logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Elie Saab vakarinės ir vestuvinės suknelės

Elie Saab vakarinės ir vestuvinės suknelės

Elie Saab vakarinės ir vestuvinės suknelės

Eilinį kartą pristatant pavasario – vasaros vakarinių ir vestuvinių suknelių kolekciją Elie Saab sužavėjo savo elegancijos ir grožio pojūčiu. Švelnios, besikeičiančios, moteriškos spalvos, dinamiški raštai,  siuvinėjimas ir dekorai iš kristalų, tiulis, šilkas, brokatas. Visos šios prabangios detalės profesionaliai tarpusavyje sukomponuotos. Atrodo tiek daug puošmenos ir blizgesio, bet sakyčiau suknelės atrodo kukliai, su šiokia tokia užslėpta viliojimo mintimi. Tik įgudę meistrai sugeba sukurti vakarines sukneles, kuriuose nieko netrūksta, bet ir nieko nėra per daug.

šaltinis

balta_vestuvine_sukneleilga_vestuvine_suknelekomplektas_vestuvemsneriniuota_suknele

pateline_neriniuota_sukneleraudona_pusta_sukneleraudona_vakarine_sukneleraudona_vakarine_suknele_su_skeltukuasimetrine_sukneleillga_suknele_vakaruimelsva_suknele_is_silkosuknele_su_neriniaisvakarine_suknele_su_rankovemistrumpa_vakarine_sukneleelegantiska_žalia_sukneleneriniuota_zalia_suknelevakarinis_komplektasgelemis_puosta_suknelegrazi_vakarine_suknelejuoda_vakarine_sukneleJuoda_pusta_suknelesuknele_is_tiulio

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: