logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip apsirengti į darbą, – šešios paprastos taisyklės

Kaip apsirengti į darbą, – šešios paprastos taisyklės:

Kai darbovietėje dress – kodo reikalavimai aprašyti labai detaliai, su konkrečiais pavyzdžiais, iki smulkiausių aprangos detalių ir spalvų, apsirengti į darbą paprasta. Tačiau, kai darbe dress – kodas detaliai neaprašytas, bet darbdavys visgi nurodo, kad apranga turi būti griežta ir dalykinė, tai moteris, šiose neapibrėžtuose dress-kodo ribose, dažniausiai apsiriboja visai menku aprangos asortimentu. Tokioje darbovietėje, jos aprangos asortimentą dažniausiai sudaro tik klasikinis, mėlynos arba juodos spalvos kostiumas su baltais arba spalvingais marškiniais, arba palaidinė.

Taigi nors vadovybė leidžia aprangą formuoti iš ko tik nori, tik kad bendras darbuotojos vaizdas būtų dalykiškas, visgi dauguma moterų, iš tikro gan didelę savo pasirinkimo laivę, stipriai apriboja. O tokio apsiribojimo pasekmė, – moteris savo darbovietėje atrodo kaip nuobodi ir neįdomi asmenybė.

Štai šešios paprastos taisyklės , kurios padės, kuriant dalykinį stilių, tapti patrauklia ir elegantiška.

1.       Atskirkite įprastus dalykinius kostiumus;

ofiso_aprangašvarkelį ir kelnes ar sijoną, dėvėkite atskirai. Pavyzdžiui švarkelį dėvėkite su džinsais, o kelnes ar sijoną su įdomiu petiniu drabužiu.

2.       Nupirkite įliemenuotą, elegantišką, gražaus atspalvio suknelę;

apranga_i_darbadėvėkite ją su papuošalu arba su kardiganu ar švarkeliu.

3.       Džinsus pateikite elegantiškai;

su_dzinsaisklasikiniai, tamsiai mėlynos spalvos džinsai su švarkelių Chanel – puikus sprendimas kiekvienai dienai. Papildykite įvaizdį avalyne su kulnu ir elegantiška rankine.

4.       Derinkite bazinį sijoną pieštuką su gražios faktūros megztiniu;

languotas_sijonasfaktūrų kontrastas suteiks įvaizdžiui originalumo. Užbaikite komplektą  aksesuarais, pavyzdžiui, efektingu žiedu arba kaklo papuošalu.

5.       Turėkite suknelę iš elegantiško trikotažo;

su_kuo_deveti_sukneletai taps puiki alternatyva suknelei – futliarui. Su šia suknele jūs atrodysite taip pat elegantiškai tik ne taip griežtai. Įvaizdis bus lengvesnis ir gaivesnis.

6.       Atskirkite papuošalų komplektus;

papuosalu_komplektaiprie kiekvienos papuošalų komplekto dalies, priderinkite kitą papuošalą. Tokiame komplekte esantys papuošalai, gali ir neturėti kažko bendro, tačiau kiekvienos dalies papuošalas, turi harmoningai įsilieti į komplekto visumą. Papuošalai turi žavėti įdomiu žaidimu, o ne būti tiesiog vienodi.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: