logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Šaltas – tamsus spalvinis tipas

Šaltas – tamsus spalvinis tipas

Šaltas – tamsus spalvinis tipas:

Jeigu jus dar nenustatėte savo tipą skaitykite čia


O šalto tamsaus tipo veido odai būdingi šalti, melsvi atspalviai ir lygi odos spalva. Tačiau galimi du variantai. „Snieguolės“ tipas: labai šviesi oda atrodo permatoma ir vaiski lyg tikras porcelianas. Blyškius skruostus retai pagyvina lengvas, vėsus rausvumas. Nors oda įdega, bet įgauna neryškų žalsvai rudą atspalvį. šaltas_tamsus_tipas„Pietietės“ tipas: oda turi šaltą, lengvą pilkai žalsvą alyvuogių atspalvį. Šį tipą galima sumaišyti su šiltu tamsiu tipu.

rytietiskas_tipas

Šiam tipui būtina atsiminti, kad svarbiausia tinkamų spalvų charakteristika yra – šaltis, o papildoma- tamsis. Tai reiškia kad, tinkamos spalvos yra šaltos ir jos gali būti tamsios ir šviesios. Tačiau tamsios tinka labiau.

Tinkamų spalvų pavyzdžiai:

šaltas_tamsus_spalvinis_tipas

Netinkamų spalvų pavyzdžiai:

netinkamos_spalvos

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: