logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Spintos revizija

Spintos revizija

 Spintos revizija, 12  taisyklių:

1. Visų pirmą atidėkite į šalį drabužius, batus, rankines ir aksesuarus kurie yra susinešioję ir praradę pirminę išvaizdą.

garderobo revizija

2. Sekantis žingsnis, atidėkite drabužius kurių dydis yra netinkamas, per dideli per maži ar tiesiog netinka jūsų figūrai. Mažesnio dydžio suknelė kabanti jūsų spintoje tikrai gali paskatinti jus sveikiau valgyti ir užsiimti sportu, bet kai tokių drabužiu apstu, nieko gero nebus, bus daugiau streso nei naudos.

spintos revizija

3. Kai kuriuos drabužius galima pakoreguoti. Nebūtina jų atsisakyti, galima nunešti siūvėjai ir pataisyti pagal jūsų figūrą.

4. Pagal principą „išsitrauk iš bobutės skrynios ir buk madinga”. Gražiai skamba, bet tai ne tiesa, mada grįžta bet niekada nesikartoja visiskai identiskai.

garderobo formavimas

5. Ir paskutinė grupė daiktų kuri tikriausiai keliaus į šiukšlių maišą – drabužiai, kuriuos dėl kažkokių priežasčių nedevėjote daugiau nei metus. Bet turėkite omeny – kalba eina ne apie vakarines sukneles arba panašios kilmės daiktus,  kuriuos nešiojate ypatingomis progomis.

6. O tie nelaimingieji, kurių dydis tinka ir yra aktualūs šiam laikui, bet vis tiek buvo neliečiami metus, juos atidėkite į šoną su tikslu atrasti jiems poras iš savo garderobo.  Keliaukite prie kito etapo.

7. Likusius gerus daiktus reikia išrūšiuoti į grupes pagal sezonus ir susifokusuoti ties sezonu kuris yra aktualus dabar. Lauke pavasaris? Dirbam su pavasario – vasaros garderobu.

vasarod_drabuziai

8. Nustatykite bazinius drabužius. Jei jų neturėsite pakankamai,  bus sunkumų komplektuojant papildomus  (įdomius, madingus) drabužius.

9. Iš to ką turite sukurkite kelis komplektus kurie yra visiškai užbaigti (drabužiai, batai, rankinė, aksesuarai). Pabandykite peržengti standartų ribą, kombinuokite daiktus ”kitaip”.
stiliukas

10. Suraskite drabužius ir batus, kurie visiškai prie nieko netinka. Prie jų reikės rasti parduotuvėje drabužius. Jeigu nerasite porų išmesti arba atidėti geriems laikams.

11. Sudarykite pirkinių sąrašą. Sudarydami jį orentuokites ties komplektais kuriuos jus jau naudojate. Pavyzdžiui jus turite bazines kelnes, kurias dėvite su marškiniais ir džemperiais ir planuojate prie jų nusipirkti liemenę. Taip pat ši liemenė tiks prie sijono kurio neturėjote su kuo dėvėti. Taigi, šis pirkinys –  strategiškai labai svarbus (universalus).

Tam, kad padaryti tvarką jūsų spintoje neužteks perskaityti stilisto rekomendacijų, reikia tiesiog imti ir padaryti tai!

 

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Apie spintos revizijos paslaugas skaitykite „Garderobo revizija”

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: