logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Garsieji stilistai: Aksesuarai – lemiamos detalės

Garsieji stilistai: Aksesuarai – lemiamos detalės

Garsieji stilistai: Aksesuarai – lemiamos detalės

Aprangos priedai yra nepamainomi mados kūrėjai. Be atitinkamų priedų drabužis būtų toks pat nuobodus kaip ir filmas, kuriame vai­dintų vienas aktorius.

Beje, visi žinome, kad antraeiliai aktoriai gali vaidinti taip gerai, jog prieš juos nublanksta žvaigždės. Madoje ak­sesuarai nėra svarbiausi. Tačiau kai kuriais atvejais teisingai parinkti priedai gali nukreipti dėmesį nuo drabužio trūkumų ir pagerinti ben­drą vaizdą. Todėl dizaineriai lygiai tiek pat dėmesio skiria aksesua­rams kaip ir suknelei ar kostiumėliui.

Aksesuarus galima suskirstyti į dvi grupes: tai amžina klasika ir trumpai gyvavusios madingos puošmenos. Klasikiniai aksesuarai kainuoja brangiau, trumpalaikiai pigūs, nes po sezono jie nebema­dingi. Sunkiau yra su tais daiktais, kurie lyg ir būtų jau klasika, bet šio statuso dar nėra pasiekę. Taigi kartais rizikuojame, nes galbūt po penkerių metų niekas apie šį madingą daiktą nekalbės ir pinigus būsime išmetusios į balą.

Nepinigingoms geriau palaukti. Tik kas neskaičiuoja pinigų gali šaltakraujiškai stebėti, kaip tariamas ateities papuošalas pasirodo esąs nieko vertas.

Tarkim, kad drabužiai kalba. Vadinasi, mūsų apranga liudija apie mus, o aksesuarai yra akcentai, kuriais ta kalba spalvinama.

Kelios moterys, vilkinčios tokį pat kostiumėlį, atrodo visiškai skirtingai. Viena dar užsimetusi kašmyro šaliką ir pasiėmusi „Kelly” rankinę, kita apsivilkusi juodą aukštu kaklu megztinį ir turi „Tod’s” rankinę, trečia su tėjiniais marškinėliais ir ant peties pasikabinusi didelį krep­šį. Į akis krinta skirtingi priedai: klasikiniai, puristiniai arba šiuolai­kiški. Sąmoningai panaudoti aksesuarus ir perteikti savo stilių yra lengviau, kai žinome, ką galima pasiekti atskira detale arba derinant ją prie drabužių.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: