logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Coco Chanel sukurtas švarkelis aktualus ir šiandien

Koko Chanel sukurtas švarkelis aktualus ir šiandien

Dar prieš antrą pasaulinį karą, išradingoji Koko Šanel sukūrė švarkelį iš tvido. Pirmą kartą šį švarkelį ji pristatė 1923 metais Paryžiuje, savo mados namuose. Gabrielle (tikras Coco Chanel vardas) buvo tikra revoliucionierė, nes iki tol tvidinis audinys buvo naudojamas, tik siuvant vyriškus kostiumus. Jos išradimas stipriai pralenkė laiką, todėl sulaukė daug kritikos ir neigiamų atsiliepimų. Tik po karo, 1954 metais šis elegantiškas švarkelis išpopuliarėjo žaibišku greičiu. Jį dėvėjo tokios legendinės moteris, kaip Audrey Hepburn, Greta Garbo, Greis Keli, Romy Schneider, Jacqueline Kennedy ir žinoma pati Chanel.

Kuo šis švarkelis iš tvido sužavėjo ir vis dar žavi moteris? Aišku pirmiausiai audinio savybėmis, kadangi tvidinis audinys jaukus ir šiltas. Antra, tai unikalus kirpimas, kuris moteriai suteikė elegancijos ir tuo pačiu leido jai jaustis nesuvaržytai bei patogiai. Kurdama švarkelį Coco Chanel turėjo tikslą sukurti estetikos ir patogumo hibridą. Ir jos kūrybos rezultatas pranoko laiką. Jai meistriškai pavyko sujungti švarkelio eleganciją su kardigano teikiamu jaukumu ir patogumu.

Šio švarkelio modelis su laiku beveik nepakito. Jeigu praeitame amžiuje toks švarkelis buvo dėvimas kartu su iš to paties audinio pasiūtu pieštuko formos sijonu, tai šiais laikas deriniai tapo jaunatviški, eklektiški, kartais net seksualūs ir drastiški. Taigi ir šiandien nenuvertinkite Coco Chanel sukurto klasikinio kirpimo  švarkelio.

Išskirtiniai komplektai dažnai sukuriami ir iš paprastų, ypatingai niekuo neišsiskiriančių drabužių, panaudojant ypatingus spalvų ir faktūrų derinius. Dėvint šiuolaikinį tvidinį švarkelį, ji gerai pabrėžtu priešingų faktūrų audiniai, tokie kaip oda, audiniai austi iš plonų siūlų, trikotažas ir pan. Rinkitės mano jums siūlomus šešis dėvėjimo variantus, kurie leis kiekvienu gyvenimo atveju jaustis stilingai, originaliai ir tinkamai.

žasmingas, kasdieninis, patogus

PRANCŪZIŠKAS LENGVUMAS

 

romantiškas, seksualus, prabangus

ROMANTIŠKA EGZOTIKA

 

elegantiškas, moteriškas, stilingas

MIESTIETIŠKA ELEGANCIJA

 

žaismingas, romantinis, new look

ROMANTIŠKA PRABANGA

 

kaubojiškas, dangiškas

CHANEL KANTRI STILIUJE

 

elegantiškas, griežtas

CHANEL KLASIKA

 

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: