Ką sako pomėgis pirkti brangių prekės ženklų drabužius
Ką sako pomėgis pirkti brangių prekės ženklų drabužius:
Kai kurie žmonės brangių prekės ženklų drabužius dėvi tam, kad atitiktų statusą, kad gautų pritarimą iš kitų savo socialinės grupės narių. Psichologai sako, kad tokie žmonės labai priklauso nuo to, ką pasakys, pagalvos ir kaip įvertins aplinkiniai.
Kartais išoriniais atributais kompensuoja vidinį asmeninio augimo darbą: vertybių suvokimą ir formavimą, gyvenimo prasmę, prioritetus. Iš viso to sukuriamas nuosavas identiškumas. Žinoma, kad kiekvienas prekės ženklas turi savo vertybių rinkinį. Kai tas vertybių rinkinys perimamas, viskas tampa harmoninga.
Be to, yra žmonių kategorija, kurie brangių prekės ženklų drabužius perka tam, kad ko nors pasiektų. Pavyzdžiui, įsigyja įžymaus dizainerio kostiumą tam, kad nueitų į darbo pokalbį. Jiems atrodo, kad be gražaus kostiumo juos įvertins neteisingai. Be abejo, tai visiškai nereiškia, kad įžymių prekės ženklų drabužių pirkti neverta ir į visus žmones, apsirengusius geriausiais dizainerių apdarais, reikėtų žiūrėti įtartinai. Gražūs drabužiai puošia bet kokį žmogų, suteikia aukštos savivertės, savimeilės jausmą, leidžia pasitikėti savimi, padeda jaustis patraukliai ir efektingai.
Komentarų nėra