logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Sportinio stiliaus kryptys

Sportinio stiliaus kryptys

Sportinio stiliaus kryptys:

Jau seniai visų mėgstamas, mylimas, patogiausias ir funkcionaliausias sportinis aprangos stilius tapo garderobo baziniu stiliumi. Būtent šis stilius tapo pagrindu derbi, sport chic, R & B, safari ir t.t. stiliams. 

Sportinio stiliaus kryptys:

Derbi – žokėjaus stilius. Jis pavadintas didelio mėgėjo arklių šuolininkų lordo Derbi vardu. Derbi stilius atkartoja jojikų drabužius.

zokejaus_stilius

 Sport chic – tai sportinė apranga, kuri sujungė komfortą ir avangardą. Būtent pasitelkiant šį stilių bandomos visos naujovės, naudojamos ryškiausios spalvos, ekstravagantiški audiniai. Pasitelkiant šį stilių galima derinti nesuderinamus dalykus, pavyzdžiui, aukštakulnius su sportinėmis kelnėmis arba saulės kirpimo sijoną su džemperiu. Lyginant jį su sportiniu, čia naudojami įvairiausi papuošalai, romantiškos dekoratyvinės detalės. Sport chic stiliaus apdaras gali būti papuoštas brangiu kaklo vėriniu, tinkamu vakarui, arba ryškiomis plastikinėmis apyrankėmis. Taip pat galima komplektą puošti delninuke arba klasikine rankine. Šio stiliaus išskirtinumas tas, kad leidžiami drąsūs, neįmanomi audinių, spalvų, garderobo elementų deriniai.sport_chic_stilius

 Safari stilius atsirado panašiu laiku, kaip ir sportinis – XX a. pradžioje. Tai – sportinio stiliaus atšaka, nes tais laikais populiari medžioklė Afrikoje taip pat priskiriama prie ypatingos sporto šakos. Kaip ir sportinio stiliaus, safari charakteristikos – patogumas, laisvas neįpareigojantis kirpimas, funkcionalumas (daug kišenių, patogių užsegimų), populiarūs antkišeniai ir raištukai.


safari_stilius

R & B – tai klubinis stilius, todėl šio stiliaus drabužiai sukurti šokti ir gundyti. Todėl naudojama patogi ir seksuali apranga. Iš esmės šis stilius – hiphopo stiliaus prabangesnė versija.

R & B_stilius

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: