logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kailis pavasario – vasaros kolekcijose

Kailis pavasario - vasaros kolekcijose

Kailis pavasario – vasaros kolekcijose:

Aprangos dizaineriai nenustoja stebinti savo kūrybingumu ir gebėjimu griauti stereotipus. Pagrindines mados tendencijas diktuojantys mados namai pateikė kolekcijas, kuriose užgimsta nauja mados kryptis. Dabar dizaineriai kuria drabužius iš kailio ne tik žiemos sezonui. Jie žaidžia su kailiu ir ieško naujų interpretacijų. Atmetant nusistovėjusias taisykles apie šią medžiagą, siūlo pažvelgti į ją kitaip. Mados namuose Prada atgimsta pamiršta skiautinių siuvimo technika – patchwork. Panaudojant šią techniką kuriamas pop art menas. Sutikit, drabužiai susiūti iš skirtingų spalvų kailio gabaliukų atrodo moderniai ir išskirtinai.

Daugiau apie mados tendencijas skaitykite čia.

Šaltinis

Prada

Prada

Prada

Prada

O Fendi dizaineriai naudojant kailį sukūrė drabužiams prašmatnų audinį. Iššaukdami kontrastą, trumpai kirptą ir ryškia spalva dažytą  kailį suderino su skaidriu lengvu ir vasarišku audiniu.

Fendi

Fendi

Fendi

Fendi

Fendi

Fendi

Gabriele Colangelo mados namai sukūrė  subtilių spalvų liemenes – kailinius. Juos pateikė minimalistiniame stiliuje. Jie netradiciškai derino kailio gaminius su vasaros sezono elementais.

Gabriele Colangelo

Gabriele Colangelo

Gabriele Colangelo

Gabriele Colangelo

 Dolce Gabana suknelės iš kailio pateiktos su prabangiais aukso spalvos aksesuarais: diržais, auskarais, bateliais.

Dolce Gabana

Dolce Gabana

Dolce Gabbana

Dolce Gabbana

Dolce Gabbana

Dolce Gabbana

Roberto Cavalli pasirinko subtilią retro  stilistiką.

RobertoCavalli

RobertoCavalli

Roberto Cavalli

Roberto Cavalli

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: