logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kodėl netinka romantiškos suknelės?

 Žiūrėdama FB pamačiau Vogue profilyje mano mėgstamiausią aktorę Keira Knightley. Oho, vaizdelis nekoks!

Viskas išpuoselėta: makiažas, delninė priderinta prie suknelės, šukuosena (kažkas ne taip, bet tiek to), viskas kaip ir super, tačiau suknelė netinka ir viskas. Žiūriu į ją ir gaila darosi, kaip savęs, kai parduotuvėje matuojuos kaspinuotą, raukiniuotą su smulkiomis gėlytėmis suknelę (paskutinį kartą bandžiau paauglystėje, tiesiog prisiminimai dar kyla). Tenka dažnai girdėti, kad moteriškumas, aukšti „kablai” ir klijuotos blakstienos tinka visoms moterims, tačiau ne. Visgi kai kurioms ta atributika gali būti per saldi. O čia būtent tas atvejis. Suknelė per saldi, per minkšta ir per švelni. Dėl dramatiško tipo veido bruožų jai labiau tinka fataliniai įvaizdžiai. Aštrūs drabužių kampai, tiesios linijos ir kieti audiniai. Įkeliu dvi nuotraukas palyginimui. man_netinka_romantiskos2015 Vanity Fair Oscar Party

 

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: