logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Figūrą formuojantys drabužiai

Figūrą formuojantys drabužiai:

Net Holivudo žvaigždės neturi idealios figūros – gražiai atrodyti joms padeda tinkamai parinktas figūrą formuojantis apatinis trikotažas.

Netiesa, kad apie figūrą formuojantį trikotažą labiau galvoti turėtų apvalesnių kūno formų moterys – dažnai jo net labiau reikia lieknoms, tačiau atsikišusį pilvuką ar suglebusius sėdmenis turinčioms moterims ir merginoms.

Šiuolaikinis besiūlis figūrą formuojantis trikotažas – tai grožio, patogumo ir elegancijos derinys, užtikrinantis ne tik dailią išvaizdą, bet ir puikią savijautą.

Svarbu žinoti

  • Figūrą formuojančio apatinio trikotažo dydis turi atitikti Jūsų nešiojamų drabužių dydį. Nors perspektyva įsigyti mažesnio dydžio trikotažą yra viliojanti, tokie apatiniai ne tik bus labai nepatogūs, bet ir susiraitys Jums ant juosmens ar įsirėš į odą.

 

  • Rinkdamasi figūrą formuojantį trikotažą atsižvelkite į savo figūros tipą (kriaušė/obuolys/smėlio laikrodis ir pan.) ir į tai, kokius figūros trūkumus norite paslėpti. Įvertinkite ir savo spintos turinį ir rinkitės tokį figūrą formuojantį apatinį trikotažą, kuris geriausiai tiks prie Jūsų mėgstamų drabužių.

 

  • Jei su figūrą formuojančiu trikotažu dėvite ir įprastus apatinius, rinkitės besiūles kelnaites.

 

  • Visą formuojantį apatinį trikotažą vilkitės per apačią (taip pat ir marškinėlius, triko ar sukneles) – taip ne tik bus lengviau apsivilkti, bet ir pasieksite geresnį formavimo rezultatą.

 

  • Figūrą formuojančio trikotažo lygiai:
  • Išlyginantis (Silpniausia kompresija) – silpniausios kompresijos apatinis trikotažas ryškiai apimčių nesumažina, tačiau išlygina figūros linijas. Dėvint tokį trikotažą viršutiniai drabužiai atrodo daug gražiau, jis ypač patogus kasdieniam nešiojimui.
  • Koreguojantis (Vidutinė kompresija) – vidutinės kompresijos apatinis trikotažas pakoreguoja pagrindines problemines figūros vietas – prispaudžia pilvuką, paslepia „gelbėjimosi ratus“, pakelia užpakaliuką. Toks trikotažas yra pakankamai minkštas ir patogus ilgesniam nešiojimui.
  • Formuojantis (Stipri kompresija) – stiprios kompresijos apatinis trikotažas iš esmės patobulina kūno formas, apimtis gali sumažinti1-2 dydžiais. Ypač stiprios kompresijos trikotažas labiau skirtas ypatingoms progoms nei kasdieniam nešiojimui.

 

Figūrą formuojantis trikotažas pagal figūros tipus

figura_formuojantis_drabuziai pagal

Šaltinis: http://www.kokojines.lt/

287px247-2cm

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: