logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kur gimsta mados tendencijos

Kur gimsta mados tendencijos

Vieta, kur gimsta mados tendencijos:

Į mados sąvoką telpa labai daug, tačiau daugeliui mada – tai tiesiog šiuo metu madinga apranga. Praeityje mada buvo skirta tik aukštuomenei, buvo aiški ir konkreti. Tobulėjant gamybos priemonėms ji tapo prieinama beveik visiems, tačiau labiau komercinė, kas nulemia, jog drabužio kaina dažnai neatitinka realios drabužio vertės.

O ar žinote, kur gimsta mados tendencijos? Mados tendencijos užgimsta Londono, Milano, Paryžiaus ir Niujorko gatvėse, jas diktuoja žmonės, kurie stipriai jaučia meną ir grožį. Dažniausiai tai būna įvairiausių sričių studentai arba meninių profesijų darbuotojai. Tuomet šias užgimusias tendencijas aptaria įvairių sričių specialistai. Dialoge dalyvauja dizaineriai, naujų technologijų kūrimo ir gamybos ekspertai, realizavimo skyrių, distribucijos bei klientus aptarnaujantys darbuotojai. Galiausiai žymiausi pasaulio mados namų dizaineriai padiktuoja pasaulines mados tendencijas.

 gatves_stiliuss

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: