logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Stilingos rankinės, kuprinės, lagaminėliai

Stilingos rankinės, kuprinės, lagaminėliai

Stilingos rankinės, kuprinės, lagaminėliai :

Stačiakampės rankinės su ilgu dirželiu

 

Naujausių kolekcijų pagrindinė idėja – kelionės, laisvė ir avantiūrizmas, tad patogios stačiakampės rankinės su ilgu dirželiu (angl. cross body) tapo pagrindine tendencija. Paimti nedidelę rankinę, persimesti ją per petį ir nerūpestingai lėkti svajonių link – tai idealus gyvenimo būdas pagal „Pradą“.

 

Suraukiamos rankinės

 

Vidutinio dydžio maišiuko tipo rankinių (pranc. réticule) dizainas atkeliavo iš 19 a. Kurdami universalesnį ir madingą variantą dizaineriai pakeitė dydį – rankinės tapo talpesnės. Be to, gaminamos iš odos ir nepuošiamos blizgučiais arba tik minimaliai jais pagražinama. Vintažinė rankinė – geidžiamiausias šiuolaikinės moters aksesuaru.

Stilizuoti lagaminėliai

 

Geometriniai raštai įvaizdžiui suteikia rimtumo ir drąsos pojūtį, o lagaminėliai komplektą papildo praktine elegancija. Į šią rankinę tilps ne tik reikalingos smulkmenos, bet ir keletas knygų. Šiandien tai – šiuolaikiškos miestietiškos moters būtinas atributas. Rankinės atrodo griežtai ir dalykiškai, tačiau jei pasirenkama mažesnio dydžio – atsiranda romantiškumo ir koketiškumo, komplektas tampa vizualiai lengvesnis.

Dviejų rankinių derinys

 

Nešioti iškart dvi rankines – ko gero, pats ekstravagantiškiausias būdas išsiskirti iš minios. Šiais metais prekinis ženklas „Loewel“ rekomenduoja vieną rankinę nešioti ant peties, kitą – rankoje. „Christian Dior“ siūlo patogesnį derinį – rankinę susegti su kosmetine.

Rankinė ant liemens

 

Nedidelė rankinė ant diržo, nešiojama ties liemeniu, sukurta smulkiems daiktams saugiai nešiotis. Patogias ir lengvas rankines galima derinti su grubios faktūros kariško stiliaus drabužiais, taip pat labai originaliai atrodo derinama su romantiškais drabužiais.

Kuprinės

 

Kuprinių stilistika nepasikeitė, vis dar aktualios blizgančios, su aplikacijomis, piešiniais, raštuotos, kailinės kuprinės. Madinga jas puošti pakabučiais. Tačiau atsirado nauja nešiojimo tendencija. Šį sezoną dizaineriai agituoja ignoruojant ilgas petnešas kuprines nešioti rankose.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: