logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Apkūnios pelenės istorija

Apkūnios pelenės istorija:

„Sekti madą juokinga, o nesekti kvaila“, – šiais žodžiais, Aleksandras Vasiljevas tradiciškai pradeda rusų kanalo laidą „Modnyj prigovor“. Nesu šios laidos fane ir aplamai nemėgstu žiūrėti televizijos, tačiau kartais paanalizuoju laidas, kuriuose demonstruojamas mano srities profesionalų darbas. Dažniausiai minėtos laidos stilistų darbui, turiu didesnių ar mažesnių priekaištų, tačiau 2012-12-05 rodyta laida manę nustebino. Šį kartą stilistai atliko savo darbą nepriekaištingai ir laidos herojė, kaip pasakoje, iš pelenės pavirto gražuole. Pasakiška istorija, puikus stilistų darbas ir rezultate žavingai švytinti moteris.

Jei norite savo akimis įsitikinti, kaip realybėje, tiesiog kelių valandų laikotarpyje, apkūni namų šeimininkė tampa gražuole princese, pažiūrėkite šios laidos įrašą. Čia puikiai parodyta, kad kiekviena moteris gali atrodyti nuostabiai, jeigu savo išvaizdos kūrimą patikės tikriems savo srities profesionalams.

Krikštamotės žodžiai iš minėtos pasakos, – kenksminga neeiti į puotą, kai tu to užtarnavai!

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

3 Komentarai
Palikti komentarą: