logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Vaikiškos mados tendencijos 2015/16

Vaikiškos mados tendencijos 2015/16

Vaikiškos mados tendencijos 2015/16:

Mados tendencijos labai įvairios ir orientuotos ne tik į pirkėjus – tėvus, bet ir į dėvėtojas – mergaites. Parduotuvėse gali būti nesutarimų. Mamos atkreips dėmesį į universalius, lengvai prižiūrimus drabužius, o mergaitės – į ryškius, ekstravagantiškus, ne visada funkcionalius. Kuriant stilingą mergai­tišką komplektą galima sutarti ir rasti tai, kas tiktų abiem pusėms.

vaikiska_mada

mergaičiu madamergaiciu_madaSpalvingi, raštuoti lietpalčiai ir paltai šaltuoju sezonu sušildys jaunąsias mados gerbėjas. Suknelės su pažeminta liemens linija, kardiga­nai su puošniomis sagutėmis, skaros ir galvos juostos, aksominės medžiagos, languoti raš­tai puoš mergaites ypatingomis progomis. O kai ateis periodas „nėra ką apsirengti“, išgel­bės kombinacijos iš džinsų ar džinsinių kom­binezonų ir sportinio stiliaus marškinėlių.kudikiu mados

 

 

Išskirčiau vaikiškos mados pagrindines dvi kryptis.

  • Patogus minimalistinis stilius. Kuriant šį stilių, prioritetas visada būna patogumas. Tai sportinio, džinsinio, minimalistinio ir klasi­kinio stiliių junginys, jis pasižymi lengvumu ir stilistiniu įprastumu. Šiam stiliui būdin­ga laisva, judesių nevaržanti forma, leidžianti aktyviai judėti, paprastas siluetas, aiškios lini­jos, T formos suknelės, tiesios kelnės, tunikos, nedaug detalių, aksesuarų, komfortiškumas, nuosaikumas.
  • Eklektiškas sportinis stilius. Šio stiliaus pa­grindinė mintis – kurti unikalų stilių laužant taisykles. Bandoma maišyti ir derinti įvairių, labai skirtingų aprangos stilių bruožus. Dra­bužiai spalvingi su daug dekoratyvinių elemen­tų ir furnitūros.


madingos_mergaiciu_sukneles

Kokios berniukų aprangos tendencijos?

Šiandieniniai dizaineriai ardo rengimosi įpro­čius ir kuria naują sportinį stilių, kuris persi­pina su kitais stiliais. Berniukui atrodyti ma­dingam užtektų keletą sportinių aprangos ele­mentų pamaišyti su klasikiniais ir priderinti žaismingą aksesuarą. Berniukų drabužiai tu­rėtų būti maksimaliai paprasti ir patogūs. Be­veik visos madingos kolekcijos susideda iš mak­simaliai paprasto ir patogaus kirpimo drabu­žių. O raštai, audinių faktūra, apdaila padaro šiuos drabužius unikalius ir ypatingus, tampa aprangos pagrindiniais akcentais.

berniuku_mados_tendencijosmadingi_bataimadingos vaikiškos kepures

Stilingi, iš skirtingų spalvų kombinuoti kostiu­mai puoš jaunus džentelmenus. Tėvai galės sa­varankiškai sukurti puošnų komplektą, derin­dami bazinės spalvos klasikinio stiliaus švarkelį su medvilninėmis paprasto stiliaus raudonomis, ryškiai mėlynomis ar žaliomis kelnėmis.

madingi_vaikiski_drabuziai

Kasdienai berniukai galės įsigyti naujų odinių ir medžiaginių pilotų striukių, jos bus šiemet madingos. Klasikinius megztinius geriausia derinti su ryškiomis užraitotomis kelnėmis ir batais lanksčiais padais.

vaiku_mados

 

Kokios drabužių spalvos madingos?

Patogiam minimalistiniam stiliui svarbu na­tūralios spalvos: žydra, mėlyna, ruda, smėlio, žalia, pilka, balta. Vaikiškose kolekcijose ne­apsieinama be ryškių spalvų. Jos dominuoja sportiniame ir eklektiniame stiliuje. Čia ka­raliauja ciklamenų, oranžinė, violetinė, ryš­kiai mėlyna, žaliai mėlyna, žalia.

Kokius galvos apdangalus rekomenduoja­ma rinktis rudeniui, kad būtų ir šilta, ir stilinga?

Berniukams tinkamiausios kepurės su snapeliu ir šilta atbraila, sportinio stiliaus su bumbulu ar be jo. Mergaitėms – beretės, netgi skrybėlės. Galima rinktis sportinio stiliaus kepures, tačiau jos būtinai turėtų būti linksmos ir spalvingos.

madingos_vaikiskos_kepures

Kokią avalynę dėvėti?

Renkantis avalynę reikia orientuotis į svarbiau­sią sąlygą – patogumą. Be to, mergaitėms ma­dinga vizualiai gruboka ir sunkoka kareiviško stiliaus avalynė ir avalynė su platforma. Ma­dingos mergaitės masyvią avalynę derina prie romantinių suknelių ir sijonų. Aktuali mini­malistinio stiliaus avalynė, jojikų ilgaauliai ir aulinukai. Derinant aulinukus prie kelnių rei­kėtų nepamiršti kelnes užraitoti iki batelių vir­šutinio krašto, tada mergaitė atrodys madin­gesnė. Berniukams mamos gali drąsiai rinkti pašiltintus sportbačius, klasikinius aulinukus storu padu arba kareiviško stiliaus aulinukus.

madingi drabuziai berniukams

Kokie populiariausi aksesuarai?

Vyresnės mergaitės renkasi fetrines skrybė­les – jos tarnauja kaip ekstravagantiškas elementas. Merginų trokštamos grandžo stilių papildančios aksominės juodos spalvos juoste­lės su pakabučiais ar be jų. Vis dar populiarios (ne tik merginų mėgstamos) odinės ir medžia­ginės apyrankės.

Kokios detalės pagyvina jaunuolio aprangą?

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: