logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip pasipuošti Švento Valentino dienos proga

Kaip pasipuošti Švento Valentino dienos proga

Kaip pasipuošti Švento Valentino dienos proga:

Jei Šv. Valentino dieną planuojate praleisti ne namuose, o kažkokiame renginyje ar restorane ir nežinodama, ką tiksliai apsirengti patarimų ieškote internete, tai dabar jūs tinkamoje vietoje. Mūsų išvaizda visuomet įtakoja mūsų nuotaiką ir savijautą. Taigi jei įsimylėjėlių dienos proga norite jaustis puikiai ir spinduliuoti tik teigiamą energiją, nepatingėkite skirti dėmesio savo aprangai. Kaip ir visuomet, užtikrinu, kad moterys pasinaudojusios mano patarimais atrodys išskirtinai puošniai ir madingai.

Susitikimas restorane

Romantiniam susitikimui geriausiai pasirinkti klasikinio kirpimo neryškios spalvos suknelę. Jeigu tiksliai nežinote į kokį restoraną jūsų palydovas jus vesis, šios taisyklės laikytis būtina. Prabangiame restorane suknelė su gėlytėmis atrodys  netinkamai, todėl rinkytes iš vienspalvių kokteilinių suknelių. Nepamirškite apie papuošalus. Susitikimui restorane, – labiau tiks papuošalai iš brangių metalų ir brangakmenių. O jeigu vis dėlto norite rinktis bižuteriją, tuomet rinkitės kokybišką. Jei abejojate kokius ir kaip pasirinkti papuošalus, tai  straipsnyje „Papuošalai“ rasite vertingų patarimų. Nepersistenkite su makiažo blizgesiu, geriau rinkitės vakarinį, bet santūrų makiažą.

Klasikinio kirpimo suknelė, prabangus papuošalai ir viliojantis kvepalai, elegantiški bateliai

apranga į restoraną

Susitikimas koncerte, kavinėje, kino teatre

Jeigu jūs esate patogių drabužių gerbėja ir savęs neįsivaizduojate be džinsų ir sportbačių, tai nebūtina save kankinti puošiantis įpareigojančiomis suknelėmis. Susitikimas nebus malonus, jeigu jus nepatogiai jausitės ir jaudinsitės, dėl sau neįprastos išvaizdos ar nepatogių aukštakulnių. Šiai progai manau puikiai tiks komplektas business casual stiliuje arba neutralių spalvų elegantiška suknelė.

Raudona neįpareigojanti suknelė – tunika, klasikinės kelnės, žaismingi papuošalai

apranga į koncertą, kavinę, kino teatrą

Susitikimas klube

Puikus sprendimas moteriai besiruošiančiai vykti į klubą, tai įliemenuota trikotažinė arba tiesaus kirpimo suknelė. Renkantis tokią suknelę, paeksperimentuokite su spalvomis. Suknelės spalvos gali būti ryškios ir intensyvios. Šv. Valentino dienos progai puikiai tiks blizgančios suknelės – auksinė, sidabrinė, juoda, ruda ir pan. Bet nepersistenkite su fasonu, suknelė savo kirpimu turi būti paprasta ir patogi. Kad jūsų vaizdinys atrodytu įdomesnis, pasipuoškite originaliais aksesuarais, kurie taps jūsų komplekto „cinkeliu”. Batelius rinkitės ne tik madingus, bet ir patogius. Jei planuojate šokti, patarčiau pasirinkti avalynę su platforma arba su storu kulnu. Švenčiant įsimylėjėlių dieną klube, jūsų makiažas turi skirtis nuo dieninio, jis turėtu būti išraiškingesnis ir ryškesnis. Šiai progai puikiai tiks blizganti pudra arba šešėliai su blizgučiais.

Odinė striukė, tiesaus kirpimo suknelė, timpos ir bateliai su platforma

apranga į klubą

Parašykite, kaip sekėsi kerėti mylimuosius, naudojantis šiais patarimais.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: