logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Suknelė kiekvienam gyvenimo atvejui

Suknelė kiekvienam gyvenimo atvejui

Vasara – vestuvių metas. Kaip tik už poros savaičių dalyvausiu vienose vestuvėse „paprasto“ svečio teisėmis. Suku galvą, kaip joms pasipuošti, kad eilinį kartą nereikėtų įsigyti suknelės, kurią apsirengsiu tik vieną kartą,  kad būčiau nepersipuošuosi, bet trykščiau vasariška elegancija ir kartu patogiai leisčiau laiką. Labai norėčiau sužinoti apie variantus, kurie nebūtų taip dažnai matomo ir visai nebepatinkančio stiliaus rėmuose – balinių vakarinių suknelių arba aptemtų provokuojančių mini suknelių…Vestuvės paprastiems svečiams susidės tik iš ceremonijos santuokų rūmuose dienos metu ir galiausiai vakarinės dalies su šokiais klube, todėl tuo labiau man neaišku, ar viena apranga galėtų padengti abi dalis, o kitu atveju, ar nebūtų per daug turėti kiekvienai daliai po atskirus rūbus.

Laura

Laura, turi retas žalias akys, tikriausiai žinai, kad tokias turi tik 2 % žmonių.  Taip pat pastebėjau, kad turi dailę figūrą: liekną liemenį, taisyklingų proporcijų kūną, grakštumą. Jeigu tu nori akcentuoti savo privalumus, tai turi tiesiog parodyti tai ką turi. Parodyti, tai visiškai nereiškia, kad tau reikės apsinuoginti, tai reiškia kad naudojant vizualinę iliuziją ir tam tikras detales ar kirpimą pritraukti dėmesį prie savo išvaizdos grožybių.

Parinkau tau įliemenuotą, medvilninę, nėriniuotą suknelę, kadangi ji puikiausiai perduos vasariškos elegancijos jausmą ir akcentuos tavo figūrą. Kadangi suknelės norėtum universalios tai yra kuria apsirengsi ne vieną kartą, rekomenduoju paprasto simetrinio kirpimo, be rankovių su ilgių iki kelių. Ši suknelė galėtu būti tavo bazinio kasdieninio garderobo dalis. Suknelė neturi perdėto blizgesio ar puošnumo, kurie būdingi vakariniai aprangai, todėl diena, vestuvių ceremonijos metu, tikrai atrodysi tinkamai. O klube apšviečiant vakarinei šviesai išryškės tik suknelės siluetas bei atšešėlis nėrinių, todėl ji bus labiau panaši į klubinę suknelę. Be to suknelės nėriniai ir trikotažinis pamušalas yra elastingi, todėl galėsi patogiai leisti laiką.

Iš tavo nuotraukų gan sunku nustatyti tavo koloritą. Kadangi esi šviesiaplaukė, todėl parinkau baltą,  akvamariną ir akvamarino šviesų atspalvį. Šios spalvos sukuria harmoningą derinį ir pabrėžia tavo akys.

Kūno spalvos bateliai su kulnu prailgins tavo siluetą, o apyrankė su akmenimis ir delninė, papildys elegantišką komplektą.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: