logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Spalvų derinimas

Spalvų derinimas

Spalvų derinimas:

Kaip derinti spalvas ir kokį derinį pasirinkti?

Svarbiausios taisyklės, kurių turime laikytis norėdamos, kad drabužių komplektas būtų harmoningas:

  1. Komplektas (apranga, avalynė, aksesuarai) turi susidėti iš trijų spalvų.
  2. Raštuoti drabužiai derinami su vienspalviais. Vienspalvių drabužių spalva turi atitikti vieną iš raštuoto audinio spalvų.
  3. Balta, kaip ir kitos spalvos, turi skirtingus atspalvius, tačiau jos šilti ir šalti atspalviai, skirtingai nuo kitų spalvų, tarpusavyje nedera. Pvz., švelnaus pieno atspalvio drabužis derinyje su akinančia balta atrodys nešvarus.

Išsamiau apie spalvų derinimą aprangoje skaitykite mano nemokomoje knygoje „Kaip dalykiškai ir stilingai atrodyti, jeigu jūsų kūno formos ypač moteriškos“.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: