logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Gražaus silueto paslaptys ir kaip pabrėžti klubus ar krūtinę

Gražaus silueto paslaptys ir kaip pabrėžti klubus ar krūtinę

Klausimas: Esu gan stambi mergina (14-16 dydis), visada nešioju sijonus. kartais jaučiu, kad norisi kelnių, bet man pačiai sunku pasirinkti, nes atrodo, lyg per pilvą, blogiausiai vieta butu perskyrimas. Kaip pasirinkti bliuskę ir kelnes, švarką, kad išliktu gražus siluetas, pabrėžtu krūtine ir klubus?

Inga

Jeigu nori, kad siluetas būtų gražus:

1. Reikia nustatyti savo figūros tipą. Vėliau  pasirenkant ir tarpusavyje derinant aprangą,  naudojant vizualinę iliuziją, stengtis savo figūrą priartinti prie smėlio laikrodžio formos.

2. Žinoti savo figūros proporcijas. Įvertinti kūno proporcingumą, padės šį  formulė:

Tavo ūgis/13= tavo proporcingumo koeficientas (viena dalis)

Figūros proporcingumas

Figūros proporcingumas

Jeigu pagal proporcijas tavo figūra yra ideali, tai penktos ir šeštos  dalies ribos linija, turi kirsti bambą. Jeigu bamba randasi virš linijos, reiškia tu turi ilgas kojas. Jeigu atvirkščiai, kaip piešinyje pas merginą, – ilgą torsą.  Jeigu  stovint prieš veidrodį  jauti, kad tavo figūra vizualiai atrodo neproporcinga, tuomet drąsiai naudojant drabužius –  koreguok. Sekančioje nuotraukoje pateiksiu paprastą pavyzdį, kaip vizualinės iliuzijos pagalba galima prailginti kojas arba atvirkščiai prailginti torsą.

Akcentas

Akcentas

Krutinę ir klubus galima pabrėžti akcentais. Akcentas – tai kažkurios komplekto detalės  paryškinimas. Pabrėžti galima kontrastinga spalva, linija, apdaila, papuošalais, skarele ir t.t.

Šioje nuotraukoje skirtingomis spalvomis  akcentuota krūtinė.

akcentas

 

O čia įdomiomis kišenėmis akcentuoti klubai.

grazus_sijonas

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: