logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Platūs klubai

platūs klubai

Platūs klubai:

Apkūnioms moterims su dideliais klubais, reikėtu vengti horizontalių linijų klubų srityje. Šį liniją gali atsirasti ne tik dėl audinio rašto, aksesuarų, drabužio detalių, bet ir dėvint skirtingų spalvų komplektą. Pavyzdžiui balta palaidinė ar švarkelis iki klubų ir juodos kelnės.

Turint didelius klubus tinka tiesios, ne aptemptos ir be kišenių kelnės. Tinka šiek tiek siaurėjantis ir šiek tiek platėjantis sijonai. Geras pasirinkimas reljefiniai sijonai bei suknelės, kadangi tinkamai pasirinkti reljefai vizualiai pasiaurins plačius klubus. Tam kad išlaikyti kostiumo „pusiausvyrą“ dėvėkite: kaklo papuošalus, sages; palaidinės dėvėkite su drapiruotėmis arba tiesiog puoštas detalėmis. Bet tai darykite saikingai.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: