logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Ką padovanoti moteriai

Ką padovanoti moteriai

padovanoti moteriai? Dažniausiai tikras vyras, kuris susikoncentravęs į savo karjerą ir darbą, beveik neturi supratimo, kas gražu ir kas labai patinka jo antrajai pusei. Ir tai nėra blogai ar gerai, tai natūralu.

Geriau suprasti savo moters norus nelabai padeda ir šilti jausmai, ir visiškas nuoširdumas, ir ilgametis gyvenimas drauge. Kad jokių vilčių pakeisti šį faktą nėra, rodo ir įvairūs mokslininkų tyrimai. Didžioji dauguma vyrų nesugeba suprasti ne tik kokį papuošalą, kvepalus ar drabužį išrinkti savo moteriai, jiems net sunkiai sekasi išrinkti gėlių puokštę, tai darydami dažnai suklysta ir priima neteisingą sprendimą. Tad ką gi padovanoti moteriai?

Ir tai nėra blogai ar gerai, tai tiesiog natūralu, nes vyrai fiziologiškai nėra tokie pat jautrūs ir empatiški kaip moterys. Vyre, jei planuoji savo moteriai dovanoti gėlių, geriau sustok ir pagalvok, gal geriau nešvaistyti pinigų ten kur jūs nesigaudote. Aš, kaip moteris galiu jums pasakyti, kad dažniausiai moteriai nereikia gelių, jei reikia įspūdžių, romantikos. Padovanokite geriau retos rūšies melioną, arba nuostabią puokštę iš pievų gėlių o gal masažą (savo rankų) ir panašiai, juk fantazijai ribų nėra.

Po savaitės bus žmonos ar draugės gimtadienis? Ką padovanoti moteriai? Jus galvojate kokią dovana išrinkti ir kad geriau suprasti ką gi jai vertėtų padovanoti, net prisiminėte įvairius žiūrėtus filmus? Jeigu manote, kad suprantate, kaip jūsų išrinktoji turi atrodyti su seksualiu apatiniu trikotažu, sugalvojote moteriai padovanoti būtent seksualų apatinį trikotažą. Sustokite! Greičiausiai jūsų laukia nesėkmė.

Teisingai išsirinkti apatinį trikotažą, kartais būna žymiai sunkiau negu sukonstruoti raketą.

Tyrimai įrodė, kad net 90 % vyrų nežino savo mylimos moters liemenėlės dydžio. Galite nežiūrėti į jos apatinio trikotažo stalčiuką, tai jums nepadės. Priklausomai nuo gamintojo, dydžiai gali būti skirtingi ir apskritai, kol moteris nepamatuos tą apatinį trikotažą, beveik neįmanoma suprasti ar jai jis tinka.

ka_padovanoti_moteriai

Nupirksite per mažą apatinį trikotažą – įžeisite (aš stora?). Nupirksite per didelį komplektą – įžeisite (niekše, ko tau dar trūksta?)

O gal sugalvojote moteriai padovanoti papuošalą? Atrodo tokia nekalta ir romantiška dovana. Romantinių filmų estetika kalba apie tai, kad reikia tik atrišti jai kaspinėlį, atidaryti dėžutę, kai jos akys prisirpsta džiaugsmo ašaromis, užplūsta švelnumo jausmas ir toliau jus gyvenate ilgai ir laimingai.

Išsirinkti papuošalą – sudėtingas procesas net moterims, o ką jau kalbėti apie vyrus. Papuošalai turi tikti stilistiškai prie veido bruožų, turi atitikti jūsų kokybės standartus, spalvas, turi tikti prie tam tikros aprangos. Nepirkite moteriai papuošalo, net jeigu žinote jos mėgstamą papuošalų gamintoją ir jaučiate, kad puikiai žinote ką ji mėgsta. Tiesa, yra viena išimtis, jeigu ta moteris, kuriai jus dovanosite šį papuošalą prieš tai jau pati šį papuošalą išsirinko ir jūs 100 % įsitikinęs, kad tai būtent tas, o ne šalia kabantis papuošalas, tuomet galite pirkti. O jeigu savo dovana norite nustebinti, tai kažkiek jums gali padėti jūsų moters draugė, kuri turi gerą skonį ir išmano jūsų moters stilių.

dovana-moteriai

Papuošalas tai aksesuaras ir jeigu jis nedera prie moters kolorito, stiliaus ir jos aprangos, jis iškrenta iš konteksto ir praneša visai kitokius dalykus apie moters išvaizdą nei turėtų pranešti. Ir dovanų gavusi netinkamą papuošalą, moteris pakliūva į dviprasmišką situaciją. Ji galvoja – “Jis taip stengėsi man įtikti, jis dėmesingas ir geras. Dabar man reikės šį papuošalą nešioti. Reikės parodyti jam kad aš dėkinga“. Bet tuo pačiu moteris galvoja ir kitą, – „šis papuošalas ne tik visiškai netinka man ir prie mano aprangos, bet net bloginą visą mano išvaizdą. Ką daryti?“

Jeigu savo mylimai moteriai norite išrinkti tinkamą dovaną ir žinoti, kad jūsų dovana jai ne tik patiks ir tiks, bet net taps mėgstamiausiu jos daiktu, tuomet kreipkitės į mane. Aš padėsiu jums to pasiekti.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: