logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Šiltojo sezono vyrų mados tendencijos

Šiltojo sezono vyrų mados tendencijos:

Vyrų aprangos mada ne tokia dinamiška kaip moterų, tačiau ir čia įvyksta pokyčių, kuriuos praleisti – nuodėmė. Tai įvyksta nepastebimai ir pamažu. Tačiau vieną dieną išėję į lauką pamatome, kad aptemptus džinsus (angl. skinny jeans) mūvi beveik visi jauni vyrai.

Plačios kelnės. Jau ne pirmus metus dizaineriai siauras kelnes keičia plačiomis. Jas galima dėvėti kuriant ir elegantišką, ir sportinį įvaizdį. Tad įmanoma sukurti labai daug klasikinio ir kasdienio stilių komplektų. Tačiau kuriant juos būtina laikytis proporcijų. Prie plačių kelnių reikėtų rinktis laisvo kirpimo arba masyvius petinius drabužius. Apimties suteiks stambaus mezgimo megztiniai, švarkai, tiesaus kirpimo trikotažiniai marškinėliai. Prie šių kelnių rekomenduojama derinti platesnę, masyvesnę avalynę, pavyzdžiui, loferius, brogus. Įvairūs raštai, siūlės, spalvingi įdurai, perforacijos suteiks batams reikiamą apimtį.

placios_kelnes

Neutralių šviesių spalvų kostiumai. Tikriausiai tai vienas universaliausių drabužių, kuris gali rasti vietą bet kokiame garderobe. Tačiau jei nesinori atrodyti kaip absolventams, tokius kostiumus reikėtų derinti su trikotažiniais megztiniais arba marškinėliais, tačiau ne su marškiniais. Snikeriai ir sportbačiai tiks kur kas labiau negu klasikiniai batai. Norint nesudaryti dabitos įspūdžio nevertėtų persistengti ir su aksesuarais.

sviesiu_spalvu_kostiumai_

Langeliai. Tarp geometrinių raštų ir įvairių gamtos motyvų į pirmą vietą pateko klasikiniai stambūs langeliai. Norint suteikti formaliam kostiumui elegancijos, mėlyną arba pilką aprangą galima pagyvinti įvairiais langeliais. Languoto švarko privalumas tas, kad jį galima priderinti prie vienspalvių kelnių ir atvirkščiai. Languoti marškiniai puikiai derės prie džinsų ir kasdienio stiliaus arba sportinės avalynės. Tačiau langeliai vizualiai storina. Tad turintiems plačius klubus arba didesnį pilvuką langeliai gali pakenkti.

madingi_langeliai_

vyriskas komplektas

languotos_kelnes_su_sportbaciais_

 Sportbačius galima derinti beveik prie visko. Ši tendencija stipriai įsitvirtino mieste, todėl per keletą metų buvo sukurta daugybė aprangos įvaizdžio variantų. Sportinius bėgimo batelius galima derinti su patrumpintomis kelnėmis. Tačiau pasirinkę klasikines kelnes sukursite mokyklinuko įvaizdį. Toks derinys tinka kuriant gatvės stilių, o darbe jis nepriimtinas. Harmoningai atrodys languotos kelnės su sportbačiais. Įsigiję šiuos pirkinius turėsite dvi madingas aprangos detales.

snikeriai_sportbaciai_

Basutės – gladiatoriai puikiai tinka sukurti casual stiliaus komplektus, derinant natūralių spalvų ir audinių drabužius.

vyrams_safari

Spalvos. Vyrams rekomenduojama atkreipti dėmesį į bazinius pilkus, baltus, mėlynus ir kavos atspalvius. Juos galima papildyti ryškiais akcentais: geltona, raudona, žydra, žalia, rožine spalvomis. aktualiausios_spalvossafari_vyrams

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: