logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Figūros tipas stačiakampis

Figūros tipas stačiakampis

Kai moters liemuo neišraiškingas ir klubai siauri, tai dažniausiai reiškia, kad  jos figūros tipas stačiakampis. Šis figūros tipas yra artimas vyriškai figūrai, tačiau, jeigu moteris turėdama tokią figūrą nori savo siluetui suteikti daugiau moteriškumo, ji tai gali pasiekti tinkamai panaudojusi aprangą.

Figūrą atrodys moteriškesnė dėvint tiesaus kirpimo palaidines arba megztinius su aptemptais džinsais arba kelnėmis. Taip pat vietoj džinsų ar kelnių galima parinkti pieštuko formos sijoną, kuris suformuos klubus.

Pasirinktų petinių ir juosmeninių drabužių spalvos,  nuo vienos spalvos iki kitos, turėtu pereiti švelniai. Labiau tinka deriniai iš tų pačių ar artimų spalvų, o kontrastingi spalviniai deriniai netinka.

Dar verta pasirinkti ryškesnius ir įdomesnius  aksesuarus ir avalynę, kadangi tai papildys komplektą ir nukreips dėmesį nuo liemens.

figura_pagal_tipa_staciakampis

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: