logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kodėl sijonas persisuka

Kodėl sijonas persisuka

Kodėl sijonas persisuka:

Sijonas tai vienas iš moteriškiausių ir seksualiausių  aprangos elementų, karalienė… Bet ką daryti, kai einant į darbą sijonas tampa „nevaldomas“?  Ką daryti kai jis pasikelia į viršų,  pradeda suktis, į savo „sūkurį“ įtraukia palaidinę, lietpaltį, taip kartais sutrikdydamas svarbias gyvenimo akimirkas? Ar nebūna taip, kad tą „išdaviką“ norisi mesti lauk?

Kokia gi yra priežastis ir ką daryti, kad sijonas nesisuktu? Kodėl sijonas persisuka?

1. Sijonas gali suktis, kai liemens srityje yra per platus. Šis trukumas pašalinamas, pasiaurinant sijoną per liemenį;
Sijonėlis keliasi į viršų, o vėliau pradeda suktis? Reiškia jis jums per siauras klubų linijoje, todėl būtina paplatinti šioje srityje;
2. Taip pat sukimosi priežastis gali būti – slidus sijono audinys. Šį defektą jus galite pataisyti įsiuvant lateksinę juostelę į juosmens vidinę dalį. Juostelės paviršius neslidus, todėl ji neleis judėti jūsų sijonui.
3. Jeigu jūs ant peties nešiojate rankinę, jos trintis tai pat gali įtakoti sijono sukimąsi. Šios problemos sprendimas yra labai paprastas – tiesiog rankine nešioti rankoje.
4. Diržas tai ne tik puikus aksesuaras. Įvertas į sijono ąseles bei susegtas jis efektyviai prilaikys sijoną ir neleis jam judėti.  Jeigu jūsų sijonas ąselių neturį, prisiūkite jas.
5. Reikėtu žinoti dar vieną dalyką, kad vaikštant, sijonas nuolat tempiamas į šonus. Jei jūsų figūra ties klubais simetriška, tai ėjimo metu sijonas turės vienodą tempimą į kairę ir į dešinę, todėl nesisuks. Žingsnis į kairę – sijonas pasitempė į kairę, žingsnis į dešinę pusę – sijonas grižo atgal. O jei minėta figūros vieta asimetrine, dėl skirtingo tempimo sijono judėjimas tampa nevienodas.  Efektas panašus į plaukimą valtyje irkluojant vienu irklu. Šios problemos sprendimas – individualus  (asimetrinio) sijono siuvimas.
6. Sijonai su pažemintu liemeniu turi problemą, juos dėvint, vien dėl kūno judesių jie lengvai keliasi į viršų ir kildami sukasi. Todėl renkantis sijoną geriau pasirinkite tokį, kurio viršus sutampa su jūsų liemeniu arba yra su paaukštintu liemeniu.
7. Ir paskutinis, nuo senų laikų naudojamas būdas tai, sijono pritvirtinimas prie pėdkelnių su elementariu žiogeliu.

Gero nešiojimo, ir dar

apie  madingus sijonus skaitykite straipsnyje „ 38 madingiausi sijonai“.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: