logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip pasirinkti tinkamą kelnių ilgį

kaip pasirinkti tinkama kelniu ilgi

Kaip pasirinkti tinkamą kelnių ilgį:

Ar jūsų kelnių ilgis būtent toks, koks ir turėtu būti? Ar žinote, kad jums dėvint skirtingo tipo kelnes, turi skirtis ir jų  ilgiai? Jei dėl savo kelnių ilgio nesate įsitikinusi, galite atlikti nesudėtingą paskaičiavimą ir reikiamą kelnių ilgį nusistatyti centimetro tikslumu. Čia pateikiu paprastus moteriškų kelnių ilgio nustatymo būdus. Kiekvienam kelnių tipui, individuali formulė.

  • Pradžioje reikia nustatyti tikslų savo kojų ilgį, tam su centimetrine juostele, kaip parodyta šiame paveikslėlyje, išmatuokite atstumą nuo taško A iki taško B. Gautas rezultatas centimetrais, bus jūsų individuali reikšmė AB.

kelniu_ilgis

  • Į apačią siaurėjančio tipo kelnių tinkamiausias ilgis, apskaičiuojamas iš reikšmės AB atimant 5 cm. Taigi formulė atrodytu taip: AB – 5 = tinkamas kelnių ilgis centimetrais

siaurejancios_kelnes

  • Tiesaus tipo kelnių tinkamiausias ilgis priklauso dar nuo to, ar jūs jas dėvėsite su aukštakulniais bateliais, ar su bateliais kurių kulnas žemas:

Jei dėvėsite su žemu kulnu, tai formulė atrodys taip AB – 2 cm = tinkamas kelnių ilgis centimetrais.

Su aukštu kulnu nieko skaičiuoti nereikia, nes tinkamas šio tipo kelnių ilgis, bus lygus jūsų AB ilgiui.tiesios_kelnes

  • Nuo klubų platėjančių  arba kliošinių kelnių tipo ilgis, irgi priklauso nuo batų kulnų aukščio:

Jei jūsų batai su žemu ar vidutiniu kulnu, tai nieko skaičiuoti nereikia,  šio tipo kelnių ilgis, bus lygus jūsų AB ilgiui.

O jei šio tipo kelnes dėvėsite su aukštu kulnu, tai tinkamo ilgio apskaičiavimas jau sudėtingesnis. Prieš skaičiuojant dar reikia išmatuoti jūsų aukštakulnių kulno ilgį ir padalinti jį iš dviejų. Tuomet gautą pusės kulno ilgio reikšmę, pridėti prie jūsų AB. Taigi formulė atrodytu taip   AB +1/2 batelių kulno ilgis = tinkamas kelnių ilgis centimetrais.platejancios_kelnes

  • Jei tokių pat, nuo klubų platėjančių, kliošinių tipo kelnių plotis yra didelis, tai yra jūsų kelnės yra itin plačios, tai jų ilgis visuomet apskaičiuojamas prie AB reikšmės pridedant visą jūsų batelių kulno ilgį. Ir čia nesvarbu ar batelių kulnas žemas, vidutinis ar aukštas. Taigi tokių kelnių ilgio nustatymo formulė bus tokia, AB + batelių kulno ilgis = tinkamas kelnių ilgis centimetrais.

placios_sviesios_kelnes

  • Patrumpintų kelnių ilgio nustatinėti nereikia. Tik verta žinoti, kad patrumpintos kelnės turi savybę trumpinti kojas, todėl neaukštoms moterims, trumpas kelnes  rekomenduočiau dėvėti tik su kūno spalvos aukštakulniais. Jeigu esate liekna ir aukšta, su trumpomis kelnėmis galite drąsiai avėti batelius be kulno.

patrumpintos_kelnes

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: