logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Populiarioji tunika apkūniai

Populiarioji tunika apkūniai:

Tunika yra vienas iš populiariausių drabužių apkūnių moterų tarpe. Dažniausiai tunikos siuvamos iš lengvų suknelinių audinių. Jos būna tiesaus arba pusiau prigludusio silueto, kartais įliemenuojamos dirželiu. Vienas iš tunikos skiriamųjų bruožų yra jos ilgis žemiau klubų. Kodėl apkūnioms moterims tunikos taip puikiai tinka? Todėl, kad figūra virš klubų lieka nesuskaidyta. Taip neakcentuojamos probleminės vietos, tai yra arba liemuo arba krūtinė arba klubai. Kitas privalumas  – dėl tunikos ilgio siluetas atrodo ilgesnis.

Renkantis tunikas, trumpesnes galite derinti su siaurais į apačia siaurėjančiais sijonais, o ilgesnes su neperšviečiamomis ir neblizgiomis timpomis. Dėvint siaurėjančias kelnes, prie jų tinka ir trumpesnės ir ilgesnės tunikos (būtent tunikos, o ne palaidinės). Prie ilgų tunikų jokiais būdais nederinkite plačių arba tiesių kelnių, nes bendra drabužių kompozicija bus sunki ir atrodysite gan masyviai.

Tunika kūrybingo stiliaus atstovei, kurios klubai platūs

 

 

Vizualiai prailginanti kaklą tunika, taip pat skirta kūrybingo stiliaus atstovei,

 

 

Šviesaus kolorito apkūniai su didele krūtine

 

Kontrastingo kolorito panelei

 

 

Šilto kolorito moteriai, kurios krūtinė didelė

 

 

Tunika tinkanti visų tipų figūrų savininkėms, išskyrus O formos

 

 

Tunika žemo ūgio apkūniai moteriai

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: