logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip saugoti papuošalus

Kaip saugoti papuošalus:

Tikriausiai daugumai moterų surasti patogią, universalią dėžutę ar tiesiog vietelę,  kur galima saugiai nuo vaikų laikyti savo papuošalus, yra problema. Aptikau ir išbandžiau puikią idėją, kuri panaikino dažnai įsivyraujančią betvarkę mano juvelyrinių papuošalų dėžutėse.  Jei norite savo papuošalų saugojimo vietose išvengti painiavos, norite visuomet greitai rasti tarkim mėgstamus auskarus ir tai padaryti labai greitai bei paprastai, tai būtinai realizuokite šią idėją. Be to, turint mažų vaikų, toks papuošalų saugojimo būdas spintoje, labai sumažiną galimybes vaikams pažaisti su jūsų papuošalais.

Kaip saugoti papuošalus

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: