logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip išsirinkti akinius

Kaip išsirinkti akinius? Kokius akinius rinktis skirtingomis progomis? Laisvalaikiui geriausia rinktis atskleidžiančius individualų stilių akinius.

Kaip išsirinkti akinius? Kokius akinius rinktis skirtingomis progomis?

Laisvalaikiui geriausia rinktis atskleidžiančius individualų stilių akinius.

akiniai

Miu Miu akiniai

Renkantis darbui tinkamus akinius daug kas priklauso nuo veiklos srities. Meno srityje svarbu parodyti, kad esate ne tik dalykiški, atsakingi bei patikimi, bet ir kūrybingi. Todėl galima rinktis nekasdienius, drąsių formų ir spalvų variantus.

Dior akiniai

Dior akiniai

Su menu nesusijusiose srityse kūryba gali pakišti koją, meninė išraiška gali buti neteisingai suprasta. Dirbant biure, tvarkant verslo reikalus būtina pasidomėti mados tendencijomis ir pagalvokite, ar pasirinkti akiniai derės prie aprangos. Labiausiai tiks griežtesnių formų klasikiniai akiniai.

Gucci akiniai

Gucci akiniai

Vakarui arba išskirtinei progai moterys puikiai atrodys su puošniais akiniais, turinčiais įdomių dekoro elementų, kristalų.  Vyrams tinka klasika.  Svarbiausia, kad akinių ir aprangos stiliai  derėtų, spalva nebūtinai. Pastaroji kaip tik gali būti papildantis elementas.

Dolce Gabbana

Dolce Gabbana

2. Ar renkantis akinius svarbu atsižvelgti amžių?

Amžius neturi reikšmės – visi širdyje esame jauni. Jeigu jums daugiau nei 40, tai nereiškia, kad laikas pereiti prie nuobodžios klasikos. Šiuolaikine mada mėgaujasi ne tik jaunimas, bet ir brandžios asmenybės Tik pastarosios gali puikiai jaustis su itin madingais akiniais. Renkantis akinius svarbu atsižvelgti į savo gyvenimo tikslus ir koki įspūdi norite palikti aplinkiniams. Norite mėgautis gyvenimu, pokštauti, pritraukti dėmesį, įkvėpti? Pravers originalių formų spalvingi akiniai. Jeigu prioritetą skiriate darbui ir jis reikalauja formalaus dalykinio įvaizdžio, derėtų rinktis klasikinius akinius su plastikiniais arba geležiniais rėmeliais.

Iris Apfel

Iris Apfel

4. Kokie akiniai madingi šiuo metu?

Ypač madingi katės akių, geometrinių formų (apvalūs, kvadratiniai, trapeciniai), veidrodiniais stiklais, su raštuotais rėmeliais. Vis dar aktualūs aviatoriaus ir futuristinio stiliaus D-Frame akiniai, kuriuos labai mėgsta vyrai.

ombre akiniai

Ombre akiniai

aviatoriai

Aviatoriai

Retro akiniai

Retro akiniai

super madingi akiniai

„Super” madingi akiniai

 

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: