logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Ką daryti, jeigu dukrelė į darželį nusprendė eiti su pūstu sijonu, margomis pėdkelnėmis, blizgia palaidine

Ką daryti, jeigu dukrelė į darželį nusprendė eiti su pūstu sijonu, margomis pėdkelnėmis, blizgia palaidine:

Jeigu jūsų dukra į darželį nusprendė eiti su pūstu sijonu, margomis pėdkelnėmis, blizgia palaidine ir pasipuošusi keliomis eilėmis karoliais, rekomenduočiau kategoriškai nedrausti dėvėti šią aprangą. Raskite laiko pasikalbėti su savo atžala dėl aprangos stiliaus. Tam pritrūksta laiko rytą, todėl drabužius mergaitei padėkite susidėti iš vakaro. Paprašykite mergaitės visus drabužius apsivilkti ir pademonstruoti komplektą. Paklausinėkite jos, kaip ji mano, ar drabužiai tarpusavyje dera, ar gražu derinti raštuotas pėdkelnes su pūstu sijonu ir blizgia palaidine, ar karoliai jai netrukdys žaisti ir valgyti, ar vaikai jų nenutrauks. Jeigu mergaitė neabejoja aprangos grožiu ir tinkamumu, susitarus su auklėtojais, reikėtų leisti jai taip apsirengusiai eiti į darželį. Kai mergaitė grįš iš darželio, reikėtų paklausti, kaip ji jaučiasi, ar patiko jai, auklėtojams ir draugėms jos aprangos komplektas. Būtina skatinti vaiko mąstymą ir neslopinti kūrybingumo. Galbūt auga būsima aprangos dizainerė?

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

600px200-2cm

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: