardis Latifa kilęs iš arabų kalbos ir reiškia „švelni“. Apkūnumas jai netrukdo nuolatos gerai atrodyti, šypsotis, būti pozityviai nusiteikusia ir savimi pasitikinčia. Manau Latifos stilius galėtu būti pavyzdys kiekvienai apkūniai moteriai, kuri yra jauna, energinga, draugiška… Kasdieninis Latifos stilius – neįpareigojantis. Ji dėvi klasikines kelnes, džinsus. Aptemptas kelnes nešioja su ilgomis (šiek tiek virš kelio) sluoksniuotomis tunikomis. Kartais ji dėvi vyriško tipo kostiumus, su ilgais neįliemenuotais švarkais.

Kartais ji dėvi vyriško tipo kostiumus, su ilgais neįliemenuotais švarkais. Jos dėvimi kostiumai – vienspalviai.  Tiek tiesios, tiek ir įliemenuotos Latifos kokteilinės  suknelės žavi savo paprastumu. Vakarinės suknelės – ilgos ir įspūdingos.

Latifos dėvimi komplektai dažniausiai nekontrastingi, vienspalviai arba iš vienos spalvinės gamos. Jos drabužiai be įmantrių detalių, labai paprasti, neišsiskiriantis savo stilistiką. Visi Latifos garderobo spalvų deriniai švelnūs.

Noriu atkreipti dėmesį, kaip Latifa žaidžia su aksesuarais. Būdama apkūni ji retai naudoja kaklo papuošalus. Latifa naudoja atkreipiančius dėmesį auskarus ir apyrankes. Ji nederina aukso su sidabru. Auksinius papuošalus derina prie ryškesnių bei neutralių (juodos ir baltos) spalvų, o sidabrinius prie blankesnių.

Apkūnioms netinka garbanoti plaukai, todėl Latifa savo plaukus tiesina.

Ji puikiai sugeba pateikti savo nuostabų kūną. Latifos drabužiai nešokiruoja ir neatstumia, o šypsena pritraukia.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: