logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Žemaūgė ir apkūni

Žemaūgė ir apkūni

Žemaūgė ir apkūni:

Jei moteris žemaūgė, tai apkūnumas žemą ūgį pabrėžia. Taigi kiekviena žemaūgė ir apkūni moteris, norėdama atrodyti aukštesnė ir gražesnė, savo aprangai privalo skirti didelį dėmesį.

Apkūnioms ir žemaūgėms nepatartina dėvėti drabužius, kurių viršutinė ir apatinė dalys yra skirtingų spalvų. Bet savo figūrą „skaldant“ dviem skirtingomis spalvomis galima sugudrauti ir išgauti natūralią moters kūno ypatybę – ilgas kojas. Tai pasieksite apatinę ir viršutinę drabužio jungimosi liniją padarant aukščiau liemens linijos.

Kalbant kas žemaūgėms ir apkūnioms moterims tinka, tai pirmoje eilėje visuomet suknelės su reljefinėmis, vertikaliomis linijomis, kurios vizualiai paaukština. Taip pat labai tinka kelnės su paaukštintu liemeniu. Drabužių raštai turėtu būti vertikaliai prailgintų formų, smulkūs. Viršutiniai drabužiai turėtu būti ilgi, baigtis aukščiau arba žemiau kelių. Tinka nemasyvūs kaklo papuošalai, kurie neturi būti per arti kaklo ir neturi būti per ilgi. Jaunesnio amžiaus moterims tinka šiuo metu madingi kombinezonai.

Žemaūgėms ir apkūnioms netinka languoti raštai. Figūros silueto prailginimui netinka tiesaus silueto drabužiai. Nedėvėkite kontrastingų diržų, plačiabrylių skrybėlių.

Dėl avalynės tai aišku, kad žemaūgės ir apkūnios moterys turėtu dėvėti avalynę ant nedidelės platformos arba paprastus aukštakulnius. Tačiau bateliai ant platformos neturi būti lakuoti bei ryškių spalvų.  Avalynė turėtu būti paprasta, be puošybos elementu.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: