logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Spalvų reikšmė

Spalvų reikšmė

Spalvų reikšmė:

Kiekvieno žmogaus pasąmonei spalvos siunčia signalus, tad kodėl to nepanaudojus savo naudai?

Spalvų reikšmė:

Pilka spalva sukelia rimtumo įspūdį, kuo ji tamsesnė, tuo kompetentingesnė atrodysite. Prie jos puikiai tinka šviesūs ir tamsūs atspalviai, todėl derinant drabužius mažiau galimybių suklysti.

pilka spalva

Mėlyna spalva signalizuoja patikimumą. Ji perteikia tikrumą, korektiškumą, rimtumą. Vilkėdama šios spalvos drabužius atrodysite elegantiškai.melyna spalva

Juoda spalva simbolizuoja jėgą, modernumą, kūrybingumą. Ši spalva formali, nurodo laikytis distancijos, todėl jeigu jūsų tikslas gauti nuolankumą, šios spalvos drabužių nesirenkite.

juoda_spalva
Žalia simbolizuoja pusiausvyrą ir gyvybingumą. Jausminga spalva.

zalia_ spalva
Geltona tai optimizmo spalva, naudodama ją kaip akcentą pagyvinsite komplektą.  geltona

Oranžinė – dinamiška spalva,  simbolizuoja spontaniškumą, naujų idėjų generaciją ir gebėjimą įžvelgti tik teigiamus gyvenimo dalykus. Taip pat oranžinė padeda išlaikyti savigarbą ir gerbti kitus.

oranzine
Raudona – agresyvi, bet kartu ir gyvybinga spalva. Raudona spalva siejama su vadovavimu, aukštomis ambicijomis ir ryžtingumu. Ji gali suteikti pasitikėjimo savimi tiems, kurie yra drovūs.

raudona_spalva
Rožinė – sukelia švelnumo, nekaltumo, saldumo, o kartais ir vulgarumo, įspūdį.

rožine_spalva
Violetinė ir alyvinė – moteriška spalva. Ji rodo pasitikėjimą savimi ir atrodo ekstravagantiškai.

violetine_spalva
Balta spalva – sukelia rimtumo ir neutralumo įspūdį. Taip pat balta spalva saugo ir drąsina, suteikdama žmonėms ramybę ir viltį, susidoroti su savo liūdesiu. Be to, ji padeda išvalyti mintis, pasisemti jėgų tolimesniems darbams.

balta_spalva

Ruda spalva sukelia patikimumo jausmą, neutrali, nekrinta į akis.  Padeda sukurti rafinuotumo ir elegancijos įspūdį.

ruda_spalva

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: