logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Madingos spalvos 2015 – 2016 m.

Madingos spalvos 2015 - 2016

Madingos spalvos 2015 – 2016 m.

Šį sezoną dizaineriai atsisakė 70-ųjų stiliaus, kuris buvo itin populiarus pavasarį ir vasarą. Jie pasiūlė atkreipti dėmesį į viliojančius 20-uosius ir hipių modernizmo 60-uosius, pabrėžiant savikontrolę bei pasitikėjimą savimi. Šiemet rudens ir žiemos kolekcijoms būdingos androgeninės bei natūralios spalvos. Moterų ir vyrų madoje šiomis spalvomis išreiškiamas subtilumas bei rafinuotumas. Galima sakyti, kad pirmą kartą visuomenei buvo pristatyta madingų abiem lytims tinkamų (unisex) spalvų paletė. Pradedant nuo neutralių ir baigiant ryškesnėmis bei drąsesnėmis 2015–2016 m. spalvų tendencijomis, kurios demonstruotos ant podiumų. Tai – vilties, fantazijos, linksmybių ir visko, kas laikoma artima gamtai bei natūralumui, atspindys. Diktuojantys spalvų madas šiuos atspalvius akcentavo dėl teigiamo psichologinio poveikio individui. Išreiškiant meilės, saugumo, patikimumo jausmus, jie teigiamai veikia asmenybės psichinę būseną.

madingos spalvos

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: