logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Ką sako pomėgis pirkti brangių prekės ženklų drabužius

Ką sako pomėgis pirkti brangių prekės ženklų drabužius

Ką sako pomėgis pirkti brangių prekės ženklų drabužius:

Kai kurie žmonės brangių prekės ženklų drabužius dėvi tam, kad atitiktų statusą, kad gautų pritarimą iš kitų savo socialinės grupės narių. Psichologai sako, kad tokie žmonės labai priklauso nuo to, ką pasakys, pagalvos ir kaip įvertins aplinkiniai.

dalykinis

 

Kartais išoriniais atributais kompensuoja vidinį asmeninio augimo darbą: vertybių suvokimą ir formavimą, gyvenimo prasmę, prioritetus. Iš viso to sukuriamas nuosavas identiškumas. Žinoma, kad kiekvienas prekės ženklas turi savo vertybių rinkinį. Kai tas vertybių rinkinys perimamas, viskas tampa harmoninga.

Be to, yra žmonių kategorija, kurie brangių prekės ženklų drabužius perka tam, kad ko nors pasiektų. Pavyzdžiui, įsigyja įžymaus dizainerio kostiumą tam, kad nueitų į darbo pokalbį. Jiems atrodo, kad be gražaus kostiumo juos įvertins neteisingai. Be abejo, tai visiškai nereiškia, kad įžymių prekės ženklų drabužių pirkti neverta ir į visus žmones, apsirengusius geriausiais dizainerių apdarais, reikėtų žiūrėti įtartinai. Gražūs drabužiai puošia bet kokį žmogų, suteikia aukštos savivertės, savimeilės jausmą, leidžia pasitikėti savimi, padeda jaustis patraukliai ir efektingai.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: