logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Išskirtinis aksesuaras

Išskirtinis aksesuaras

Išskirtinis aksesuaras:

Pats paprasčiausias būdas atrodyti efektingai – tai aprangos puošybai naudoti išskirtinius, aukštos kokybės aksesuarus. Viskas, naudokitės patarimu.kepurė 🙂

Bet juk visi žino, kad vienetinio dizaino, išskirtiniai gaminiai dažniausiai būna brangūs.  Jei jus nenorite ar negalite išlaidauti, siūlau vienetinį gaminuką pasigaminti pačioms. Juk smagu, kai savo rankomis, nesunkiai sukuri ir pagamini ne tik išskirtinį, bet ir gražų aksesuarą.

Štai šią paprastą, juodą megztą kepurę galima paversti liukso klasės kepuraite. Tereikia ant popieriaus lapo suprojektuoti kepurės papuošimą, įsigyti kokybiškos furnitūros ir keletą laisvų vakarų skirti maloniai kūrimo veiklai (na, su kūrybos technologija čia neišsiplėsiu, kad išlaikytumėte savo originalumą).

kepurė

Toks papuošimas taps viso jūsų aprangos komplekto akcentas. Todėl parenkant furnitūros spalvą svarbu rankdarbį nesugadinti, o pasirenkant  gamintojus nesuklysti.  Kuriant kepuraitę, patariu naudoti spalvų derinius iš artimų spalvų, pavyzdžiui bordo, ruda ir raudona. Tam, kad kepurė neatrodytu banaliai ir išsilaikytu jos estetika, venkite kontrastingų derinių. Labai gražiai atrodo, kai naudojami Toho ir čekiško stiklo skaidrūs, pusiau skaidrūs ir vaivorykštiniai karoliukai. Beviltiškai atrodo, kai naudojami kiniški, kreivi ir plastikiniai karoliukai.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: