logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Stilisto patarimas: kaip pasirinkti nagų dizainą ir formą

Stilisto patarimas: kaip pasirinkti nagų dizainą ir formą

Nagų dizainas niekada nebuvo toks populiarus kaip dabar. Šiais laikais turime galimybę puošti nagus žymiai įdomiau ir gražiau. Nagų puošybai naudojama: lakai, ilgalaikiai geliai, akrilai, folijos, lipdukai, blizgučiai, kristalai ir net pirsingas.

Norinčioms pakelti savo nuotaiką ir pasimėgauti savo išskirtine išvaizda, nagų dizainas – puikus pagalbininkas. Kai kam gali pasirodyti, kad skoningai papuošti nagus reikia daug pastangų ir laiko, bet iš tikro tai galima padaryti gan paprastai. Kiekviena moteris gali suteikti savo nagams ypatingą vaizdą žinodama kelis paprastus nagų dailinimo principus. O apkūnesnėms moterims tai papildomas įrankis atitraukti dėmesį nuo kūno netobulumų, vizualiai koreguojant savo figūrą.

Štai ką aš siūlau norinčioms, kad jų nagai visuomet atrodytu tinkamai:

1. Pasirenkant spalvą pirmiausia pagalvokite apie tai ar tokia nagų spalva yra priimtina jūsų darbovietėje.
2. Ryškios spalvos atrodo gražiai tik ant trumpų nagų, ilgų nagų savininkėms būtina išrinkti spalvą iš neryškių atspalvių.
3. Nagų spalva turi atitikti jeigu ne lūpdažio spalvai tai aksesuarų, avalynės arba drabužių spalvai.
4. Jei abejojate dėl spalvos, pasirinkite klasikinį prancūzišką manikiūrą, jis yra universalus ir tinka prie bet kokios aprangos.
5. Pasirinkta nagų spalva priklauso ir nuo natūralaus nago formos.  Jeigu nagai platūs, lakuokite  tik centrinę dalį arba dekoruokite vertikaliu  raštu.
6. Nagų ilgį derinkite prie savo darbo pobūdžio.
7. Auksinė taisyklė: geriau trumpi nagai vienodo ilgio, negu ilgi ir skirtingi.

Kokia nago formą pasirinkti? Nago formavimas priklauso nuo jūsų natūralaus nago dydžio, ilgio, išgaubtumo ir formos.

1. Jei jūsų nagų profilis tiesus, o natūrali nagų formą yra ovalas ar apskritimas, galite formuoti įvairiausias formas.
2. Jei natūrali nagų forma ovalas, tačiau jų profilis išgaubtas, nagams tiks kvadrato forma su aštriais arba suapvalintais kampučiais.
3. Išgaubto profilio, natūraliai apvaliems nagams tinka kvadratinė forma su įvairiais kampučiais.
4. Natūraliai kvadratiniams, tiek išgaubto tiek ir tiesaus profilio nagams, tinka įvairios stačiakampio formos (kvadratinė su aštriais arba apvaliais kampais).
5. Nepaisant išgaubtumo profilio, natūralaus trikampio formos nagai gražiausiai atrodys jei jiems suteiksite apvalią formą.

Nustatyti nago formą padės norimos nago formos lekaliukas, kuri galite išsikirpti iš popieriaus lapo.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

1Komentaras
  • Vilma
    Atsakyti
    2016-03-18

    Laba diena, patiko kaip mokate parinkti apranga, skoningai 🙂 Klausimėlis- kokia paslaugu kaina?

Palikti komentarą: