logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kad liemuo atrodytu laibesnis

Kad liemuo atrodytu laibesnis

Kad liemuo atrodytu laibesnis:

Dažna apkūnių moterų kūno problema – storas liemuo. Dauguma moterų nori, kad jų liemuo būtu kuo laibesnis, kadangi siauras liemuo pabrėžia moteriškumą. Tai kaip gi rengtis apkūniai moteriai, kad jos storas liemuo būtu gražiai paslėptas?

Geriausiai  storą liemenį paslepia tiesaus silueto suknelės. Tinkamai panaudojus reljefines linijas galima vizualiai gražiai pakoreguoti liemenį. Drabužiuose reikia naudoti tamsesnės spalvos šonines detales ir šviesesnių spalvų detales priekio bei nugaros dalyse. Storo liemens linijoje, negalima naudoti įvairių detalių, aksesuarų ir kontrastingų raštų, kadangi jos pabrėš liemens storumą. Taip pat storo liemens srityje neturi būti horizontalių linijų.

Dėvint komplektus, švarkeliai su sijonais arba kelnėmis, jie turėtu būti vienspalviai arba giminingų spalvų. Jei renkatės palaidines, tai jos turėtu būti įliemenuotos po krūtine su reljefinėmis siūlėmis.

Liemens laibumo galite pasiekti dėvint pilvą sutraukianti apatinį trikotažą. Šiuo metu tokio apatinio trikotažo pasirinkimas gan didelis, nuo klasikinių modelių iki šortukų.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: