logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Koks pavojus kyla moteriai, pasirinkusiai netinkamus drabužius

Koks pavojus kyla moteriai, pasirinkusiai netinkamus drabužius

Koks pavojus kyla moteriai, pasirinkusiai netinkamus drabužius:

Kasdien neišvengiamai bendraujame su įvairiais žmonėmis, kurie (ne)sąmoningai mus vertina. Netinkamai pasirinkus drabužius arba jų derinius rizikuojama sukurti blogą įspūdį. Pavyzdžiui, jeigu moteris arba mergina dirba biure ir į darbą ateina su ilgais paukščio formos nagais, trumpu sijonu bei aukštakulniais-žudikais, tuomet nereikėtų nustebti, kad jos profesionalumo niekas nepastebi ir jai nepavyksta pasiekti karjeros aukštumų. Viskas labai paprasta – tiesiog aplinkiniams siunčiami netinkami ženklai ir akcentuojama išvaizda, o ne profesionalumas.

velnias_devi_prada

Įrodyta, kad pirmam įspūdžiui suformuoti užtenka vos 5 sek., o po minutės jūsų vaizdinys taip įsirėžia į stebinčiojo atmintį, kad tampa sunku jį pakeisti. Dėl šios priežasties itin svarbu apsirengti tinkamai, kai ruošiamasi susitikti su nepažįstamais žmonėmis. Prieš tai reikėtų apmąstyti, kokį įspūdį norisi sukurti. Pavyzdžiui, galbūt norisi palikti draugiškos, linksmos, patikimos, tvarkingos, žavingos, stilingos, romantiškos, siekiančios tikslo jaunos moters įspūdį? Norimą įvaizdį galima sukurti pasitelkiant aprangos detales, spalvas ir tam tikrą stilių.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: