logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Svajonių suknelė arba kaip surasti gerą siuvėją

geras siuvėjas

Svajonių suknelė arba kaip surasti gerą siuvėją:

Jei jūs esate liekna, proporcingo kūno sudėjimo moteris, turite skonį, jaučiate audinio ir gaminio kokybę, bei žinote kuriose parduotuvėse visuomet galite įsigyti sau tinkamą rūbą, tai jums rūbo įsigijimo procesas bus malonus ir lengvas. Bet ar dažnai taip viskas gražiai susidėlioja realiame gyvenime? Kaip keičiasi tinkamo rūbo paieškos uždavinys, jei jūsų figūra kažkiek apkūnesnė ar proporcijos nestandartinės? Ar nemanot, kad parduotuvėse ieškant tarkim išsvajotos suknelės, dėl savo kūno ypatybių jūs galite tiesiog paskęsti „amžiname ieškojime“, sustoti laike?  Nenusiminkite… viskas ne taip blogai, tiesiog surandate puikų siuvėją ir jis įgyvendina jūsų svajones.

1. Kaip surasti tikrą meistrą?

Tam, kad surasti gerą specialistą, jums ne visuomet užteks tiesiog paklausinėti pažįstamų.  Pagal kažkokį skelbimą surastas siuvėjas, gali netinkamai jums išaiškinti savo galimybes, jei bendrausite vien telefonu ar el. paštu. Jei jus iškarto norite sužinoti tikslią rūbo kainą, tikrai profesionalus meistras jums tiksliai negalės pasakyti. Ir priešingai, prastas specialistas tikslią kainą pasakys iškarto. Aplamai užduodant klausimą: „kiek man kainuos pasisiūti suknelę?“, jus leidžiat suprasti, kad jums KOKYBĖ nesvarbu, o kaina labai svarbu.  „Tai kam gi jums drabužį siūtis? Važiuokite tarkim į Gariūnus arba eikite į padėvėtų drabužių parduotuvę.„ – maždaug tokios mintis būtų pas išmanantį meistrą. Jeigu jus apsisprendėte siūtis svajonių suknelę, geriau paskambinkite ir sakykite: „Noriu užsakyti suknelę. Ar galiu ateiti į konsultaciją?“ Aišku dar reikia turėti omenyje tai, kad už žinomą dizainerio ar siuvėjo vardą reikia mokėti daugiau.

2. Planuokite

Vienas iš pirmų gero specialisto klausimų bus: „Kokiai dienai jums reikalinga suknelė?“ Tikras meistras užsakymus suplanavęs kelis mėnesius į priekį,  todėl ir jūs planuokite iš anksto. Kai kurie meistrai siuva ir per trumpą laiką, bet už papildomą mokestį.

3. Pasitikėkite

Pasitikėkite, šio amato profesionalas dirbs kartu su jumis. Tikras meistras ne visada sutinka su kliento parinktu modeliu.  Jis gan tiksliai numato, ar pasirinktas gaminys tiks ar netiks klientei ir gerai nujaučia koks galutinis vaizdas turi būti ir koks bus. Klauskite kūrėjo nuomonės, įsiklausykite į ją. Kad išsklaidyti abejones prieš einant „pagoglinkite“  ;-), paieškokite darbų nuotraukų, atsiliepimų.

Jei jums kils klausimų, aš visuomet su džiaugsmu į juos atsakysiu. Bučiau dėkinga už paliktus komentarus.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

1Komentaras
  • Giedrė
    Atsakyti
    2022-02-14

    Sveiki, Noriu sijono ir palaidinės.:)

Palikti komentarą: