logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

6 didžiausios vyrų klaidos siekiant sukurti sau įvaizdį

Pastaruoju metu vis daugiau vyrų skiria dėmesio savo išvaizdai – visur apstu tinklaraščių, žurnalų su patarimais, daug stilingai atrodančių pavyzdingų vyrų. Tačiau yra su mada ir stiliumi susijusių smulkmenų, kurių suvokiantis asmuo jūsų aprangą laikys nesėkme. Štai 6 didžiausios vyrų klaidos siekiant sukurti sau įvaizdį.

6 didžiausios vyrų klaidos siekiant sukurti sau įvaizdį:

Nesuderintos aksesuarų spalvos. Juodi batai, rudas diržas ir oranžinė rankinė – kažkas čia tikrai iškrenta iš konteksto! Jeigu neplanuojama savo garderobui skirti atskirą kambarį ir nesvajojama tapti stiliaus ikona, tuomet derėtų rinktis bazinius aksesuarus atsižvelgiant į temperatūrą. Tuomet visi aksesuarai puikiai derės prie aprangos. Pavyzdžiui, prie juodų batų galima derinti kitokios faktūros pilką arba juodą diržą.

vyriski_aksesuarai

Ne pagal sezoną parinkti drabužiai. Net jei  lininis švarkas tamsiai mėlynas, jis vistiek lieka lininiu vasariniu švarku. Taip pat šaltuoju metų sezonu nereikėtų dėvėti palmėmis dekoruotų marškinėlių ir avėti spalvingų mokasinų. Baigiantis kiekvienam sezonui rekomenduojama peržiūrėti savo garderobą ir padėti į šalį besibaigiančio sezono drabužius.

Formalūs marškiniai trumpomis rankovėmis. Jeigu darbe nesinori atrodyti kaip pirmokui ir priimtinesnis dalykiško vyro įvaizdis, nereikėtų dėvėti klasikinių marškinių trumpomis rankovėmis. Reikia dėvėti marškinius ilgomis rankovėmis. Kai karšta, rankoves galima paraitoti.

kaip_uzraitoti_rankoves

 „Galima dėvėti visus drabužius”. Kai kam gali atrodyti, kad klasikinių drabužių mada nesikeičia. Atlapai, sagos, audiniai, užsegimai, skeltukai lieka tokie patys, tačiau pečių plotis, audinių elastingumas ir ilgis pasikeitė, netgi drabužiai per liemenį įimami kitaip. Prieš dešimtmetį pirktą kostiumą, net jei jo alkūnės ir keliai nenusidėvėjo, reikėtų išmesti.

vyriskas_kostiumas

Per stipri parfumerija. Pastaruoju metu tapo labai populiari selekcinė ir arabiška parfumerija, tačiau brangiausia dar nereiškia geriausia. Daugumos kvepalų aromatai yra per sunkūs dienai. Dieną geriau naudoti lengvus kasdienius (angl. casual) aromatus. Į šią kategoriją įeina beveik visi populiarūs prekės ženklai – „Chanel“, „Giorgio Armani“, „Givenchy“ ir t. t.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: