logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Spalvingas kaklo papuošalas

Spalvingas kaklo papuošalas

Spalvingas kaklo papuošalas:

Šis originalus ir gan lengvai padaromas aksesuaras, papuoš kiekvieną naujovių nebijančią, energingą ir jaunatviškumu spinduliuojančią moterį. Be to, tokio tipo papuošalai šiuo metu yra aktualūs. Prieš gaminant šį papuošalą rekomenduočiau išsiaiškinti Jums tinkamiausias spalvas. Parenkant  atitinkamų spalvų trikotažą, busite tikra, kad šis papuošalas jūs puoš net tada, kai būsite be makiažo.

Medžiagos:

  • metalinė grandinė,
  • žnyplės vielai kirpti,
  • replės vielos lankstymui,
  • užsegimas,
  • juostelės iš trikotažo,
  • žiedeliai,
  • žirklės,
  • lipni juosta.

grandinė 2_kaklo_papuosalas

Jums reikės paruošti vieną, apie 62 cm ilgio, pagrindinę ir šešias skirtingų ilgių trumpesnes metalines grandinėles, trikotažinių juostelių vėrimui.

Paruoškite juosteles iš trikotažo, sukarpydamos trikotažo audinį per ataudus, apie 1,3 cm pločio juostelėmis. Tam, kad juostelės įgautu reikiamą formą ir susisuktu, jas ištampykite.

Patogiam trikotažo juostelių vėrimui, lipnia juosta apvyniokite jos galą, iš lipnios juostos suformuojant aštrų smaigalį. Tuomet pradėkite verti juostelę į pagrindinę, ilgąją grandinę.

juostelės verimas

Taip pat parenkant ir derinant juostelių spalvas ir apklijuojant juostelių galus apverkite likusias grandines.

rankdarbiai

Grandinėles apveriant spalvotomis juostelėmis, sukurkite spalvinį gradientą.

5_papuosalas

Žiedelių ir replių pagalba, paruoštas trumpesnes grandines pritvirtinkite prie pagrindinės.

žiedeliai

Nepamirškite apie kaklo papuošalo užsegimą.

Kaklo papuošalas

Štai ir viskas!

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: