logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Berniukų ir mergaičių mados šią vasarą

Mažieji puošeivos nenusileidžia stilingiems tėvams, todėl daugumoje vaikiškų kolekcijų vyrauja suaugusiųjų tendencijos. Tai gi, kokios berniukų ir mergaičių mados šią vasarą?

Šią vasarą mažiesiems pristatoma miestietiška klasika ir vintažinė prabanga. Mergaičių ansambliai – tikras egzotikos sodas! Suknelės marginamos įvairių formų ir dydžių gėlėmis.

84c2cb5ba88b72523f2675df9c7fcbb0

Berniukų garderobo pavydėtų bet koks suaugęs dendis – elegantiški lininiai polo marškinėliai su spalvinga apykakle, elegantiški šortai ir languoti marškinėliai.

berniuku_vasaros_mada

Dominuojančios drabužių spalvos, raštai, piešiniai

mergaiciu_mada
Paprasčiau įvardyti nemadingas spalvas. 2016 m. vaikų kolekcijose nėra sudėtingų tamsių žalios, pilkai geltonos, tamsiai violetinės ir tamsiai raudonos spalvų. Visos kitos nuotaikingos ir linksmos spalvos buvo pristatytos vaikiškose kolekcijose. Dangiška mėlyna, sodri raudona, šviežios žolės žalia, oranžinė, balta, juoda ir visi pasteliniai atspalviai tiks bet kokiai progai. Šį sezoną populiarūs langeliai, žirniai, gėlių, gyvūnų ir geografijos motyvai. Aktualūs drabužiai, turintys kontrastingų spalvų ryškių detalių: kišenių, kantelių, apsiuvų ir t. t.

berniuku_mados

Šio sezono must-have:
Komplektas berniukui: džinsai spalvingais atvartais, daugiasluoksnis viršus (pavyzdžiui, ilgi marškiniai, liemenė, švarkas arba kardiganas) ir faktūrinė avalynė.

stilius_vaikams
Komplektas mergaitei: džinsiniai šortukai, siuvinėta balta palaidinė, sportinis gėlėtas švarkelis ir sportbačiai. mergaiciu_stilius

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

 

600px200-2cm

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: